Sihtasutus Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus
Registrisse kantud Riigi asutatud 90009217Sihtasutus Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus (registrikood 90009217) on 2006. aastal asutatud sihtasutus, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 3 430 623 eurot ja puhaskasum 110 384 eurot, bilansimaht 6 144 087 eurot. Juhatuse liige on Kristi Raik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.07.2006 (20 a 3 k) · Narva mnt 63/4, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE101531148 · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101531148
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Sihtasutus
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 2024: 14,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,6 % | 2024: 22,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 39,5 % | 2024: 34,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,5 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | −2,8 % | 2024: +42,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 430 623 | 3 530 922 | 2 481 983 | 2 548 448 | 2 491 041 | 1 688 278 | 2 341 297 |
| Puhaskasum | 110 384 | 513 216 | 383 052 | 28 434 | 371 558 | 174 008 | 381 536 |
| Käibevara | 2 679 649 | 2 801 506 | 2 197 529 | 1 892 058 | 1 740 602 | 1 860 374 | 1 019 695 |
| Põhivara | 3 464 438 | 3 853 168 | 3 551 407 | 3 599 859 | 9 044 | 10 428 | 26 553 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 144 087 | 6 654 674 | 5 748 936 | 5 491 917 | 1 749 646 | 1 870 802 | 1 046 248 |
| Kohustised kokku | 3 720 133 | 4 341 104 | 3 948 582 | 4 074 615 | 360 778 | 853 492 | 202 947 |
| Omakapital | 2 423 954 | 2 313 570 | 1 800 354 | 1 417 302 | 1 388 868 | 1 017 310 | 843 301 |
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 14,5 % | 15,4 % | 1,1 % | 14,9 % | 10,3 % | 16,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 679 649 € · 43,6 %
- Põhivara 3 464 438 € · 56,4 %
- Lühiajalised kohustised 315 878 € · 5,1 %
- Pikaajalised kohustised 3 404 255 € · 55,4 %
- Omakapital 2 423 954 € · 39,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 60,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 199 607 € | 194 954 € | 128 344 € | 36 |
| II kv 2026 | 163 133 € | 173 548 € | 44 179 € | 31 |
| I kv 2026 | 182 624 € | 186 369 € | 37 073 € | 38 |
| IV kv 2025 | 241 485 € | 200 572 € | 662 037 € | 34 |
| III kv 2025 | 189 876 € | 202 895 € | 26 767 € | 34 |
| II kv 2025 | 160 574 € | 171 818 € | 29 232 € | 34 |
| I kv 2025 | 204 429 € | 196 607 € | 104 149 € | 33 |
| IV kv 2024 | 163 958 € | 165 188 € | 62 141 € | 35 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 66 536 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 64 985 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 97,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 155,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 42 781 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 471 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Jonatan Vseviov
- Sihtasutus Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus Tegelik kasusaaja
- Välisministeerium Juhatuse liige
-
Kaimo Kuusk
- Riigiside Sihtasutus Tegelik kasusaaja
-
Ahti Kuningas
- Riigiside Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- AS SmartCap Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskus Juhatuse liige
- MTÜ Karjase tee puurkaev Tegelik kasusaaja
- OÜ Bella Aurelia Osanik
- Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium Juhatuse liige
-
Marko Mihkelson
- Eesti Reformierakond Tegelik kasusaaja
- MTÜ Eesti Välissuhete Nõukoda Juhatuse liige
- STRATMAR OÜ Tegelik kasusaaja
-
Raul Rebane
- Osaühing Stratkom Juhatuse liige
-
Kadri Laar-Stroom
- Osaühing READ Tegelik kasusaaja
-
Erkki Tori
- AS Airport Fuel Terminal Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad riigi ja KOV osalusega ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 3 430 623 €
- 9. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 6 144 087 €
- 9. Suurimad toetuste saajad 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 29 600 €
- 11. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 2 tk
- 13. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 3 430 623 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| ELi toetused | 0 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Toetused ja projektid
-
ChangingTIDE 0 €2.2.352 - Rights and Values · 2025
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.08.2026Muutmiskanne S 10100107 / 31
-
07.05.2025Muutmiskanne S 10100107 / 30
-
01.04.2025Muutmiskanne S 10100107 / 28
-
01.04.2025Muutmiskanne S 10100107 / 29
-
05.03.2025Muutmiskanne S 10100107 / M22
-
06.12.2024Muutmiskanne S 10100107 / 27
-
06.12.2024Muutmiskanne S 10100107 / M21
-
21.11.2024Muutmiskanne S 10100107 / M20
-
02.02.2024Muutmiskanne S 10100107 / 26
-
28.12.2023Muutmiskanne S 10100107 / 25
-
21.04.2023Muutmiskanne S 10100107 / 24
-
01.02.2023Muutmiskanne S 10100107 / 23
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.03.2024 | – |
| 2022 | 31.03.2023 | – |
| 2021 | 22.03.2022 | – |
| 2020 | 30.03.2021 | – |
| 2019 | 21.04.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2006 | – | – |