Bit Cake Studio OÜ
Registrisse kantud 12623456Bit Cake Studio OÜ (registrikood 12623456) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 471 989 eurot ja puhaskasum -522 986 eurot, bilansimaht 521 838 eurot. Juhatuse liikmed on Matheus Lessa Rodrigues, Eduardo Lamhut, Nickolas Chuffi dos Santos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.03.2014 (12 a 7 k) · J. Vilmsi tn 11, Tallinn, 10126
Registriandmed KMKR EE102231269 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102231269
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -110,8 % | 2024: -162,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -206,3 % | 2024: -1 219,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 48,6 % | 2024: 30,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +115,6 % | 2024: −72,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +146,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 471 989 | 218 927 | 781 916 | 181 454 | 86 401 | 5 236 | 911 |
| Puhaskasum | -522 986 | -354 879 | 334 014 | -36 465 | 83 317 | 2 493 | -637 |
| Käibevara | 519 613 | 94 322 | 419 668 | 66 749 | 86 579 | 3 107 | 614 |
| Põhivara | 2 225 | 2 260 | 2 922 | 3 288 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 521 838 | 96 582 | 422 590 | 70 037 | 86 579 | 3 107 | 614 |
| Kohustised kokku | 268 307 | 67 489 | 38 617 | 20 078 | 155 | – | – |
| Omakapital | 253 531 | 29 093 | 383 973 | 49 959 | 86 424 | 3 107 | 614 |
| Kasumimarginaal | -110,8 % | -162,1 % | 42,7 % | -20,1 % | 96,4 % | 47,6 % | -69,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 519 613 € · 99,6 %
- Põhivara 2 225 € · 0,4 %
- Lühiajalised kohustised 268 307 € · 51,4 %
- Omakapital 253 531 € · 48,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 51,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 286 392 €
-
58211 Videomängude kirjastamine 185 597 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
1Up Ventures Fund II, L.P.
- PlayPack Group OÜ Osanik
-
GF Ventures OÜ
- Interactive Fate OÜ Osanik
- Dev9k OÜ Osanik
- Baila Games OÜ Osanik Likvideerimisel
- Time Plus Q Technologies OÜ Osanik
- Glowforth OÜ Osanik
- Fraktalia Studios OÜ Osanik
- Retora Black OÜ Osanik
- Bad Seed OÜ Osanik Likvideerimisel
-
GameVentures OÜ
- GameFounders Asia Invest OÜ Osanik
- GameFounders Asia I OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (29)
-
GF Ventures OÜ 8,35 %
-
-
GameVentures OÜ 0,85 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 98. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side 115,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.06.2025Muutmiskanne Ä 10193541 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10193541 / 10
-
06.04.2023Muutmiskanne Ä 10193541 / 9
-
14.07.2021Muutmiskanne Ä 10193541 / 8
-
11.06.2021Muutmiskanne Ä 10193541 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10193541 / 6
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10193541 / 5
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10193541 / 4
-
09.05.2014Muutmiskanne Ä 10193541 / 3
-
18.03.2014Muutmiskanne Ä 10193541 / 2
-
05.03.2014Esmakanne Ä 10193541
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |