Osaühing Wavefox
Registrisse kantud 11163432Osaühing Wavefox (registrikood 11163432) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse (EMTAK 64301). Ettevõtte ainuomanik on Ott Kaukver. Ettevõttel on osalus 10 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Ott Kaukver, Andres Kaukver. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.09.2005 (21 a 1 k) · Kurni tn 5b, Tallinn, 11624
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 195 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 195 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,1 % | 2024: 13,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,0 % | 2024: 43,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5 909,5 | 2024: 16 429,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -17 504 | 1 251 646 | 1 145 804 | -1 585 472 | 6 107 540 | 1 721 301 | 185 926 |
| Käibevara | 3 019 763 | 6 998 794 | 8 087 354 | 1 953 730 | 4 633 398 | 5 861 114 | 2 194 989 |
| Põhivara | 20 303 262 | 13 962 256 | 14 813 262 | 15 137 928 | 13 337 116 | 5 196 346 | 2 010 556 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 323 025 | 20 961 050 | 22 900 616 | 17 091 658 | 17 970 514 | 11 057 460 | 4 205 545 |
| Kohustised kokku | 8 640 909 | 11 949 814 | 15 141 025 | 9 368 843 | 8 662 197 | 7 856 683 | 2 726 069 |
| Omakapital | 14 682 116 | 9 011 236 | 7 759 591 | 7 722 815 | 9 308 317 | 3 200 777 | 1 479 476 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 019 763 € · 12,9 %
- Põhivara 20 303 262 € · 87,1 %
- Lühiajalised kohustised 511 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 8 640 398 € · 37,0 %
- Omakapital 14 682 116 € · 63,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5 909,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ott Kaukver
- Põhjala Brewing AS Tegelik kasusaaja
- APC Endowment sihtasutus Tegelik kasusaaja
- Kaarel Kalatraaler OÜ Tegelik kasusaaja
- NASA HOLDING OÜ Juhatuse liige
-
Andres Kaukver
- NASA HOLDING OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (10)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kaarel Kalatraaler OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 31 798 €2025 |
| osaühing Roadside Designs | 3,33 % | 2 000 EEK | 06.01.2026 | 0 €2025 |
| Supersimple Technology OÜ Maksuvõlg | 0,37 % | 59 € | 29.08.2024 | 27 552 €2025 |
| OYE Network OÜ | 0,27 % | 24 € | 01.09.2023 | 496 865 €2025 |
| Modular Technologies OÜ | 0,25 % | 62 € | 03.12.2020 | 5 951 279 €2025 |
| OÜ Alignment Technology | 0,24 % | 9 € | 12.03.2026 | 23 247 €2025 |
| Levila OÜ | 0,22 % | 10 € | 16.01.2024 | 28 801 €2025 |
| Bolt Technology OÜ | 0,09 % | 27 966 € | 13.05.2022 | 2 270 854 000 €2025 |
| Salv Technologies OÜ | 0,09 % | 6 € | 01.09.2023 | 3 646 424 €2025 |
| Katana Technologies OÜ | 0,06 % | 16 € | 17.02.2021 | 10 503 344 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (24)
-
Kaarel Kalatraaler OÜ 100 %
-
osaühing Roadside Designs 3,33 %
-
Supersimple Technology OÜ 0,37 %
-
OYE Network OÜ 0,27 %
-
Modular Technologies OÜ 0,25 %
-
OÜ Alignment Technology 0,24 %
-
Levila OÜ 0,22 %
-
Bolt Technology OÜ 0,09 %
-
-
Salv Technologies OÜ 0,09 %
-
Katana Technologies OÜ 0,06 %
Skeem
LEI 254900LEDGFCKBCDI578
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKurni tn 5b, Tallinn, 11624
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 91. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Finants ja kindlustus 24 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.11.2025Muutmiskanne Ä 10091255 / 18
-
04.09.2025Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10091255 / 16
-
04.09.2025Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10091255 / 17
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10091255 / 15
-
03.04.2023Muutmiskanne Ä 10091255 / 14
-
20.05.2022Muutmiskanne Ä 10091255 / 13
-
13.05.2022Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10091255 / 11
-
13.05.2022Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10091255 / 12
-
11.02.2020Muutmiskanne Ä 10091255 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10091255 / 9
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10091255 / 8
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10091255 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |