Technodeal OÜ
Registrisse kantud 11241764Technodeal OÜ (registrikood 11241764) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Luige alevik, tegevusala tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus (EMTAK 33201). 2025. aasta müügitulu oli 139 738 eurot ja puhaskasum 30 793 eurot, bilansimaht 107 039 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaire Tibar. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kaire Tibar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.04.2006 (20 a 6 k) · Järve tn 1, Luige alevik, 75404
Registriandmed KMKR EE101146575 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101146575
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,0 % | 2024: 14,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 38,1 % | 2024: 64,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,5 % | 2024: 54,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −39,0 % | 2024: +110,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 139 738 | 229 105 | 109 091 | 218 735 | 234 377 | 194 250 | 97 574 |
| Puhaskasum | 30 793 | 32 396 | 11 787 | -35 877 | -28 912 | -44 690 | -38 452 |
| Käibevara | 89 210 | 68 767 | 35 095 | 54 425 | 45 629 | 84 360 | 122 625 |
| Põhivara | 17 829 | 22 558 | 27 342 | 32 359 | 37 493 | 4 274 | 8 296 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 107 039 | 91 325 | 62 437 | 86 784 | 83 122 | 88 634 | 130 921 |
| Kohustised kokku | 26 265 | 41 344 | 44 852 | 80 986 | 41 447 | 18 047 | 15 644 |
| Omakapital | 80 774 | 49 981 | 17 585 | 5 798 | 41 675 | 70 587 | 115 277 |
| Kasumimarginaal | 22,0 % | 14,1 % | 10,8 % | -16,4 % | -12,3 % | -23,0 % | -39,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 89 210 € · 83,3 %
- Põhivara 17 829 € · 16,7 %
- Lühiajalised kohustised 26 265 € · 24,5 %
- Omakapital 80 774 € · 75,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 16,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33201 Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus põhitegevus 91 017 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 42 747 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 071 € | 548 € | 52 998 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 550 € | 648 € | 25 307 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 544 € | 1 444 € | 11 347 € | 0 |
| IV kv 2025 | 10 023 € | 1 423 € | 55 797 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 786 € | 1 380 € | 96 676 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 133 € | 1 368 € | 18 690 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 551 € | 1 391 € | 26 773 € | 1 |
| IV kv 2024 | 14 820 € | 1 406 € | 111 758 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 024 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 183 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 9,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 666 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| NormanLand OÜ | 50 % | 20 000 EEK | 01.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
NormanLand OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve tn 1, Luige alevik, 75404
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10097450 / 12
-
14.07.2022Muutmiskanne Ä 10097450 / 11
-
04.07.2022Muutmiskanne Ä 10097450 / 10
-
06.06.2022Muutmiskanne Ä 10097450 / M4
-
25.01.2022Muutmiskanne Ä 10097450 / 9
-
07.10.2021Muutmiskanne Ä 10097450 / M3
-
30.08.2021Muutmiskanne Ä 10097450 / 8
-
23.07.2021Muutmiskanne Ä 10097450 / M2
-
06.05.2020Muutmiskanne Ä 10097450 / M1
-
29.06.2019Muutmiskanne Ä 10097450 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10097450 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10097450 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |