Osaühing Masterbuilders
Registrisse kantud 11168429Osaühing Masterbuilders (registrikood 11168429) on 2005. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2024. aasta müügitulu oli 12 000 eurot ja puhaskasum -106 386 eurot, bilansimaht 6 626 997 eurot. Juhatuse liikmed on Tõnu Soodla, Ivar Valdmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.09.2005 (21 a 0 k) · Villardi tn 32, Tallinn, 10142
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -886,6 % | 2023: -3 617,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,6 % | 2023: -57,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,2 % | 2023: 22,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 969,5 | 2023: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −50,0 % | 2023: +100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +2,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 000 | 24 000 | 12 000 | 12 000 | 9 577 | 10 577 |
| Puhaskasum | -106 386 | -868 270 | -528 687 | -231 458 | -113 489 | -109 826 |
| Käibevara | 23 267 | 19 822 | 21 356 | 30 091 | 471 431 | 467 461 |
| Põhivara | 6 603 730 | 6 603 730 | 6 603 730 | 6 603 730 | 6 603 730 | 6 603 730 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 626 997 | 6 623 552 | 6 625 086 | 6 633 821 | 7 075 161 | 7 071 191 |
| Kohustised kokku | 5 220 555 | 5 110 724 | 7 243 988 | 6 724 036 | 6 933 918 | 6 816 459 |
| Omakapital | 1 406 442 | 1 512 828 | -618 902 | -90 215 | 141 243 | 254 732 |
| Kasumimarginaal | -886,6 % | -3 617,8 % | -4 405,7 % | -1 928,8 % | -1 185,0 % | -1 038,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 267 € · 0,4 %
- Põhivara 6 603 730 € · 99,6 %
- Lühiajalised kohustised 24 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 5 220 531 € · 78,8 %
- Omakapital 1 406 442 € · 21,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 969,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 78,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 7 373 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 859 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 859 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 570 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 6 570 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 8 444 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 8 444 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 8 443 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 458 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 tasutud
- 07.10.2026 7 372,78 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ivar Valdmaa
- osaühing Harmet Tegelik kasusaaja
- Osaühing Prategli Invest Tegelik kasusaaja
- osaühing Jazz Pesulad Juhatuse liige
- OÜ Harmet Metall Tegelik kasusaaja
- Combifood OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Harmet Modular Building Tegelik kasusaaja
- Osaühing EESTI KRAANAVABRIK Tegelik kasusaaja
- Tabasalu Keskus OÜ Tegelik kasusaaja
-
GARELA CAPITAL OÜ
- Osaühing Prategli Invest Osanik
- Tabasalu Keskus OÜ Osanik
- Artti Modul OÜ Osanik
- Mäe Kodud OÜ Osanik
- Greenor Energy OÜ Osanik
-
Tõnu Soodla
- OÜ Morten Invest Juhatuse liige
- OÜ Hector Kinnisvara Osanik
- Osaühing Amando Kinnisvara Tegelik kasusaaja
- Osaühing SÕBRA Juhatuse liige
- Osaühing Reprokoda Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Veerenni tn 29/1 korteriühistu Juhatuse liige
- Osaühing Orientor Osanik
- Tallinn, Härjapea tn 8 korteriühistu Juhatuse liige
-
Tambet Mägi
- OÜ Morten Invest Juhatuse liige
- OÜ Hector Kinnisvara Osanik
- Osaühing Amando Kinnisvara Juhatuse liige
- Osaühing Goldlux Juhatuse liige
- Osaühing Tahocom Trade Tegelik kasusaaja
- Reigi Kinnistuomanike ühing Juhatuse liige
- OÜ Luxen Varad Juhatuse liige
- OÜ Nemovito Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
-
GARELA CAPITAL OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
07.10.2026Tekkis maksuvõlg 7372.78 €
-
19.05.2024Muutmiskanne Ä 10091909 / 13
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10091909 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10091909 / 11
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10091909 / 10
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10091909 / 9
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10091909 / 8
-
28.12.2015Muutmiskanne Ä 10091909 / 7
-
27.11.2015Muutmiskanne Ä 10091909 / 6
-
25.11.2015Muutmiskanne Ä 10091909 / 5
-
26.08.2011Muutmiskanne Ä 10091909 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 02.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |