Lifesource OÜ
Registrisse kantud 11320110Lifesource OÜ (registrikood 11320110) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -234 eurot, bilansimaht 2 596 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Meelis Kolmer. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Meelis Kolmer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.01.2007 (19 a 9 k) · Tallinna tn 25, Kuressaare linn, 93811
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 76,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,0 % | 2024: 43,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 92,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 9,3 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 500 | 0 | 0 | 128 | – | – |
| Puhaskasum | -234 | 1 153 | -658 | 418 | 1 145 | -1 141 | 392 |
| Käibevara | 1 628 | 1 919 | 13 564 | 14 222 | 13 804 | 12 659 | 13 800 |
| Põhivara | 968 | 968 | 863 | 863 | 863 | 863 | 863 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 596 | 2 887 | 14 427 | 15 085 | 14 667 | 13 522 | 14 663 |
| Kohustised kokku | 0 | 207 | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 2 596 | 2 680 | 14 427 | 15 085 | 14 667 | 13 522 | 14 663 |
| Kasumimarginaal | – | 76,9 % | – | – | 894,5 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 628 € · 62,7 %
- Põhivara 968 € · 37,3 %
- Omakapital 2 596 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Meelis Kolmer
- Estigen OÜ Osanik Maksuvõlg
- Jadran Investments OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Jadran Investments OÜ | 33,33 % | 862 € | 01.09.2023 | 24 914 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Jadran Investments OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30043401 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30043401 / 5
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 30043401 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30043401 / 3
-
03.02.2011Muutmiskanne Ä 30043401 / 2
-
20.01.2011Muutmiskanne Ä 30043401 / M1
-
24.08.2010Muutmiskanne Ä 30043401
-
10.05.2010Muutmiskanne Ä 20037529 / 2
-
16.01.2007Esmakanne Ä 37529
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |