OSAÜHING Obtec
Registrisse kantud 10932070OSAÜHING Obtec (registrikood 10932070) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsakasti küla, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 214 482 eurot ja puhaskasum 21 912 eurot, bilansimaht 133 396 eurot. Juhatuse liikmed on Andrei Šelenjov, Sergei Šabanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.02.2003 (23 a 7 k) · Marjamaa tee 20, Metsakasti küla, 74019
Registriandmed KMKR EE100813155 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100813155
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,2 % | 2024: -15,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,1 % | 2024: -14,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 2024: 88,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,9 | 2024: 7,6 |
| Müügitulu kasv | +136,2 % | 2024: −34,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 214 482 | 90 810 | 138 171 | 117 856 | 123 687 | 150 771 | 139 675 |
| Puhaskasum | 21 912 | -13 935 | -14 015 | 1 810 | -3 079 | 20 376 | 18 461 |
| Käibevara | 133 095 | 97 939 | 104 087 | 117 132 | 120 270 | 117 917 | 95 944 |
| Põhivara | 301 | 14 201 | 16 360 | 17 314 | 19 104 | 21 114 | 33 804 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 133 396 | 112 140 | 120 447 | 134 446 | 139 374 | 139 031 | 129 748 |
| Kohustised kokku | 12 172 | 12 828 | 7 199 | 7 184 | 13 922 | 10 500 | 21 593 |
| Omakapital | 121 224 | 99 312 | 113 248 | 127 262 | 125 452 | 128 531 | 108 155 |
| Kasumimarginaal | 10,2 % | -15,3 % | -10,1 % | 1,5 % | -2,5 % | 13,5 % | 13,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 133 095 € · 99,8 %
- Põhivara 301 € · 0,2 %
- Lühiajalised kohustised 12 172 € · 9,1 %
- Omakapital 121 224 € · 90,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 775 € | 4 311 € | 42 928 € | 2 |
| II kv 2026 | 12 341 € | 4 311 € | 50 160 € | 2 |
| I kv 2026 | 10 873 € | 5 360 € | 55 629 € | 2 |
| IV kv 2025 | 15 917 € | 5 851 € | 63 604 € | 2 |
| III kv 2025 | 20 028 € | 8 437 € | 50 969 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 180 € | 4 938 € | 62 150 € | 3 |
| I kv 2025 | 3 999 € | 3 036 € | 9 229 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 781 € | 3 201 € | 18 506 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 592 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 437 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 309 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 382 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.04.2024Muutmiskanne Ä 10070767 / 11
-
02.04.2024Muutmiskanne Ä 10070767 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10070767 / 9
-
29.07.2020Muutmiskanne Ä 10070767 / 8
-
02.02.2018Muutmiskanne Ä 10070767 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10070767 / 6
-
20.11.2017Muutmiskanne Ä 10070767 / 5
-
24.11.2010Muutmiskanne Ä 10070767 / 4
-
03.08.2010Muutmiskanne Ä 10070767 / 3
-
21.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 70767 / M3
-
20.09.2006Toimiku dokumentide kontroll Ä 70767 / M2
-
15.04.2003Muutmiskanne Ä 70767 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |