Modular Technologies OÜ
Registrisse kantud 14655118Modular Technologies OÜ (registrikood 14655118) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 5 951 279 eurot, bilansimaht 16 572 277 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Ove Kreison, Gregor Bruce Dobbie. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.02.2019 (7 a 8 k) · Maakri tn 30, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102157796 · osakapital 24 374 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102157796
- Osakapital
- 24 374 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -234,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -60,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | – | 2024: 82,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 4,6 |
| Müügitulu kasv | +17,1 % | 2024: +38,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +36,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 951 279 | 5 083 922 | 3 682 185 | 1 810 973 | 974 242 | 1 273 312 | 1 030 258 |
| Puhaskasum | – | -11 923 430 | -6 342 278 | -5 765 578 | -2 354 814 | -25 866 | 944 086 |
| Käibevara | – | 13 387 475 | 21 355 506 | 9 145 601 | 12 080 543 | 4 335 677 | 602 588 |
| Põhivara | – | 10 525 224 | 9 069 078 | 7 428 596 | 5 065 448 | 1 327 634 | 740 432 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 572 277 | 23 912 699 | 30 424 584 | 16 574 197 | 17 145 991 | 5 663 311 | 1 343 020 |
| Kohustised kokku | – | 4 259 604 | 24 518 518 | 3 368 728 | 14 407 355 | 691 257 | 345 104 |
| Omakapital | – | 19 653 095 | 5 906 066 | 13 205 469 | 2 738 636 | 4 972 054 | 997 916 |
| Kasumimarginaal | – | -234,5 % | -172,2 % | -318,4 % | -241,7 % | -2,0 % | 91,6 % |
2025: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2020–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 895 724 | 5 083 922 | 3 682 185 | 1 810 973 | 974 242 | 1 273 312 |
| Puhaskasum | – | – | – | – | – | -268 074 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 16 562 691 | 23 859 374 | 29 744 099 | 16 009 937 | 16 488 574 | 5 453 679 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | 723 834 |
| Omakapital | – | – | – | – | – | 4 729 845 |
| Töötajaid | 101 | 100 | 82 | 87 | 61 | 15 |
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 718 657 € | 783 196 € | 3 535 637 € | 81 |
| II kv 2026 | 842 883 € | 912 215 € | 2 761 909 € | 84 |
| I kv 2026 | 743 369 € | 802 906 € | 4 914 574 € | 85 |
| IV kv 2025 | 736 331 € | 791 858 € | 2 774 223 € | 81 |
| III kv 2025 | 773 163 € | 828 020 € | 3 073 462 € | 78 |
| II kv 2025 | 766 311 € | 824 571 € | 3 303 871 € | 78 |
| I kv 2025 | 882 437 € | 947 777 € | 3 856 296 € | 85 |
| IV kv 2024 | 708 491 € | 740 179 € | 3 223 603 € | 85 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 239 552 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 261 065 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 178 546 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 198 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Osaühing Wavefox
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Katana Technologies OÜ Osanik
- Salv Technologies OÜ Osanik
- OYE Network OÜ Osanik
- Kaarel Kalatraaler OÜ Osanik
- Levila OÜ Osanik
- Supersimple Technology OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ Alignment Technology Osanik
-
Omanikukonto: SIENA HOLDING OÜ
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Fotograafia Tallinn OÜ Osanik
- Remato Solutions OÜ Osanik
- Dermtest OÜ Osanik
- Levila OÜ Osanik
- Lahhentagge OÜ Osanik
- Teamscope OÜ Osanik
- Wise Guys Batch 10 OÜ Osanik
-
Citi Ventures, Inc.
- Binalyze OÜ Osanik
-
Sander Laadi
- Idaal consulting OÜ Tegelik kasusaaja
- HESA Consulting OÜ Osanik
-
Icecold Solutions OÜ
- Levila OÜ Osanik
-
Sander Aasaväli
- Sanderbeats OÜ Tegelik kasusaaja
- Menthly Systems OÜ Osanik
-
Egon Orav
- E-Sciurus OÜ Tegelik kasusaaja
- FinPeaks OÜ Osanik
- FUNDVEST OÜ Osanik
- FinCorpore OÜ Osanik
- FinCorpore Solutions OÜ Juhatuse liige
- Stardipaik Crowdfunding Mittetulundusühing Tegelik kasusaaja
- Stardipaik Crowdfunding OÜ Tegelik kasusaaja
- FinCorpore Group OÜ Juhatuse liige
-
Natalija Ilves
- Mittetulundusühing Mustlastantsu ansambel AL SOL Juhatuse liige
- MTÜ Mustlastantsu huvikool KHAMORO Juhatuse liige
- MTÜ LynxTech Tegelik kasusaaja
- LynxBooks OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ THZ Likvideerija Likvideerimisel
-
Michelle Theresa Mueller
- Tallinn, Väike-Patarei tn 15 korteriühistu Juhatuse liige
-
Sander Siniorg
- Bugdriven OÜ Juhatuse liige
- Meie küla Rahulas MTÜ Tegelik kasusaaja
-
Jaan Angerpikk
- Tartu linn, J. Kuperjanovi tn 54 korteriühistu Juhatuse liige
-
Tanel Suve
- OÜ HT Software Osanik
- MTÜ Naerulinnud Tegelik kasusaaja
-
Rain Kivimägi
- Land Exchange OÜ Osanik
-
Roberts Rimša
- Uznemums OÜ Juhatuse liige
-
Susanna Peek
- SpkBee OÜ Juhatuse liige
-
Sven Meimer
- OÜ Rosvena Juhatuse liige
- Osaühing Edasipürgija Osanik
- OÜ Rahumäe KVH Tegelik kasusaaja
- Teamtwist OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ove Kreison
- Basil Capital OÜ Tegelik kasusaaja
-
Edgar Kivisild
- Coder OÜ Juhatuse liige
-
Janis Jüriso
- Mirkin OÜ Juhatuse liige
-
Kersti Loo
- Mittetulundusühing Breakaway Spordiklubi Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Modular Technologies OÜ | 2,50 % | 610 € | 01.07.2026 | 5 951 279 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (8)
-
Pereshire OÜ 9,28 %
-
Snowtoken OÜ 9,28 %
-
Basil Capital OÜ 7,83 %
-
JKK Invest OÜ 3,48 %
-
Icecold Solutions OÜ 2,43 %
-
AS LHV Group 1,30 %
-
Osaühing Wavefox 0,25 %
-
Siena Holding OÜ 0,17 %
Skeem
LEI 98450098JB5EESDEEF96
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 25. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · 50–249 töötajat 48,7 %
- 26. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 16 572 277 €
- 49. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 5 951 279 €
- 69. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 64 629 | 63 118 |
| Müük avalikule sektorile | – | 18 529 |
| Toetused kokku | 64 629 | 63 118 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 64 629 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.08.2026Muutmiskanne Ä 50112239 / 22
-
20.02.2026Muutmiskanne Ä 50112239 / 21
-
02.07.2025Muutmiskanne Ä 50112239 / 20
-
12.02.2025Muutmiskanne Ä 50112239 / 19
-
08.03.2024Muutmiskanne Ä 50112239 / 18
-
31.01.2024Muutmiskanne Ä 50112239 / 17
-
16.01.2024Muutmiskanne Ä 50112239 / 16
-
25.05.2023Muutmiskanne Ä 50112239 / 15
-
23.05.2023Muutmiskanne Ä 50112239 / M2
-
18.05.2023Muutmiskanne Ä 50112239 / 14
-
05.05.2023Muutmiskanne Ä 50112239 / 13
-
21.10.2022Muutmiskanne Ä 50112239 / 12
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.05.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 01.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |