Dementon OÜ
Registrisse kantud 11306149Dementon OÜ (registrikood 11306149) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Vardja küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2024. aasta müügitulu oli 97 073 eurot ja puhaskasum -24 755 eurot, bilansimaht 55 320 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Taivo Pent. Juhatuse liige on Taivo Pent. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2006 (20 a 0 k) · Vardja tee 8, Vardja küla, 75113
Registriandmed KMKR EE101091439 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101091439
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -25,5 % | 2023: 11,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -62,2 % | 2023: 26,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,9 % | 2023: 82,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2023: 5,8 |
| Müügitulu kasv | −33,6 % | 2023: +3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −5,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 97 073 | 146 278 | 141 729 | 126 098 | 113 370 | 131 399 |
| Puhaskasum | -24 755 | 17 096 | 26 413 | 18 269 | 254 | -13 723 |
| Käibevara | 55 320 | 78 111 | 50 592 | 29 696 | 23 696 | 21 836 |
| Põhivara | – | 0 | 0 | 331 | 1 546 | 2 761 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 320 | 78 111 | 50 592 | 30 027 | 25 242 | 24 597 |
| Kohustised kokku | 15 541 | 13 577 | 3 155 | 9 003 | 22 488 | 22 097 |
| Omakapital | 39 779 | 64 534 | 47 437 | 21 024 | 2 754 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | -25,5 % | 11,7 % | 18,6 % | 14,5 % | 0,2 % | -10,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 55 320 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 15 541 € · 28,1 %
- Omakapital 39 779 € · 71,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 077 € | 1 122 € | 38 290 € | 2 |
| II kv 2026 | 907 € | 928 € | 31 454 € | 2 |
| I kv 2026 | 1 367 € | 734 € | 25 778 € | 2 |
| IV kv 2025 | 1 088 € | 540 € | 28 042 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 058 € | 720 € | 26 422 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 541 € | 1 079 € | 34 393 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 428 € | 652 € | 28 952 € | 2 |
| IV kv 2024 | 3 316 € | 1 458 € | 18 295 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 359 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 374 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 763 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 360 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.12.2023Muutmiskanne Ä 10102689 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10102689 / 11
-
30.03.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10102689 / 10
-
31.07.2019Muutmiskanne Ä 10102689 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10102689 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10102689 / 7
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10102689 / 6
-
16.02.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10102689 / M2
-
19.01.2012Muutmiskanne Ä 10102689 / 5
-
03.06.2010Muutmiskanne Ä 10102689 / 4
-
09.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 102689 / M1
-
31.10.2006Muutmiskanne Ä 102689 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2005 | – | – |