osaühing TA.AM
Registrisse kantud 11212202osaühing TA.AM (registrikood 11212202) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 26 184 eurot ja puhaskasum 3 740 eurot, bilansimaht 25 122 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anne Taal. Juhatuse liige on Anne Taal. Maksuvõlg on 213,95 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.01.2006 (20 a 8 k) · Haava tn 10, Tallinn, 11615
Registriandmed KMKR EE101048660 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101048660
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,3 % | 2024: 7,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,7 % | 2024: 10,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,6 % | 2024: 68,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +22,3 % | 2024: +13,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 184 | 21 408 | 18 861 | 28 247 | 27 991 | 46 411 | 58 825 |
| Puhaskasum | 3 740 | 1 680 | 551 | 739 | -1 901 | 2 831 | 2 080 |
| Käibevara | 8 401 | 9 677 | 10 477 | 8 408 | 8 918 | 16 172 | 17 885 |
| Põhivara | 16 721 | 13 925 | 6 199 | 7 872 | 9 545 | 11 218 | 12 891 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 122 | 23 602 | 16 676 | 16 280 | 18 463 | 27 390 | 30 776 |
| Kohustised kokku | 5 131 | 7 351 | 2 105 | 2 260 | 5 182 | 12 208 | 18 425 |
| Omakapital | 19 991 | 16 251 | 14 571 | 14 020 | 13 281 | 15 182 | 12 351 |
| Kasumimarginaal | 14,3 % | 7,8 % | 2,9 % | 2,6 % | -6,8 % | 6,1 % | 3,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 401 € · 33,4 %
- Põhivara 16 721 € · 66,6 %
- Lühiajalised kohustised 3 195 € · 12,7 %
- Pikaajalised kohustised 1 936 € · 7,7 %
- Omakapital 19 991 € · 79,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 66,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus põhitegevus 10 864 €
-
49321 Sõitjate juhuvedu maanteel 7 580 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 200 €
-
96211 Juuksuriteenindus ja habemeajamine 1 540 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 113 € | 0 € | 7 016 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 4 623 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 674 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 614 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 853 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 775 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 891 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 607 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 38 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 339 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 213,95 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHaava tn 10, Tallinn, 11615
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10095287 / 10
-
04.10.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10095287 / 9
-
08.10.2020Kommertspandi muutmiskanne K 10095287 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10095287 / 7
-
29.11.2017Muutmiskanne Ä 10095287 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10095287 / 5
-
17.04.2014Kommertspandi avamiskanne K 10095287 / 4
-
16.01.2012Muutmiskanne Ä 10095287 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 95287 / 2
-
24.01.2006Esmakanne Ä 95287
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |