Loteman OÜ
Registrisse kantud 11289216Loteman OÜ (registrikood 11289216) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Kobela alevik, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 156 203 eurot ja puhaskasum -15 530 eurot, bilansimaht 298 790 eurot. Juhatuse liige on Rommy Otti. Maksuvõlg on 13 310,83 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.10.2006 (19 a 11 k) · Aia tn 6, Kobela alevik, 66407
Registriandmed KMKR EE101750437 · osakapital 3 355 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101750437
- Osakapital
- 3 355 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,9 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -46,9 % | 2024: 22,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,1 % | 2024: 16,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,3 | 2024: 12,5 |
| Müügitulu kasv | −23,2 % | 2024: +406,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +39,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 156 203 | 203 271 | 40 122 | 16 627 | 26 031 | 29 412 | 37 881 |
| Puhaskasum | -15 530 | 12 352 | 36 140 | 2 953 | -149 | -614 | -579 |
| Käibevara | 43 261 | 47 936 | 56 538 | 5 482 | 4 849 | 4 975 | 6 411 |
| Põhivara | 255 529 | 273 930 | 0 | 0 | 0 | 608 | 751 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 298 790 | 321 866 | 56 538 | 5 482 | 4 849 | 5 583 | 7 162 |
| Kohustised kokku | 265 685 | 267 903 | 14 926 | 10 | 2 329 | 2 914 | 3 879 |
| Omakapital | 33 105 | 53 963 | 41 612 | 5 472 | 2 520 | 2 669 | 3 283 |
| Kasumimarginaal | -9,9 % | 6,1 % | 90,1 % | 17,8 % | -0,6 % | -2,1 % | -1,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 261 € · 14,5 %
- Põhivara 255 529 € · 85,5 %
- Lühiajalised kohustised 3 832 € · 1,3 %
- Pikaajalised kohustised 261 853 € · 87,6 %
- Omakapital 33 105 € · 11,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 88,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 488 € | 8 619 € | 171 502 € | 3 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 924 € | 17 |
| I kv 2026 | 33 € | 0 € | 515 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 149 € | 4 365 € | 9 831 € | 1 |
| III kv 2025 | 24 421 € | 12 122 € | 137 758 € | 27 |
| II kv 2025 | 943 € | 0 € | 6 260 € | 30 |
| I kv 2025 | 311 € | 0 € | 3 376 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 084 € | 3 984 € | 19 537 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 829 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 873 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 57 167 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 842 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 13 310,83 €
- 29.09.2026 9 730,18 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rommy Otti
- InWer OÜ Juhatuse liige
-
Zarteco OÜ
- Tamula Padel OÜ Osanik
- LEK OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Zarteco OÜ 49,99 %
-
InWer OÜ 25,01 %
-
Kuldne draakon OÜ 25,01 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Antsla vald 17 päeva
- 11. Suurimad maksuvõlad · Antsla vald 13 311 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 161 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Linnaplaneerimise Amet · maksed 1 122 €
- MTÜ Lõuna-Eesti Erihooldusteenuste Keskus · maksed 639 €
- Võru Linnavalitsus · maksed 400 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.07.2026Muutmiskanne Ä 20036814 / 15
-
13.11.2023Muutmiskanne Ä 20036814 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036814 / 13
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 20036814 / 12
-
15.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20036814 / 11
-
06.10.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20036814 / 10
-
02.06.2022Muutmiskanne Ä 20036814 / 9
-
01.06.2022Muutmiskanne Ä 20036814 / 8
-
01.06.2022Muutmiskanne Ä 20036814 / M4
-
26.05.2022Muutmiskanne Ä 20036814 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20036814 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20036814 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |