OÜ FOREVI
Registrisse kantud 11287482OÜ FOREVI (registrikood 11287482) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Vesneri küla, tegevusala piimakarjakasvatus (EMTAK 01411). 2025. aasta müügitulu oli 582 061 eurot ja puhaskasum 94 124 eurot, bilansimaht 2 139 018 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vahur Puusta. Juhatuse liige on Vahur Puusta. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.09.2006 (20 a 1 k) · Farmi, Vesneri küla, 60537
Registriandmed KMKR EE101090841 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101090841
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Piimakarjakasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,2 % | 2024: 14,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,1 % | 2024: 6,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,5 % | 2024: 57,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | −0,0 % | 2024: −3,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 582 061 | 582 269 | 604 180 | 530 827 | 406 668 | 401 190 | 477 993 |
| Puhaskasum | 94 124 | 81 931 | 34 199 | 463 049 | 83 577 | 76 769 | 154 657 |
| Käibevara | 485 243 | 426 016 | 440 495 | 422 605 | 414 410 | 319 754 | 471 454 |
| Põhivara | 1 653 775 | 1 731 241 | 1 585 905 | 1 555 707 | 1 193 604 | 1 122 336 | 828 246 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 139 018 | 2 157 257 | 2 026 400 | 1 978 312 | 1 608 014 | 1 442 090 | 1 299 700 |
| Kohustised kokku | 822 488 | 924 852 | 875 926 | 862 037 | 944 788 | 857 440 | 781 820 |
| Omakapital | 1 316 530 | 1 232 405 | 1 150 474 | 1 116 275 | 663 226 | 584 650 | 517 880 |
| Kasumimarginaal | 16,2 % | 14,1 % | 5,7 % | 87,2 % | 20,6 % | 19,1 % | 32,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 485 243 € · 22,7 %
- Põhivara 1 653 775 € · 77,3 %
- Lühiajalised kohustised 133 388 € · 6,2 %
- Pikaajalised kohustised 689 100 € · 32,2 %
- Omakapital 1 316 530 € · 61,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01411 Piimakarjakasvatus põhitegevus 307 053 €
-
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus 123 850 €
-
0119 Muude üheaastaste põllukultuuride kasvatus 111 295 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 39 863 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 865 € | 16 941 € | 121 716 € | 6 |
| II kv 2026 | 39 039 € | 15 601 € | 246 061 € | 6 |
| I kv 2026 | 30 394 € | 16 840 € | 82 395 € | 6 |
| IV kv 2025 | 51 347 € | 18 975 € | 213 520 € | 6 |
| III kv 2025 | 33 464 € | 17 797 € | 146 525 € | 6 |
| II kv 2025 | 25 964 € | 16 874 € | 144 559 € | 6 |
| I kv 2025 | 44 964 € | 17 080 € | 166 331 € | 6 |
| IV kv 2024 | 43 166 € | 17 125 € | 163 634 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 622 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 647 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 40 572 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 810 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Tartu vald 15 687 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 14 739 | 80 955 |
| Müük avalikule sektorile | 9 719 | 5 441 |
| Toetused kokku | 14 739 | 80 955 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 14 739 €
- OÜ Tartu Valla Haldus · maksed 9 719 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 37 500 € ilma raamlepinguteta-
Tartu valla lumetõrjetööd 2025-2028 37 500 €Osaühing TARTU VALLA HALDUS · 24.10.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036532 / 9
-
25.10.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20036532 / 8
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 20036532 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20036532 / 6
-
20.12.2011Muutmiskanne Ä 20036532 / 5
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 20036532 / 4
-
21.09.2007Muutmiskanne Ä 36532 / 3
-
20.10.2006Muutmiskanne Ä 36532 / 2
-
15.09.2006Esmakanne Ä 36532
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |