Osaühing TLG HOTELL

Registrisse kantud 10952552
☆ Jälgi

Osaühing TLG HOTELL (registrikood 10952552) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hotellid (EMTAK 55101). 2025. aasta müügitulu oli 21 330 000 eurot ja puhaskasum -1 499 000 eurot, bilansimaht 32 077 000 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 03.06.2003 (23 a 4 k) · Sadama tn 7, Tallinn, 10111

Müügitulu 2025
21,3 mln €
↑ +2,7 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-1,5 mln €
↑ +68 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
284
↓ −14 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE100220641 · osakapital 60 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE100220641
Osakapital
60 000 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 10.06.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Hotellid
EMTAK 55101

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
32 077 000 €
↓ −23 % vs 2024
Omakapital 2025
197 000 €
↓ −72 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-20M-10M010M20M30M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -7,0 % 2024: -22,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) -760,9 % 2024: -673,6 %
Omakapitali osakaal varadest 0,6 % 2024: 1,7 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,5 2024: 0,6
Müügitulu kasv +2,7 % 2024: +1,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +29,3 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 21 330 000 20 778 000 20 464 000 17 880 000 5 787 000 5 911 000 19 567 000
Puhaskasum -1 499 000 -4 688 000 -5 843 000 -12 106 000 -6 443 000 -9 709 000 -3 012 000
Käibevara 5 574 000 6 478 000 8 541 000 2 863 000 13 156 000 2 425 000 6 396 000
Põhivara 26 503 000 35 124 000 42 461 000 50 280 000 55 107 000 38 547 000 45 899 000
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 32 077 000 41 602 000 51 002 000 53 143 000 68 263 000 40 972 000 52 295 000
Kohustised kokku 31 880 000 40 906 000 63 618 000 59 916 000 60 398 000 46 664 000 48 278 000
Omakapital 197 000 696 000 -12 616 000 -6 773 000 7 865 000 -5 692 000 4 017 000
Kasumimarginaal -7,0 % -22,6 % -28,6 % -67,7 % -111,3 % -164,3 % -15,4 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 32 077 000 €
  • Käibevara 5 574 000 € · 17,4 %
  • Põhivara 26 503 000 € · 82,6 %
Rahastus 32 077 000 €
  • Lühiajalised kohustised 11 403 000 € · 35,5 %
  • Pikaajalised kohustised 20 477 000 € · 63,8 %
  • Omakapital 197 000 € · 0,6 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,5
Kohustised ÷ bilansimaht 99,4 %
Põhivara osakaal bilansimahust 82,6 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 55101 Hotellid põhitegevus 14 024 000 €
  • 56111 Restoranide ja kohvikute tegevus 6 060 000 €
  • 96231 Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus 324 000 €
  • 82301 Konverentside ja messide korraldamine 241 000 €
  • 96211 Juuksuriteenindus ja habemeajamine 225 000 €
  • 52211 Parklate tegevus 180 000 €
  • 47111 Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük 174 000 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
663 162 €
↑ +22 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
284
2025: 298 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0250k500k750kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0IV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 663 162 € 711 684 € 0 € 284
II kv 2026 542 778 € 582 045 € 0 € 331
I kv 2026 566 362 € 605 975 € 0 € 261
IV kv 2025 660 206 € 702 778 € 0 € 263
III kv 2025 698 427 € 744 372 € 0 € 286
II kv 2025 587 833 € 626 605 € 0 € 329
I kv 2025 644 080 € 686 350 € 0 € 293
IV kv 2024 636 802 € 677 629 € 0 € 306

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)221 054 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)237 228 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest107,3 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive–
Maksustatav käive kuus (keskmine)0 €
Hinnanguline keskmine brutopalk1 606 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Eva Hanschmidt-Kalmus
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 08.02.2012
Ave Svarts
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 15.01.2020

Tegelikud kasusaajad

Enn Pant
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 04.10.2018
Peep Jalakas
Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · Eesti · alates 22.05.2026

Osanikud

Aktsiaselts Tallink Grupp
60 000 € · 100 % · ainuomand · alates 18.12.2025

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Osaühing Hera Salongid 100 % 10 000 € 01.09.2023 0 €2025

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Omanikud ja nende omanikud (1)

Osalused ja nende osalused (1)

Skeem
100 %100 %Aktsiaselts Tallink G…Aktsiaselts Tallink GruppOsaühing TLG HOTELLOsaühing TLG HOTELLOsaühing Hera SalongidOsaühing Hera Salongid

Omandistruktuuri metoodika →

Sadama tn 7, Tallinn, 10111
Juhata: 59.444634, 24.754850
Büroohoone ehitatud 2019 Samal aadressil veel 4 ettevõtet

Tegevusload ja registreeringud (4)

Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHIS

Toidukäitlejate register (PTA)

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (2 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
0100k200k300k400k20252026
Rida, € 2026 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused 4 901 6 490
Müük avalikule sektorile 381 784 360 594
Toetused kokku 4 901 6 490

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Haridus- ja Noorteamet · maksed 74 051 €
  • Rahvusooper Estonia · maksed 68 420 €
  • Kaitsevägi · maksed 66 263 €
  • Eesti Keele Instituut · maksed 61 940 €
  • Sotsiaalkindlustusamet · maksed 24 171 €
  • Tallinna Tehnikaülikool · maksed 8 038 €

Riigihanked

2 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta

ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

hotels.tallink.com · veebileht ei vastanud 20.09.2026

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 18.12.2025
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 35
  • 03.12.2024
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 34
  • 15.11.2024
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 33
  • 15.01.2024
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 32
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 31
  • 16.12.2021
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 30
  • 14.12.2021
    Muutmiskanne Ä 10072636 / M5
  • 15.01.2020
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 29
  • 14.11.2019
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 28
  • 13.06.2019
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 27
  • 12.11.2018
    Muutmiskanne Ä 10072636 / 26
  • 01.11.2018
    Muutmiskanne Ä 10072636 / M4

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 10.06.2026 Suurettevõtja
2024 05.06.2025 Suurettevõtja
2023 21.06.2024 Suurettevõtja
2022 08.06.2023 Keskmise suurusega ettevõtja
2021 13.04.2022 Keskmise suurusega ettevõtja
2020 03.05.2021 Keskmise suurusega ettevõtja
2019 15.06.2020 Keskmise suurusega ettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –
2006 – –
2005 – –
2004 – –