Osaühing Multifix
Registrisse kantud 11148148Osaühing Multifix (registrikood 11148148) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 726 597 eurot ja puhaskasum 16 488 eurot, bilansimaht 210 986 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kristjan Koplimaa, Ülar Karing. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.06.2005 (21 a 4 k) · Pilliroo põik 3, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE100980169 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100980169
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 2024: -7,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,6 % | 2024: -56,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,5 % | 2024: 48,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +4,5 % | 2024: −7,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 726 597 | 695 221 | 748 595 | 883 695 | 757 616 | 666 426 | 780 027 |
| Puhaskasum | 16 488 | -54 009 | -12 315 | 29 404 | 26 731 | 64 305 | -38 634 |
| Käibevara | 85 269 | 84 060 | 61 472 | 66 427 | 85 190 | 47 527 | 90 427 |
| Põhivara | 125 717 | 115 227 | 139 106 | 166 727 | 146 122 | 110 435 | 85 578 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 210 986 | 199 287 | 200 578 | 233 154 | 231 312 | 157 962 | 176 005 |
| Kohustised kokku | 98 141 | 102 931 | 50 213 | 70 474 | 98 024 | 51 405 | 133 753 |
| Omakapital | 112 845 | 96 356 | 150 365 | 162 680 | 133 288 | 106 557 | 42 252 |
| Kasumimarginaal | 2,3 % | -7,8 % | -1,6 % | 3,3 % | 3,5 % | 9,6 % | -5,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 269 € · 40,4 %
- Põhivara 125 717 € · 59,6 %
- Lühiajalised kohustised 98 141 € · 46,5 %
- Omakapital 112 845 € · 53,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 35 214 € | 20 397 € | 211 758 € | 7 |
| II kv 2026 | 31 852 € | 19 164 € | 222 650 € | 7 |
| I kv 2026 | 25 826 € | 17 215 € | 155 474 € | 7 |
| IV kv 2025 | 51 497 € | 21 065 € | 214 409 € | 7 |
| III kv 2025 | 43 837 € | 21 250 € | 195 533 € | 7 |
| II kv 2025 | 43 342 € | 21 404 € | 185 188 € | 7 |
| I kv 2025 | 8 839 € | 12 627 € | 137 294 € | 7 |
| IV kv 2024 | 31 508 € | 19 014 € | 194 457 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 738 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 799 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 70 586 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 868 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Koplimaa
- Avaeksperdid osaühing Osanik Maksuvõlg
- Avakalda OÜ Juhatuse liige
- Osaühing SilNi Grupp Juhatuse liige
- Mulleter OÜ Osanik
- Kriskop OÜ Osanik
- Tallinn, Värsi tn 61 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Kardinad Osanik
- Avakinnisvara OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Ülar Karing
- Osaühing SilNi Grupp Tegelik kasusaaja
- CARRING SERVICE OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing SilNi Grupp | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 221 561 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Osaühing SilNi Grupp 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPilliroo põik 3, Laagri alevik, 76401
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 14 508 | – |
| Müük avalikule sektorile | 248 | 601 |
| Toetused kokku | 14 508 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 14 508 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 248 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.10.2024Muutmiskanne Ä 10089542 / 13
-
26.10.2023Muutmiskanne Ä 10089542 / 12
-
18.10.2023Osanike muutmine Ä 10089542 / M7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10089542 / 11
-
30.10.2020Muutmiskanne Ä 10089542 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10089542 / 9
-
08.11.2017Muutmiskanne Ä 10089542 / 8
-
05.07.2016Muutmiskanne Ä 10089542 / 7
-
26.11.2015Muutmiskanne Ä 10089542 / 6
-
19.11.2015Muutmiskanne Ä 10089542 / M3
-
16.11.2015Muutmiskanne Ä 10089542 / M2
-
04.11.2015Muutmiskanne Ä 10089542 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |