Positiva OÜ
Registrisse kantud 11230536Positiva OÜ (registrikood 11230536) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 201 560 eurot ja puhaskasum 172 317 eurot, bilansimaht 781 034 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Antalainen. Ettevõttel on osalus 9 ettevõttes. Juhatuse liige on Lauri Antalainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.03.2006 (20 a 6 k) · Puiestee tn 85, Tartu linn, 51009
Registriandmed KMKR EE101590011 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101590011
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 85,5 % | 2024: 85,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,1 % | 2024: 22,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 94,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | +25,9 % | 2024: +934,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +27,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 201 560 | 160 040 | 15 465 | 94 144 | 101 000 | 60 000 | 63 930 |
| Puhaskasum | 172 317 | 136 818 | 76 511 | 26 911 | 119 294 | 115 314 | 62 656 |
| Käibevara | 254 744 | 227 689 | 76 419 | 92 110 | 18 474 | 101 691 | 87 004 |
| Põhivara | 526 290 | 411 872 | 392 924 | 319 806 | 366 531 | 200 830 | 100 203 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 781 034 | 639 561 | 469 343 | 411 916 | 385 005 | 302 521 | 187 207 |
| Kohustised kokku | 0 | 33 400 | 0 | 10 000 | 10 000 | 2 015 | 2 015 |
| Omakapital | 781 034 | 606 161 | 469 343 | 401 916 | 375 005 | 300 506 | 185 192 |
| Kasumimarginaal | 85,5 % | 85,5 % | 494,7 % | 28,6 % | 118,1 % | 192,2 % | 98,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 254 744 € · 32,6 %
- Põhivara 526 290 € · 67,4 %
- Omakapital 781 034 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 194 250 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 7 310 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 082 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 300 € | 0 |
| I kv 2026 | 24 € | 0 € | 1 365 € | 0 |
| IV kv 2025 | 663 € | 636 € | 1 300 € | 0 |
| III kv 2025 | 42 733 € | 0 € | 196 260 € | 0 |
| II kv 2025 | 21 € | 0 € | 2 010 € | 0 |
| I kv 2025 | 33 464 € | 0 € | 154 010 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 340 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 361 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Antalainen
- Reverse Resources OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Digiwise OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Eesti Äriinglite Assotsiatsioon Juhatuse liige
- OÜ CRISMON Osanik
- MTÜ Ettevõtjate Klubi Tegelik kasusaaja
- osaühing ISOTHERM Tegelik kasusaaja
- Avocado Games OÜ Juhatuse liige
- Blue Arrow Games OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (9)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Avocado Games OÜ | 100 % | 2 500 € | 03.09.2023 | 3 566 €2025 |
| SynCapital OÜ | 33,33 % | 2 500 € | 01.09.2023 | – |
| GameFounders OÜ | 22,71 % | 668 € | 01.09.2023 | – |
| GF Ventures OÜ | 4,30 % | 537 € | 18.11.2021 | – |
| TEXTA OÜ | 1,05 % | 34 € | 02.04.2024 | 434 231 €2025 |
| Coursy Technology OÜ | 0,31 % | 34 € | 20.10.2023 | 649 191 €2025 |
| Eziil Production Intelligence OÜ | 0,23 % | 11 € | 05.12.2025 | 647 346 €2025 |
| Remato Solutions OÜ | 0,19 % | 19 € | 19.01.2022 | 1 687 871 €2025 |
| Minudoc OÜ | 0,04 % | 2 € | 05.12.2025 | 1 335 679 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (33)
Näita kõiki (33)
-
Avocado Games OÜ 100 %
-
SynCapital OÜ 33,33 %
-
-
GameFounders OÜ 22,71 %
-
-
TEXTA OÜ 1,05 %
-
Coursy Technology OÜ 0,31 %
-
-
Remato Solutions OÜ 0,19 %
Skeem
LEI 9845000BB39AR3TCAA31
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 29. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Tartu maakond 33 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20035007 / 8
-
29.12.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20035007 / 7
-
29.12.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20035007 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20035007 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20035007 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20035007 / 4
-
09.01.2012Muutmiskanne Ä 20035007 / 3
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 35007 / 2
-
21.03.2006Esmakanne Ä 35007
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |