OÜ Simoco
Registrisse kantud 10988946OÜ Simoco (registrikood 10988946) on 2003. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude toidukaupade hulgimüük (EMTAK 46381). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -9 030 eurot, bilansimaht 41 859 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anatoli Karagjaur. Juhatuse liige on Anatoli Karagjaur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.11.2003 (22 a 11 k) · Paavli tn 5, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE100870923 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100870923
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude toidukaupade hulgimüük
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -21,6 % | 2024: -10,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2 203,1 | 2024: 1 060,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 55 452 | 6 969 | 33 833 | 172 207 |
| Puhaskasum | -9 030 | -5 249 | -32 963 | -10 043 | -22 863 | -2 209 | 3 392 |
| Käibevara | 41 859 | 50 918 | 56 583 | 86 323 | 91 116 | 107 637 | 110 520 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 3 153 | 9 459 | 15 766 | 22 073 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 41 859 | 50 918 | 56 583 | 89 476 | 100 575 | 123 403 | 132 593 |
| Kohustised kokku | 19 | 48 | 464 | 138 | 1 194 | 1 159 | 8 140 |
| Omakapital | 41 840 | 50 870 | 56 119 | 89 338 | 99 381 | 122 244 | 124 453 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -18,1 % | -328,1 % | -6,5 % | 2,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 41 859 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 19 € · 0,0 %
- Omakapital 41 840 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2 203,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anatoli Karagjaur
- Tallinn, Kopli tn 96a korteriühistu Juhatuse liige
- Osaühing Colgrim NW Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10075878 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10075878 / 8
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10075878 / 7
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10075878 / 6
-
26.09.2011Muutmiskanne Ä 10075878 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 75878 / 4
-
31.03.2005Muutmiskanne Ä 75878 / 3
-
08.01.2004Muutmiskanne Ä 75878 / 2
-
14.11.2003Esmakanne Ä 75878
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |