Graanul Hake AS
Registrisse kantud 11420082Graanul Hake AS (registrikood 11420082) on 2007. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala metsavarumine (EMTAK 02201). 2025. aasta müügitulu oli 2 764 445 eurot ja puhaskasum -410 827 eurot, bilansimaht 2 747 682 eurot. Juhatuse liikmed on Rain Silivask, Jaano Haidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.09.2007 (19 a 1 k) · Humala tn 2, Tallinn, 10617
Registriandmed KMKR EE101210443 · osakapital 28 070 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101210443
- Osakapital
- 28 070 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Metsavarumine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,9 % | 2024: -10,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -0,1 % | 2024: -5,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −10,1 % | 2024: +3,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 764 445 | 3 073 369 | 2 966 006 | 3 407 608 | 2 822 778 | 2 324 020 | 1 222 422 |
| Puhaskasum | -410 827 | -306 668 | 48 265 | 95 722 | -256 492 | -246 363 | -151 061 |
| Käibevara | 355 658 | 402 044 | 595 273 | 410 340 | 338 648 | 463 810 | 427 634 |
| Põhivara | 2 392 024 | 1 408 138 | 1 959 625 | 1 861 836 | 2 436 449 | 2 994 911 | 2 972 677 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 747 682 | 1 810 182 | 2 554 898 | 2 272 176 | 2 775 097 | 3 458 721 | 3 400 311 |
| Kohustised kokku | 2 749 844 | 1 901 517 | 2 339 566 | 2 105 109 | 2 703 752 | 3 130 884 | 2 826 111 |
| Omakapital | -2 162 | -91 335 | 215 332 | 167 067 | 71 345 | 327 837 | 574 200 |
| Kasumimarginaal | -14,9 % | -10,0 % | 1,6 % | 2,8 % | -9,1 % | -10,6 % | -12,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 355 658 € · 12,9 %
- Põhivara 2 392 024 € · 87,1 %
- Lühiajalised kohustised 916 044 € · 33,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 833 800 € · 66,7 %
- Omakapital -2 162 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 100,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02201 Metsavarumine põhitegevus 1 518 503 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 1 245 942 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 145 892 € | 101 286 € | 875 492 € | 18 |
| II kv 2026 | 238 901 € | 137 948 € | 1 110 687 € | 17 |
| I kv 2026 | 176 499 € | 93 965 € | 888 451 € | 20 |
| IV kv 2025 | 172 872 € | 99 193 € | 799 091 € | 18 |
| III kv 2025 | 157 497 € | 88 189 € | 777 215 € | 19 |
| II kv 2025 | 125 077 € | 90 032 € | 707 554 € | 19 |
| I kv 2025 | 152 071 € | 92 379 € | 797 709 € | 18 |
| IV kv 2024 | 162 351 € | 89 072 € | 869 666 € | 19 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 48 631 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 33 762 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 291 831 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 607 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Waleed Elgohary
- AS GRAANUL INVEST Tegelik kasusaaja
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Graanul Varad OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jaano Haidla
- AS GRAANUL INVEST Juhatuse liige
- Osaühing Osula Graanul Juhatuse liige
- OÜ Helme Graanul Juhatuse liige
- OÜ Ebavere Graanul Juhatuse liige
- OÜ GRAANUL ENERGIA Juhatuse liige
- Osula Energia OÜ Juhatuse liige
- Imavere Energia OÜ Juhatuse liige
- OÜ Helme Energia Juhatuse liige
-
Rain Silivask
- AS GRAANUL INVEST Juhatuse liige
- Osaühing Osula Graanul Juhatuse liige
- OÜ Helme Graanul Juhatuse liige
- OÜ Ebavere Graanul Juhatuse liige
- OÜ GRAANUL ENERGIA Juhatuse liige
- Osula Energia OÜ Juhatuse liige
- Imavere Energia OÜ Juhatuse liige
- OÜ Helme Energia Juhatuse liige
-
Andres Rätsepp
- AS GRAANUL INVEST Tegelik kasusaaja
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
-
Bradley Regal Fierstein
- AS GRAANUL INVEST Tegelik kasusaaja
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
-
Efisio Follesa
- AS GRAANUL INVEST Tegelik kasusaaja
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
-
Claudiu Hortu
- AS GRAANUL INVEST Tegelik kasusaaja
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Ebavere Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
-
Fabien Morelli
- Osaühing Osula Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Graanul Tegelik kasusaaja
- OÜ GRAANUL ENERGIA Tegelik kasusaaja
- Osula Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Imavere Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Helme Energia Tegelik kasusaaja
- Graanul Varad OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 2 764 445 €
- 4. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 02) 410 827 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 526 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Eesti Raudtee · maksed 526 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubGraanul Invest is world leading biomass and bioenergy producer. We believe that our leadership in biomass is key to meeting the global climate challenge.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.06.2025Muutmiskanne Ä 10111852 / 22
-
12.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10111852 / 21
-
30.11.2021Kommertspandi kustutamiskanne K 10111852 / M5
-
30.11.2021Kommertspandi kustutamiskanne K 10111852 / 20
-
23.07.2019Muutmiskanne Ä 10111852 / 19
-
12.03.2018Kommertspandi muutmiskanne K 10111852 / 18
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10111852 / 17
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10111852 / 16
-
20.10.2017Muutmiskanne Ä 10111852 / 15
-
09.10.2017Muutmiskanne Ä 10111852 / M4
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10111852 / 14
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10111852 / 13
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |