Punk OÜ
Registrisse kantud 12122599Punk OÜ (registrikood 12122599) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 8299). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 2 676 eurot, bilansimaht 8 953 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tauno Loodus. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Tauno Loodus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.06.2011 (15 a 4 k) · J. Poska tn 51a/1, Tallinn, 10150
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,9 % | 2024: -5,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 3 250 | – | – | – | 0 |
| Puhaskasum | 2 676 | -357 | 3 235 | 8 308 | -10 | 7 882 | -6 645 |
| Käibevara | 4 170 | 4 172 | 4 194 | 4 204 | 4 235 | 4 235 | 4 873 |
| Põhivara | 4 783 | 2 105 | 2 450 | 2 450 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 953 | 6 277 | 6 644 | 6 654 | 4 235 | 4 235 | 4 873 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 10 | 3 255 | 9 144 | 9 134 | 17 653 |
| Omakapital | 8 953 | 6 277 | 6 634 | 3 399 | -4 909 | -4 899 | -12 780 |
| Kasumimarginaal | – | – | 99,5 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 170 € · 46,6 %
- Põhivara 4 783 € · 53,4 %
- Omakapital 8 953 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tauno Loodus
- Estate Collection OÜ Juhatuse liige
- Eftastar OÜ Juhatuse liige
- Estate Collection Second OÜ Juhatuse liige
- Estate Collection One OÜ Juhatuse liige
- Playstar OÜ Juhatuse liige
- HomeToMoney OÜ Juhatuse liige
- Kinnisvara Marketing OÜ Juhatuse liige
- Osmiun Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osmiun Investeeringud OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 2 760 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osmiun Investeeringud OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10157363 / 6
-
10.04.2019Muutmiskanne Ä 10157363 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10157363 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10157363 / 3
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10157363 / 2
-
17.06.2011Esmakanne Ä 10157363
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |