OÜ R-Holding
Registrisse kantud 11251136OÜ R-Holding (registrikood 11251136) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 268 735 eurot ja puhaskasum -2 370 736 eurot, bilansimaht 22 657 294 eurot. Ettevõttel on osalus 20 ettevõttes. Juhatuse liige on Risto Rossar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.05.2006 (20 a 5 k) · Raua tn 47, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE102120451 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102120451
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -882,2 % | 2024: 2 664,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,1 % | 2024: 38,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,4 % | 2024: 84,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,9 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −14,9 % | 2024: +60,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +32,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 268 735 | 315 917 | 196 323 | 160 710 | 187 607 | 64 963 | 64 665 |
| Puhaskasum | -2 370 736 | 8 416 090 | 2 041 230 | 2 751 974 | 2 688 405 | 1 093 185 | 1 059 247 |
| Käibevara | 5 938 191 | 7 920 366 | 2 987 916 | 1 516 797 | 3 351 399 | 2 289 795 | 1 415 110 |
| Põhivara | 16 719 103 | 18 114 801 | 13 085 762 | 11 631 757 | 6 872 378 | 4 732 044 | 4 556 847 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 657 294 | 26 035 167 | 16 073 678 | 13 148 554 | 10 223 777 | 7 021 839 | 5 971 957 |
| Kohustised kokku | 3 084 282 | 4 070 957 | 2 525 557 | 1 641 663 | 1 468 860 | 955 327 | 998 632 |
| Omakapital | 19 573 012 | 21 964 210 | 13 548 121 | 11 506 891 | 8 754 917 | 6 066 512 | 4 973 325 |
| Kasumimarginaal | -882,2 % | 2 664,0 % | 1 039,7 % | 1 712,4 % | 1 433,0 % | 1 682,8 % | 1 638,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 938 191 € · 26,2 %
- Põhivara 16 719 103 € · 73,8 %
- Lühiajalised kohustised 2 049 781 € · 9,0 %
- Pikaajalised kohustised 1 034 501 € · 4,6 %
- Omakapital 19 573 012 € · 86,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 135 133 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 133 602 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 5 608 € | 39 156 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 7 536 € | 34 248 € | 2 |
| I kv 2026 | 26 534 € | 3 133 € | 34 250 € | 2 |
| IV kv 2025 | 28 764 € | 273 € | 34 250 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 38 409 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 34 500 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 35 668 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 39 700 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 869 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 052 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 595 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
OÜ R-Holding
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Minudoc OÜ Osanik
- Coursy Technology OÜ Osanik
- DriveX Technologies OÜ Osanik
- Osaühing Urban Sport Osanik
- Fleetguru OÜ Osanik Maksuvõlg
- EXIT AUTO OÜ Osanik Maksuvõlg
- Lyfery Insurance OÜ Osanik
-
Risto Rossar
- Insly OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Urban Sport Tegelik kasusaaja
- Tallinn, Raua tn 47 korteriühistu Juhatuse liige
- Bitcoin Eesti MTÜ Juhatuse liige
- Black Foundation OÜ Osanik
- Iweb OÜ Osanik Kustutatud registrist
- Execute OÜ Tegelik kasusaaja Kustutatud registrist
- SuperdayHabits OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (20)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Urban Sport | 24,99 % | 642 € | 14.02.2024 | 266 660 €2025 |
| EXIT AUTO OÜ Maksuvõlg | 14,98 % | 383 € | 02.09.2023 | 145 678 €2024 |
| SuperdayHabits OÜ | 7 % | 0 € | 15.10.2024 | – |
| Upsteem.com OÜ Maksuvõlg | 5,68 % | 15 848 € | 16.08.2023 | 71 719 €2024 |
| Votemo Invest OÜ | 5 % | 500 € | 21.01.2022 | – |
| Lyfery Insurance OÜ | 2,65 % | 333 € | 19.12.2024 | 87 188 €2025 |
| Tebo OÜ | 2,36 % | 82 € | 16.08.2023 | 13 443 €2023 |
| Wise Guys Batch 11 OÜ | 2 % | 397 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Minudoc OÜ | 1,91 % | 91 € | 30.10.2025 | 1 335 679 €2025 |
| Abventure OÜ | 1,61 % | 100 € | 02.09.2023 | – |
| Coursy Technology OÜ | 1,46 % | 161 € | 20.10.2023 | 649 191 €2025 |
| Wise Guys Fintech 2 OÜ | 1,44 % | 525 € | 21.04.2026 | 0 €2025 |
| OÜ R-Holding | 1,17 % | 30 € | 01.09.2023 | 268 735 €2025 |
| DriveX Technologies OÜ | 1,11 % | 67 € | 01.09.2023 | 386 209 €2025 |
| Zeew OÜ | 1,06 % | 35 € | 25.09.2024 | 58 050 €2025 |
| ARI CARE OÜ Maksuvõlg | 0,74 % | 107 € | 17.08.2026 | 56 830 €2025 |
| Ticketsell OÜ | 0,47 % | 16 € | 29.04.2024 | 69 448 €2025 |
| Fleetguru OÜ Maksuvõlg | 0,35 % | 17 € | 01.09.2023 | 218 857 €2025 |
| Teamscope OÜ | 0,12 % | 12 € | 29.10.2024 | 9 500 €2025 |
| Bolt Technology OÜ | 0 % | 1 033 € | 04.02.2026 | 2 270 854 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (39)
Näita kõiki (39)
-
Osaühing Urban Sport 24,99 %
-
EXIT AUTO OÜ 14,98 %
-
-
Upsteem.com OÜ 5,68 %
-
Votemo Invest OÜ 5 %
-
Lyfery Insurance OÜ 2,65 %
-
Tebo OÜ 2,36 %
-
-
Minudoc OÜ 1,91 %
-
Abventure OÜ 1,61 %
-
Coursy Technology OÜ 1,46 %
-
Wise Guys Fintech 2 OÜ 1,44 %
-
DriveX Technologies OÜ 1,11 %
-
Zeew OÜ 1,06 %
-
ARI CARE OÜ 0,74 %
-
Ticketsell OÜ 0,47 %
-
Fleetguru OÜ 0,35 %
-
Teamscope OÜ 0,12 %
-
-
Skeem
LEI 254900LUZGNJOVI8HI24
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 29. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 39 tk
- 31. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 19 573 012 €
- 41. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 22 657 294 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 540 |
| Toetused kokku | 2 540 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Keskkonnainvesteeringute Keskus · toetus 2 540 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10098177 / 15
-
20.05.2022Muutmiskanne Ä 10098177 / 14
-
13.05.2022Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10098177 / 12
-
13.05.2022Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10098177 / 13
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10098177 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10098177 / 10
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10098177 / 9
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10098177 / 8
-
11.04.2016Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10098177 / 6
-
11.04.2016Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 10098177 / 7
-
29.01.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10098177 / 5
-
21.11.2011Muutmiskanne Ä 10098177 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |