Progear OÜ
Registrisse kantud 11329950Progear OÜ (registrikood 11329950) on 2006. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus (EMTAK 33201). 2025. aasta müügitulu oli 1 742 313 eurot ja puhaskasum 3 701 eurot, bilansimaht 1 109 216 eurot. Juhatuse liikmed on Raivo Sinijärv, Glenn Laanisto. Maksuvõlg on 108 358,46 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.12.2006 (19 a 10 k) · Artelli tn 19, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE101288543 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101288543
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: -21,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 60,6 % | 2024: -15 140,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,6 % | 2024: 0,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +4,9 % | 2024: −23,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 742 313 | 1 660 877 | 2 161 720 | 2 414 467 | 2 837 389 | 2 453 248 | 2 150 277 |
| Puhaskasum | 3 701 | -363 813 | -23 478 | 17 568 | 122 093 | -81 695 | 135 414 |
| Käibevara | 710 733 | 605 755 | 991 598 | 820 602 | 654 973 | 478 610 | 425 289 |
| Põhivara | 398 483 | 373 768 | 370 266 | 314 096 | 124 598 | 162 049 | 173 159 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 109 216 | 979 523 | 1 361 864 | 1 134 698 | 779 571 | 640 659 | 598 448 |
| Kohustised kokku | 1 103 112 | 977 120 | 994 400 | 835 338 | 623 613 | 509 214 | 356 958 |
| Omakapital | 6 104 | 2 403 | 367 464 | 299 360 | 155 958 | 131 445 | 241 490 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | -21,9 % | -1,1 % | 0,7 % | 4,3 % | -3,3 % | 6,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 710 733 € · 64,1 %
- Põhivara 398 483 € · 35,9 %
- Lühiajalised kohustised 748 112 € · 67,4 %
- Pikaajalised kohustised 355 000 € · 32,0 %
- Omakapital 6 104 € · 0,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
33201 Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus põhitegevus 863 869 €
-
46891 Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük 594 220 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 115 560 €
-
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük 64 699 €
-
90112 Heliloome 45 746 €
-
33191 Muude seadmete remont ja hooldus 30 085 €
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused 28 134 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 59 628 € | 34 378 € | 241 317 € | 5 |
| II kv 2026 | 197 488 € | 38 575 € | 1 159 829 € | 5 |
| I kv 2026 | 78 327 € | 18 111 € | 559 720 € | 5 |
| IV kv 2025 | 109 493 € | 26 497 € | 598 436 € | 5 |
| III kv 2025 | 167 961 € | 43 062 € | 1 031 887 € | 5 |
| II kv 2025 | 120 776 € | 26 378 € | 530 398 € | 5 |
| I kv 2025 | 0 € | 1 089 € | 343 597 € | 7 |
| IV kv 2024 | 132 815 € | 66 620 € | 560 802 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 876 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 459 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 80 439 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 407 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 108 358,46 €
- 29.09.2026 112 858,46 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: Marius Vahter
- AIT-Nord OÜ Juhatuse liige
- Eesti Puurkaev OÜ Osanik
- Alpha Academy OÜ Tegelik kasusaaja
- Marva Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Renmar Osaühing Likvideerija Likvideerimisel
-
Rasmus Leibur
- AIT-Nord OÜ Juhatuse liige
- OÜ Salu Health Osanik
- Alpha Academy OÜ Tegelik kasusaaja
- Commodus Consulting OÜ Juhatuse liige
-
AIT-Nord OÜ
- Kütteallikas OÜ Osanik
- Alpha Academy OÜ Osanik
- Renmar Osaühing Osanik Likvideerimisel
-
Raivo Sinijärv
- Ruum:um OÜ Tegelik kasusaaja
-
Glenn Laanisto
- WebTech OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
AIT-Nord OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Suurimad maksuvõlad · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 108 358 €
- 5. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 275 400 €
- 8. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 237 884 €
- 14. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 290 386 €
- 14. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 33) 9 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 237 884 | 235 588 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Märjamaa Vallavalitsus · maksed 81 034 €
- SA Eesti Meremuuseum · maksed 24 116 €
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 21 148 €
- SA Kultuuri- ja hariduskeskus Viimsi Artium · maksed 14 816 €
- Narva Täiskasvanute Kool · maksed 14 518 €
- Pärnu Koidula Gümnaasium · maksed 11 108 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 514 621 € ilma raamlepinguteta-
Tallinna Linnavaraamet · 05.08.2026
-
Märjamaa Vallavalitsus · 19.06.2026
-
Tallinna Linnavaraamet · 29.06.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.08.2025Muutmiskanne Ä 10104482 / 16
-
25.07.2025Muutmiskanne Ä 10104482 / M4
-
23.04.2025Muutmiskanne Ä 10104482 / 15
-
22.04.2025Osanike muutmine Ä 10104482 / M3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10104482 / 14
-
06.07.2021Muutmiskanne Ä 10104482 / 13
-
07.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10104482 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10104482 / 11
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10104482 / 10
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10104482 / 9
-
05.02.2015Muutmiskanne Ä 10104482 / 8
-
04.02.2015Muutmiskanne Ä 10104482 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |