Aquaphor International OÜ
Registrisse kantud 11207974Aquaphor International OÜ (registrikood 11207974) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Sillamäe linn, tegevusala muude plasttoodete tootmine (EMTAK 22261). 2025. aasta müügitulu oli 73 065 987 eurot ja puhaskasum 3 018 265 eurot, bilansimaht 112 694 329 eurot. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Joseph L Shmidt, Mihhail Fomitšjov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.01.2006 (20 a 9 k) · L. Tolstoi tn 2a, Sillamäe linn, 40231
Registriandmed KMKR EE101179319 · osakapital 14 406 427 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101179319
- Osakapital
- 14 406 427 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude plasttoodete tootmine
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,1 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,4 % | 2024: 51,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | −6,8 % | 2024: +3,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 73 065 987 | 78 388 319 | 75 793 238 | 74 312 845 | 77 555 632 | 61 226 325 | 50 161 488 |
| Puhaskasum | 3 018 265 | 6 502 162 | 6 860 773 | 2 190 788 | 6 995 150 | 5 927 860 | 2 475 507 |
| Käibevara | 83 087 968 | 80 813 558 | 69 516 808 | 64 252 870 | 46 043 107 | 20 353 738 | 15 739 284 |
| Põhivara | 29 606 361 | 29 445 653 | 30 156 708 | 34 408 718 | 30 201 086 | 26 243 502 | 26 799 759 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 112 694 329 | 110 259 211 | 99 673 516 | 98 661 588 | 76 244 193 | 46 597 240 | 42 539 043 |
| Kohustised kokku | 53 634 417 | 53 953 831 | 49 870 298 | 55 628 713 | 35 402 106 | 12 750 302 | 14 350 946 |
| Omakapital | 59 059 912 | 56 305 380 | 49 803 218 | 43 032 875 | 40 842 087 | 33 846 938 | 28 188 097 |
| Kasumimarginaal | 4,1 % | 8,3 % | 9,1 % | 2,9 % | 9,0 % | 9,7 % | 4,9 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 094 716 | 104 032 121 | 98 233 385 | 94 763 056 | 95 756 278 | 64 225 230 | 53 257 303 |
| Puhaskasum | -1 349 499 | 3 271 332 | 7 066 271 | 2 737 676 | 6 862 197 | 6 114 814 | 2 598 208 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 109 171 035 | 112 068 595 | 105 099 799 | 102 390 166 | 84 811 627 | 47 782 168 | 43 640 951 |
| Kohustised kokku | 57 797 844 | 57 653 697 | 52 990 221 | 57 080 734 | 41 651 925 | 13 153 191 | 14 826 029 |
| Omakapital | 51 373 191 | 54 414 898 | 52 109 578 | 45 309 432 | 43 159 702 | 34 628 977 | 28 814 922 |
| Töötajaid | 1 048 | 981 | 889 | 841 | 831 | 540 | 456 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 83 087 968 € · 73,7 %
- Põhivara 29 606 361 € · 26,3 %
- Lühiajalised kohustised 24 556 238 € · 21,8 %
- Pikaajalised kohustised 29 078 179 € · 25,8 %
- Omakapital 59 059 912 € · 52,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 26,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
22261 Muude plasttoodete tootmine põhitegevus 69 504 073 €
-
46861 Muude vahetoodete hulgimüük 2 099 380 €
-
27511 Elektriliste kodumasinate tootmine 909 092 €
-
46841 Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük 532 846 €
-
27521 Mitteelektriliste kodumasinate tootmine 20 596 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 689 942 € | 2 716 214 € | 24 037 780 € | 757 |
| II kv 2026 | 2 271 351 € | 2 240 747 € | 24 111 827 € | 753 |
| I kv 2026 | 2 302 609 € | 2 293 709 € | 20 780 445 € | 721 |
| IV kv 2025 | 2 186 092 € | 2 165 640 € | 19 956 309 € | 712 |
| III kv 2025 | 2 367 030 € | 2 421 960 € | 18 757 814 € | 673 |
| II kv 2025 | 2 388 524 € | 2 424 320 € | 23 133 325 € | 724 |
| I kv 2025 | 2 410 607 € | 2 317 210 € | 23 515 637 € | 720 |
| IV kv 2024 | 1 967 560 € | 1 939 539 € | 24 964 115 € | 701 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 896 647 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 905 405 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 012 593 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 300 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Joseph L Shmidt
- OÜ PROTRENA Tegelik kasusaaja
- Westaqua-Distribution OÜ Tegelik kasusaaja
-
Aquaphor International OÜ
- Westaqua-Distribution OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Westaqua-Distribution OÜ | 1,54 % | 555 000 € | 09.08.2022 | 0 €2025 |
| Aquaphor International OÜ | 1,34 % | 192 930 € | 20.05.2025 | 73 065 987 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ PROTRENA 1,39 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Westaqua-Distribution OÜ 1,54 %
Skeem
LEI 984500560TCAE368FC32
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud materjalide ja esemete valmistamine (sealhulgas töötlemine) · Registreeritud toidukäitleja L. Tolstoi tn 2a
-
Toiduga kokkupuutumiseks ettenähtud materjalide ja esemete valmistamine (sealhulgas töötlemine) · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Sillamäe linn 73 065 987 €
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Sillamäe linn 3 018 265 €
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Sillamäe linn 40 tk
- 1. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 59 059 912 €
- 1. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 22) 112 694 329 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 171 718 | 816 018 |
| Müük avalikule sektorile | 35 862 | 19 632 |
| Toetused kokku | 171 718 | 816 018 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 168 880 €
- Eesti Töötukassa · maksed 34 808 €
- Eesti Töötukassa · toetus 2 838 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 487 €
- Tallinna Pallasti Lasteaed · maksed 284 €
- Nõmme Muusikakool · maksed 284 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.08.2026Muutmiskanne Ä 40032426 / 20
-
27.07.2026Muutmiskanne Ä 40032426 / M6
-
20.11.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 40032426 / 19
-
31.08.2023Muutmiskanne Ä 40032426 / 18
-
22.06.2023Muutmiskanne Ä 40032426 / M5
-
22.06.2023Muutmiskanne Ä 40032426 / 17
-
09.08.2022Muutmiskanne Ä 40032426 / 16
-
30.06.2021Muutmiskanne Ä 40032426 / 15
-
04.12.2020Muutmiskanne Ä 40032426 / 14
-
30.09.2020Muutmiskanne Ä 40032426 / 13
-
08.11.2018Muutmiskanne Ä 40032426 / 12
-
01.11.2018Muutmiskanne Ä 40032426 / 11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 06.05.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |