Estigen OÜ
Registrisse kantud 11999357Estigen OÜ (registrikood 11999357) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine (EMTAK 26511). 2025. aasta müügitulu oli 112 415 eurot ja puhaskasum -35 226 eurot, bilansimaht 169 044 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Meelis Kolmer. Juhatuse liige on Meelis Kolmer. Maksuvõlg on 1 169,68 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.09.2010 (16 a 0 k) · Tiigi tn 61b, Tartu linn, 50410
Registriandmed KMKR EE101414391 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101414391
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -31,3 % | 2024: 4,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -36,5 % | 2024: 5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,1 % | 2024: 66,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,3 | 2024: 10,3 |
| Müügitulu kasv | −36,7 % | 2024: +43,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 112 415 | 177 562 | 123 729 | 275 541 | 196 052 | 163 477 | 220 352 |
| Puhaskasum | -35 226 | 7 250 | -33 915 | -8 194 | 65 718 | -5 897 | 15 714 |
| Käibevara | 153 906 | 177 478 | 158 874 | 186 608 | 206 243 | 151 374 | 183 248 |
| Põhivara | 15 138 | 20 935 | 27 394 | 39 566 | 51 011 | 62 853 | 86 147 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 169 044 | 198 413 | 186 268 | 226 174 | 257 254 | 214 227 | 269 395 |
| Kohustised kokku | 72 536 | 65 679 | 58 634 | 58 926 | 60 199 | 58 052 | 75 350 |
| Omakapital | 96 508 | 132 734 | 127 634 | 167 248 | 197 055 | 156 175 | 194 045 |
| Kasumimarginaal | -31,3 % | 4,1 % | -27,4 % | -3,0 % | 33,5 % | -3,6 % | 7,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 153 906 € · 91,0 %
- Põhivara 15 138 € · 9,0 %
- Lühiajalised kohustised 24 342 € · 14,4 %
- Pikaajalised kohustised 48 194 € · 28,5 %
- Omakapital 96 508 € · 57,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 089 € | 3 944 € | 30 459 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 132 € | 4 924 € | 32 810 € | 0 |
| I kv 2026 | 10 432 € | 7 396 € | 39 980 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 156 € | 7 821 € | 24 898 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 060 € | 4 884 € | 25 301 € | 0 |
| II kv 2025 | 9 908 € | 9 040 € | 33 691 € | 0 |
| I kv 2025 | 11 535 € | 11 487 € | 25 704 € | 0 |
| IV kv 2024 | 13 786 € | 8 418 € | 68 700 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 696 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 315 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 77,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 153 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 1 169,68 €
- 29.09.2026 1 492,54 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Meelis Kolmer
- Jadran Investments OÜ Tegelik kasusaaja
- Lifesource OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20053593 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20053593 / 6
-
22.12.2017Muutmiskanne Ä 20053593 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 20053593 / 4
-
21.01.2011Muutmiskanne Ä 20053593 / M1
-
18.01.2011Muutmiskanne Ä 20053593 / 3
-
04.11.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20053593 / 2
-
29.09.2010Esmakanne Ä 20053593
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |