Osaühing READ
Registrisse kantud 11058617Osaühing READ (registrikood 11058617) on 2004. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine (EMTAK 58111). 2025. aasta müügitulu oli 17 087 eurot ja puhaskasum 10 167 eurot, bilansimaht 81 682 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kadri Laar-Stroom. Juhatuse liikmed on Katrin Laar, Mihkel Laar, Omanikukonto: MART Laar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.08.2004 (22 a 2 k) · Ao tn 3, Tallinn, 10137
Registriandmed KMKR EE100979442 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100979442
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 59,5 % | 2024: 29,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,1 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,0 % | 2024: 94,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,9 | 2024: 5,3 |
| Müügitulu kasv | +110,6 % | 2024: +33,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 087 | 8 115 | 6 101 | 7 746 | 19 959 | 16 190 | 11 822 |
| Puhaskasum | 10 167 | 2 357 | -4 627 | -4 064 | -2 329 | -2 562 | -14 844 |
| Käibevara | 32 396 | 22 091 | 19 069 | 27 676 | 28 726 | 32 189 | 38 263 |
| Põhivara | 49 286 | 49 514 | 49 742 | 49 970 | 49 000 | 58 250 | 58 500 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 81 682 | 71 605 | 68 811 | 77 646 | 77 726 | 90 439 | 96 763 |
| Kohustised kokku | 4 083 | 4 173 | 3 736 | 7 944 | 3 960 | 14 344 | 18 106 |
| Omakapital | 77 599 | 67 432 | 65 075 | 69 702 | 73 766 | 76 095 | 78 657 |
| Kasumimarginaal | 59,5 % | 29,0 % | -75,8 % | -52,5 % | -11,7 % | -15,8 % | -125,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 32 396 € · 39,7 %
- Põhivara 49 286 € · 60,3 %
- Lühiajalised kohustised 4 083 € · 5,0 %
- Omakapital 77 599 € · 95,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
58111 Raamatute, brošüüride jms väljaannete kirjastamine põhitegevus 10 957 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 130 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 € | 0 € | 140 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 278 € | 0 |
| I kv 2026 | 349 € | 0 € | 685 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 675 € | 0 € | 8 131 € | 0 |
| III kv 2025 | 38 € | 0 € | 1 951 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 234 € | 0 |
| I kv 2025 | 421 € | 0 € | 255 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 647 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 47 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Suurimad juhatused · Info ja side (EMTAK 58) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.08.2026Muutmiskanne Ä 10081906 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10081906 / 11
-
27.12.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10081906 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10081906 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10081906 / 8
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 10081906 / 7
-
13.06.2016Muutmiskanne Ä 10081906 / 6
-
10.06.2016Muutmiskanne Ä 10081906 / M1
-
28.03.2016Muutmiskanne Ä 10081906 / 5
-
28.10.2013Muutmiskanne Ä 10081906 / 4
-
12.12.2011Muutmiskanne Ä 10081906 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 81906 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |