GOING SOFTWARE OÜ
Registrisse kantud 11285945GOING SOFTWARE OÜ (registrikood 11285945) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -568 eurot, bilansimaht 80 385 eurot. Ettevõtte ainuomanik on 300 MILLIGRAMS INC. Juhatuse liikmed on Anton Litvinenko, Mark Kofman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.08.2006 (20 a 1 k) · Uus tn 55, Tartu linn, 50603
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 100 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 100 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,8 % | 2024: -0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,5 % | 2024: 86,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 14 300 | 218 600 | 312 100 | 245 895 |
| Puhaskasum | -568 | -636 | -622 | 8 648 | 7 584 | -1 044 | 6 066 |
| Käibevara | 699 | 429 | 1 065 | 794 | 3 288 | 14 144 | 4 479 |
| Põhivara | 79 686 | 79 686 | 79 686 | 79 686 | 81 865 | 84 116 | 81 865 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 80 385 | 80 115 | 80 751 | 80 480 | 85 153 | 98 260 | 86 344 |
| Kohustised kokku | 11 649 | 10 811 | 10 811 | 9 918 | 23 239 | 43 930 | 30 970 |
| Omakapital | 68 736 | 69 304 | 69 940 | 70 562 | 61 914 | 54 330 | 55 374 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | 60,5 % | 3,5 % | -0,3 % | 2,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 699 € · 0,9 %
- Põhivara 79 686 € · 99,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 731 € · 2,2 %
- Pikaajalised kohustised 9 918 € · 12,3 %
- Omakapital 68 736 € · 85,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anton Litvinenko
- SalesBrush OÜ Osanik
-
Mark Kofman
- SalesBrush OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036332 / 11
-
30.11.2021Muutmiskanne Ä 20036332 / 10
-
18.02.2020Muutmiskanne Ä 20036332 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20036332 / 8
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20036332 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20036332 / 6
-
08.12.2016Muutmiskanne Ä 20036332 / 5
-
26.01.2010Märkus Ä 36332 / 4
-
21.10.2009Muutmiskanne Ä 36332 / 3
-
22.12.2008Muutmiskanne Ä 36332 / 2
-
22.08.2006Esmakanne Ä 36332
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |