Eincar Grupp OÜ
Registrisse kantud 11289601Eincar Grupp OÜ (registrikood 11289601) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 1 151 987 eurot ja puhaskasum 31 297 eurot, bilansimaht 763 632 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Einar Avastu. Juhatuse liige on Einar Avastu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2006 (19 a 11 k) · Võruvälja tn 9, Tartu linn, 50112
Registriandmed KMKR EE101093974 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101093974
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,1 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,9 % | 2024: 66,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +24,5 % | 2024: −1,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 151 987 | 925 450 | 937 078 | 830 121 | 819 973 | 800 141 | 697 786 |
| Puhaskasum | 31 297 | 5 632 | 22 532 | 37 909 | 6 960 | 37 158 | 36 617 |
| Käibevara | 80 385 | 37 880 | 129 712 | 113 633 | 179 090 | 223 986 | 198 225 |
| Põhivara | 683 247 | 682 236 | 542 233 | 544 220 | 462 982 | 576 279 | 620 778 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 763 632 | 720 116 | 671 945 | 657 853 | 642 072 | 800 265 | 819 003 |
| Kohustised kokku | 252 623 | 240 404 | 197 865 | 206 305 | 228 433 | 393 586 | 449 482 |
| Omakapital | 511 009 | 479 712 | 474 080 | 451 548 | 413 639 | 406 679 | 369 521 |
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 0,6 % | 2,4 % | 4,6 % | 0,8 % | 4,6 % | 5,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 80 385 € · 10,5 %
- Põhivara 683 247 € · 89,5 %
- Lühiajalised kohustised 107 063 € · 14,0 %
- Pikaajalised kohustised 145 560 € · 19,1 %
- Omakapital 511 009 € · 66,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 1 115 887 €
-
46891 Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük 36 100 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 42 092 € | 13 947 € | 375 785 € | 11 |
| II kv 2026 | 44 791 € | 13 425 € | 360 542 € | 13 |
| I kv 2026 | 107 € | 12 996 € | 290 003 € | 13 |
| IV kv 2025 | 35 217 € | 12 693 € | 324 278 € | 12 |
| III kv 2025 | 35 619 € | 12 002 € | 287 386 € | 12 |
| II kv 2025 | 37 074 € | 10 997 € | 260 293 € | 12 |
| I kv 2025 | 111 € | 11 387 € | 255 339 € | 11 |
| IV kv 2024 | 30 033 € | 13 477 € | 308 966 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 031 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 649 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 125 262 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 813 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõruvälja tn 9, Tartu linn, 50112
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20036861 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20036861 / 8
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20036861 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20036861 / 6
-
09.12.2011Muutmiskanne Ä 20036861 / 5
-
03.12.2008Muutmiskanne Ä 36861 / 4
-
18.05.2007Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 36861 / 3
-
16.05.2007Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Ä 36861 / 2
-
27.10.2006Esmakanne Ä 36861
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |