Eftastar OÜ
Registrisse kantud 11143719Eftastar OÜ (registrikood 11143719) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 108 805 eurot ja puhaskasum 32 015 eurot, bilansimaht 516 516 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tauno Loodus. Ettevõttel on osalus 5 ettevõttes. Juhatuse liige on Tauno Loodus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.05.2005 (21 a 4 k) · Sakala tn 10, Tallinn, 10116
Registriandmed KMKR EE100978537 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100978537
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 29,4 % | 2024: 41,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,7 % | 2024: 27,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,1 % | 2024: 60,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −47,7 % | 2024: +76,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 805 | 208 082 | 117 697 | 167 029 | 213 901 | 74 495 | 86 733 |
| Puhaskasum | 32 015 | 86 246 | 133 755 | 55 002 | 176 407 | 37 065 | -283 993 |
| Käibevara | 133 504 | 187 854 | 141 746 | 132 210 | 163 851 | 105 271 | 50 897 |
| Põhivara | 383 012 | 331 367 | 330 510 | 228 205 | 234 157 | 179 982 | 158 828 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 516 516 | 519 221 | 472 256 | 360 415 | 398 008 | 285 253 | 209 725 |
| Kohustised kokku | 216 567 | 206 787 | 159 268 | 117 682 | 132 676 | 136 028 | 67 091 |
| Omakapital | 299 949 | 312 434 | 312 988 | 242 733 | 265 332 | 149 225 | 142 634 |
| Kasumimarginaal | 29,4 % | 41,4 % | 113,6 % | 32,9 % | 82,5 % | 49,8 % | -327,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 133 504 € · 25,8 %
- Põhivara 383 012 € · 74,2 %
- Lühiajalised kohustised 29 413 € · 5,7 %
- Pikaajalised kohustised 187 154 € · 36,2 %
- Omakapital 299 949 € · 58,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 195 € | 1 166 € | 34 717 € | 2 |
| II kv 2026 | 13 887 € | 777 € | 44 380 € | 2 |
| I kv 2026 | 13 024 € | 1 184 € | 38 965 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 921 € | 1 220 € | 37 350 € | 2 |
| III kv 2025 | 9 123 € | 1 220 € | 29 992 € | 2 |
| II kv 2025 | 6 179 € | 1 511 € | 32 588 € | 2 |
| I kv 2025 | 11 585 € | 3 231 € | 22 980 € | 2 |
| IV kv 2024 | 14 940 € | 3 116 € | 42 509 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 732 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 389 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 572 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 374 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tauno Loodus
- Estate Collection OÜ Juhatuse liige
- Estate Collection Second OÜ Juhatuse liige
- Estate Collection One OÜ Juhatuse liige
- Playstar OÜ Juhatuse liige
- HomeToMoney OÜ Juhatuse liige
- Kinnisvara Marketing OÜ Juhatuse liige
- Osmiun Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
- Punk OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (5)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| One Day Agency OÜ | 100 % | 2 600 € | 01.09.2023 | – |
| Playstar OÜ | 100 % | 40 000 EEK | 02.09.2023 | 36 179 €2025 |
| Event Masters Grupp OÜ | 77 % | 30 800 EEK | 01.09.2023 | – |
| Nine Lives OÜ | 50 % | 1 250 € | 02.09.2023 | 0 €2025 |
| Laevaselts Runbjarn OÜ | 1,33 % | 50 € | 06.01.2025 | 9 619 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (24)
-
One Day Agency OÜ 100 %
-
Playstar OÜ 100 %
-
Nine Lives OÜ 50 %
-
-
Laevaselts Runbjarn OÜ 1,33 %
Skeem
LEI 254900LRBP2E4B1HEY27
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 73) 24 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10088914 / 10
-
12.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10088914 / 9
-
30.07.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10088914 / 8
-
20.02.2018Muutmiskanne Ä 10088914 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10088914 / 6
-
30.01.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10088914 / 5
-
06.07.2009Muutmiskanne Ä 88914 / 4
-
08.02.2006Muutmiskanne Ä 88914 / 3
-
01.07.2005Muutmiskanne Ä 88914 / 2
-
25.05.2005Esmakanne Ä 88914
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |