Vemark OÜ
Registrisse kantud 11317504Vemark OÜ (registrikood 11317504) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 465 581 eurot ja puhaskasum -3 907 eurot, bilansimaht 314 965 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vello Mänd. Juhatuse liige on Vello Mänd. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.11.2006 (19 a 10 k) · Kruusakuru tn 4, Tartu linn, 50303
Registriandmed KMKR EE101110051 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101110051
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,8 % | 2024: 2,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,1 % | 2024: 7,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 40,6 % | 2024: 34,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +14,2 % | 2024: +17,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 465 581 | 407 598 | 348 213 | 524 267 | 443 946 | 408 257 | 435 073 |
| Puhaskasum | -3 907 | 9 404 | -34 272 | 66 421 | 35 356 | -714 | -14 228 |
| Käibevara | 62 637 | 73 682 | 48 376 | 85 390 | 72 580 | 48 867 | 77 866 |
| Põhivara | 252 328 | 305 929 | 188 345 | 218 771 | 145 675 | 154 751 | 169 572 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 314 965 | 379 611 | 236 721 | 304 161 | 218 255 | 203 618 | 247 438 |
| Kohustised kokku | 186 946 | 247 685 | 114 199 | 147 367 | 127 882 | 148 601 | 191 707 |
| Omakapital | 128 019 | 131 926 | 122 522 | 156 794 | 90 373 | 55 017 | 55 731 |
| Kasumimarginaal | -0,8 % | 2,3 % | -9,8 % | 12,7 % | 8,0 % | -0,2 % | -3,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 62 637 € · 19,9 %
- Põhivara 252 328 € · 80,1 %
- Lühiajalised kohustised 91 784 € · 29,1 %
- Pikaajalised kohustised 95 162 € · 30,2 %
- Omakapital 128 019 € · 40,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 59,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 80,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 552 € | 8 171 € | 162 156 € | 6 |
| II kv 2026 | 11 616 € | 7 246 € | 143 565 € | 5 |
| I kv 2026 | 6 893 € | 6 634 € | 98 619 € | 5 |
| IV kv 2025 | 10 021 € | 6 285 € | 138 915 € | 5 |
| III kv 2025 | 13 740 € | 6 368 € | 132 605 € | 5 |
| II kv 2025 | 10 394 € | 5 921 € | 120 827 € | 5 |
| I kv 2025 | 0 € | 6 535 € | 77 648 € | 5 |
| IV kv 2024 | 9 442 € | 6 155 € | 115 897 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 517 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 724 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 49,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 54 052 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 873 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKruusakuru tn 4, Tartu linn, 50303
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20037119 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20037119 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20037119 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20037119 / 4
-
10.01.2012Muutmiskanne Ä 20037119 / 3
-
28.06.2010Muutmiskanne Ä 20037119 / 2
-
23.11.2006Esmakanne Ä 37119
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |