OÜ Markes
Registrisse kantud 10945753OÜ Markes (registrikood 10945753) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Õssu küla, tegevusala tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus (EMTAK 33201). 2025. aasta müügitulu oli 24 052 eurot ja puhaskasum 7 333 eurot, bilansimaht 28 200 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Margus Keskküla. Juhatuse liige on Margus Keskküla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2003 (23 a 1 k) · Pihla tn 7, Õssu küla, 61713
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,5 % | 2024: 22,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,2 % | 2024: 48,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,6 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21,8 | 2024: 66,6 |
| Müügitulu kasv | −42,3 % | 2024: +138,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +71,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 052 | 41 677 | 17 500 | 9 071 | 13 311 | 1 640 | 2 318 |
| Puhaskasum | 7 333 | 9 476 | 3 030 | 2 165 | 2 334 | 1 622 | -2 697 |
| Käibevara | 27 210 | 18 641 | 10 397 | 7 560 | 5 240 | 2 615 | 993 |
| Põhivara | 990 | 1 260 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 200 | 19 901 | 10 397 | 7 560 | 5 240 | 2 615 | 993 |
| Kohustised kokku | 1 246 | 280 | 253 | 446 | 291 | – | – |
| Omakapital | 26 954 | 19 621 | 10 144 | 7 114 | 4 949 | 2 615 | 993 |
| Kasumimarginaal | 30,5 % | 22,7 % | 17,3 % | 23,9 % | 17,5 % | 98,9 % | -116,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 27 210 € · 96,5 %
- Põhivara 990 € · 3,5 %
- Lühiajalised kohustised 1 246 € · 4,4 %
- Omakapital 26 954 € · 95,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33201 Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus põhitegevus 14 181 €
-
47811 Mootorsõidukite jaemüük 7 100 €
-
49331 Sõitjate tellimusvedu koos juhiga 2 771 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 83 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 68 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 188 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPihla tn 7, Õssu küla, 61713
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20025236 / 11
-
04.03.2021Muutmiskanne Ä 20025236 / 10
-
11.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20025236 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20025236 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20025236 / 7
-
03.12.2017Muutmiskanne Ä 20025236 / 6
-
27.04.2017Muutmiskanne Ä 20025236 / 5
-
05.01.2017Muutmiskanne Ä 20025236 / 4
-
30.11.2011Muutmiskanne Ä 20025236 / 3
-
02.06.2010Muutmiskanne Ä 20025236 / 2
-
18.08.2003Esmakanne Ä 25236
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |