Osaühing Letona Properties
Registrisse kantud 11301360Osaühing Letona Properties (registrikood 11301360) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 1 870 891 eurot ja puhaskasum 891 479 eurot, bilansimaht 19 301 656 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: CA I ESTLAND AB. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Cassandra Paris Jalmander, Malin Helena Claesson Stenström. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.09.2006 (20 a 0 k) · Vana-Posti tn 7-8, Tallinn, 10146
Registriandmed KMKR EE101153500 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101153500
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 47,6 % | 2024: 53,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2024: 7,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,3 % | 2024: 59,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +3,8 % | 2024: −10,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 870 891 | 1 802 855 | 2 002 353 | 2 614 439 | 1 841 610 | 1 476 893 | 1 682 183 |
| Puhaskasum | 891 479 | 969 693 | 1 516 395 | 1 626 797 | 1 273 798 | 1 594 855 | 863 881 |
| Käibevara | 1 437 478 | 4 856 217 | 4 735 486 | 4 466 353 | 3 336 516 | 1 740 623 | 1 742 851 |
| Põhivara | 17 864 178 | 17 650 376 | 17 012 500 | 16 182 500 | 15 942 500 | 15 462 500 | 14 649 009 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 301 656 | 22 506 593 | 21 747 986 | 20 648 853 | 19 279 016 | 17 203 123 | 16 391 860 |
| Kohustised kokku | 4 965 128 | 9 061 544 | 9 272 493 | 9 572 635 | 9 829 595 | 9 027 500 | 9 811 092 |
| Omakapital | 14 336 528 | 13 445 049 | 12 475 493 | 11 076 218 | 9 449 421 | 8 175 623 | 6 580 768 |
| Kasumimarginaal | 47,6 % | 53,8 % | 75,7 % | 62,2 % | 69,2 % | 108,0 % | 51,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 437 478 € · 7,4 %
- Põhivara 17 864 178 € · 92,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 182 472 € · 6,1 %
- Pikaajalised kohustised 3 782 656 € · 19,6 %
- Omakapital 14 336 528 € · 74,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 64 919 € | 0 € | 496 346 € | 0 |
| II kv 2026 | 55 946 € | 0 € | 495 058 € | 0 |
| I kv 2026 | 87 608 € | 0 € | 503 994 € | 0 |
| IV kv 2025 | 83 663 € | 0 € | 487 821 € | 0 |
| III kv 2025 | 63 883 € | 0 € | 456 339 € | 0 |
| II kv 2025 | 41 983 € | 0 € | 487 018 € | 0 |
| I kv 2025 | 65 138 € | 0 € | 436 308 € | 0 |
| IV kv 2024 | 69 957 € | 0 € | 429 998 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 640 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 165 449 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Baltic Business Services OÜ
- Koonol Food Traders OÜ Muu roll
- smartbnb OÜ Muu roll
- ForestWay OÜ Muu roll
- NSB WHOLESALE TRADELINK OÜ Muu roll
- Inoxoft OÜ Muu roll
- Spiral Up Game Publishing OÜ Muu roll
- Onelogic Solutions OÜ Muu roll
- Travmonde OÜ Muu roll
-
Malin Helena Claesson Stenström
- Narva Gate OÜ Juhatuse liige
-
Per Johan Claesson
- Narva Gate OÜ Tegelik kasusaaja
- Viimsi Properties OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Harju Properties OÜ | 100 % | 2 500 € | 03.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Harju Properties OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Suur-Sõjamäe tn 35L.ÕV.HA-193131 · alates 14.08.2008
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Paneeli tn 2L.ÕV/318613 · alates 30.03.2010
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 48. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Kinnisvara 1 870 891 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 14 560 | 46 068 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Tallinna Linnatransport · maksed 14 560 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.06.2026Muutmiskanne Ä 10102194 / 30
-
13.02.2026Muutmiskanne Ä 10102194 / 29
-
02.10.2024Muutmiskanne Ä 10102194 / 28
-
27.02.2023Muutmiskanne Ä 10102194 / 27
-
29.11.2022Muutmiskanne Ä 10102194 / 26
-
02.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10102194 / 25
-
17.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10102194 / 24
-
21.10.2020Muutmiskanne Ä 10102194 / 23
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 10102194 / 22
-
08.10.2020Muutmiskanne Ä 10102194 / 21
-
26.06.2020Muutmiskanne Ä 10102194 / 20
-
11.02.2020Muutmiskanne Ä 10102194 / 19
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |