AS GRAANUL INVEST
Registrisse kantud 10990825AS GRAANUL INVEST (registrikood 10990825) on 2003. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala taimsest biomassist tahkekütuste tootmine (EMTAK 16261). 2025. aasta müügitulu oli 234 453 000 eurot, bilansimaht 262 430 000 eurot. Ettevõttel on osalus 5 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Rain Silivask, Mihkel Jugaste, Jaano Haidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.11.2003 (22 a 10 k) · Humala tn 2, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE100868265 · osakapital 10 800 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100868265
- Osakapital
- 10 800 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 16,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 17,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: 80,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +5,2 % | 2024: −7,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 234 453 000 | 222 881 000 | 241 972 000 | 280 980 000 | 216 083 000 | 348 475 000 | 319 552 000 |
| Puhaskasum | – | 35 626 000 | 15 404 000 | 46 030 000 | 71 570 000 | – | 42 251 000 |
| Käibevara | – | 54 687 000 | 59 442 000 | 63 224 000 | 51 990 000 | – | 52 888 000 |
| Põhivara | – | 204 375 000 | 220 159 000 | 222 563 000 | 221 619 000 | – | 231 692 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 262 430 000 | 259 062 000 | 279 601 000 | 285 787 000 | 273 609 000 | 271 525 000 | 284 580 000 |
| Kohustised kokku | – | 50 795 000 | 106 959 000 | 128 549 000 | 162 401 000 | – | 128 497 000 |
| Omakapital | – | 208 267 000 | 172 642 000 | 157 238 000 | 111 208 000 | – | 156 083 000 |
| Kasumimarginaal | – | 16,0 % | 6,4 % | 16,4 % | 33,1 % | – | 13,2 % |
2020, 2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 526 933 000 | 479 870 000 | 589 921 000 | 454 121 000 | 438 885 000 | 401 728 000 |
| Puhaskasum | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 473 160 000 | 482 216 000 | 523 016 000 | 423 261 000 | 580 502 000 | 661 872 000 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | – | – | – | – | – | – |
| Töötajaid | 475 | 545 | 509 | 497 | 500 | 536 |
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 609 274 € | 81 349 215 € | 67 |
| II kv 2026 | 0 € | 750 613 € | 88 949 891 € | 66 |
| I kv 2026 | 0 € | 631 069 € | 147 164 188 € | 64 |
| IV kv 2025 | 1 132 596 € | 537 207 € | 68 943 498 € | 64 |
| III kv 2025 | 541 467 € | 548 001 € | 20 378 525 € | 63 |
| II kv 2025 | 0 € | 689 119 € | 75 159 483 € | 63 |
| I kv 2025 | 0 € | 598 121 € | 103 736 006 € | 63 |
| IV kv 2024 | 0 € | 517 822 € | 63 592 078 € | 68 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 203 091 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 116 405 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 829 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Waleed Elgohary
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Graanul Hake AS Tegelik kasusaaja
- Graanul Varad OÜ Tegelik kasusaaja
-
Rain Silivask
- Osaühing Osula Graanul Juhatuse liige
- OÜ Helme Graanul Juhatuse liige
- OÜ Ebavere Graanul Juhatuse liige
- OÜ GRAANUL ENERGIA Juhatuse liige
- Osula Energia OÜ Juhatuse liige
- Imavere Energia OÜ Juhatuse liige
- OÜ Helme Energia Juhatuse liige
- Graanul Hake AS Juhatuse liige
-
Bradley Regal Fierstein
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
- Graanul Hake AS Tegelik kasusaaja
-
Jaano Haidla
- Osaühing Osula Graanul Juhatuse liige
- OÜ Helme Graanul Juhatuse liige
- OÜ Ebavere Graanul Juhatuse liige
- OÜ GRAANUL ENERGIA Juhatuse liige
- Osula Energia OÜ Juhatuse liige
- Imavere Energia OÜ Juhatuse liige
- OÜ Helme Energia Juhatuse liige
- Graanul Hake AS Juhatuse liige
-
Efisio Follesa
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
- Graanul Hake AS Tegelik kasusaaja
-
Claudiu Hortu
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
- Graanul Hake AS Tegelik kasusaaja
-
Andres Rätsepp
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
- Graanul Hake AS Tegelik kasusaaja
-
Mihkel Jugaste
- OÜ GRAANUL ENERGIA Juhatuse liige
- Graanul Varad OÜ Juhatuse liige
- OÜ Aissbreiker Osanik
- Ardu Grill OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (5)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Graanul Varad OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Osaühing Osula Graanul | 100 % | 13 807 € | 16.08.2023 | 61 368 000 €2025 |
| OÜ Ebavere Graanul | 100 % | 32 000 € | 02.10.2025 | 17 418 000 €2025 |
| OÜ GRAANUL ENERGIA | 100 % | 31 955 € | 16.08.2023 | 16 652 000 €2025 |
| OÜ Helme Graanul | 100 % | 2 556 € | 16.08.2023 | 34 480 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (8)
-
Graanul Varad OÜ 100 %
-
Osaühing Osula Graanul 100 %
-
OÜ Ebavere Graanul 100 %
-
OÜ GRAANUL ENERGIA 100 %
-
OÜ Helme Graanul 100 %
Skeem
LEI 6488ZRO9A7W150Q2Q435
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhkuL.ÕV.JÄ-186413 · alates 02.07.2008
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 234 453 000 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 262 430 000 €
- 1. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 3 349 329 €
- 1. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 234 453 000 €
- 3. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 8 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubGraanul Invest on maailma juhtiv biomassi ja bioenergia tootja. Meie juhtpositsioon biomassi tootmise alal annab meile ainulaadse võimaluse osaleda ülemaailmse kliimaprobleemi lahendamisel.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2026Muutmiskanne Ä 10075988 / 38
-
10.06.2026Muutmiskanne Ä 10075988 / M8
-
29.04.2026Muutmiskanne Ä 10075988 / 37
-
25.04.2025Muutmiskanne Ä 10075988 / 36
-
09.06.2023Muutmiskanne Ä 10075988 / M7
-
16.02.2023Muutmiskanne Ä 10075988 / 35
-
20.12.2022Muutmiskanne Ä 10075988 / 34
-
09.08.2022Muutmiskanne Ä 10075988 / 33
-
30.11.2021Kommertspandi kustutamiskanne K 10075988 / 32
-
29.12.2020Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10075988 / 31
-
26.10.2020Muutmiskanne Ä 10075988 / 30
-
29.06.2020Muutmiskanne Ä 10075988 / 29
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 24.07.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |