Toggl OÜ
Registrisse kantud 11346813Toggl OÜ (registrikood 11346813) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 18 034 000 eurot ja puhaskasum 1 392 000 eurot, bilansimaht 11 180 000 eurot. Juhatuse liige on Alari Aho. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2007 (19 a 8 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE101124102 · osakapital 258 156 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101124102
- Osakapital
- 258 156 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 2024: 11,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,1 % | 2024: 47,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,7 % | 2024: 43,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +4,0 % | 2024: +4,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 034 000 | 17 336 000 | 16 532 000 | 14 985 000 | 11 500 000 | 10 218 512 | 9 828 365 |
| Puhaskasum | 1 392 000 | 2 021 000 | 3 252 000 | – | – | 2 627 060 | 3 663 425 |
| Käibevara | 5 446 000 | 2 735 000 | 4 538 000 | – | – | 5 594 086 | 4 263 267 |
| Põhivara | 5 734 000 | 6 888 000 | 5 730 000 | – | – | 3 798 778 | 3 305 674 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 180 000 | 9 623 000 | 10 268 000 | 11 121 000 | 9 602 564 | 9 392 864 | 7 568 941 |
| Kohustised kokku | 5 629 000 | 5 394 000 | 4 959 000 | – | – | 3 628 075 | 2 781 212 |
| Omakapital | 5 551 000 | 4 229 000 | 5 309 000 | – | – | 5 764 789 | 4 787 729 |
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 11,7 % | 19,7 % | – | – | 25,7 % | 37,3 % |
2021, 2022: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 076 000 | 16 700 000 | 12 722 000 | 11 195 391 | 10 818 522 |
| Puhaskasum | – | – | – | 2 628 862 | 3 666 991 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 11 264 000 | 10 335 000 | 9 749 555 | 9 470 352 | 7 673 917 |
| Kohustised kokku | – | – | – | 3 685 961 | 2 868 390 |
| Omakapital | – | – | – | 5 784 391 | 4 805 527 |
| Töötajaid | 131 | 109 | 81 | 85 | 70 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 446 000 € · 48,7 %
- Põhivara 5 734 000 € · 51,3 %
- Lühiajalised kohustised 5 629 000 € · 50,3 %
- Omakapital 5 551 000 € · 49,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 96 678 € | 80 075 € | 5 817 376 € | 5 |
| II kv 2026 | 98 820 € | 94 572 € | 6 017 071 € | 6 |
| I kv 2026 | 95 547 € | 85 898 € | 6 669 156 € | 7 |
| IV kv 2025 | 105 463 € | 109 271 € | 5 427 551 € | 7 |
| III kv 2025 | 102 576 € | 98 486 € | 5 595 439 € | 8 |
| II kv 2025 | 98 968 € | 97 366 € | 6 210 918 € | 9 |
| I kv 2025 | 93 826 € | 87 304 € | 7 720 035 € | 9 |
| IV kv 2024 | 87 093 € | 82 185 € | 6 011 194 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 32 226 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 692 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 82,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 939 125 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 10 266 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Multiplier OÜ
- Xolo OÜ Osanik
- Salv Technologies OÜ Osanik
- Spacedrip OÜ Osanik Maksuvõlg
- Qminder OÜ Osanik
- Laagri Eluringi Kinnisvara OÜ Osanik
- EigenKapital OÜ Osanik
-
Parasol OÜ
- Stello Automüük OÜ Osanik
- EigenKapital OÜ Osanik
- Laagri Eluringi Kinnisvara OÜ Osanik
-
Alari Aho
- Kõnnu metsamajanduse OÜ Tegelik kasusaaja
- Multiplier OÜ Tegelik kasusaaja
- EigenKapital OÜ Tegelik kasusaaja
- Eigenbesitz OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ahead Consulting OÜ
- EigenKapital OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Multiplier OÜ 56 %
-
Ahead Consulting OÜ 22 %
-
Parasol OÜ 22 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 19,7 a
- 25. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 18 034 000 €
- 37. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 1 392 000 €
- 37. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 11 180 000 €
- 50. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 5 551 000 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubThe best time tracker and capacity planning software. Track employee time, plan capacity, manage tasks and projects, and calculate profitability. Try for free.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.03.2025Muutmiskanne Ä 10106156 / 29
-
10.03.2025Muutmiskanne Ä 10106156 / 28
-
27.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10106156 / 27
-
17.04.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10106156 / 26
-
28.03.2024Muutmiskanne Ä 10106156 / 25
-
28.03.2024Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10106156 / M7
-
22.12.2023Muutmiskanne Ä 10106156 / 24
-
16.11.2023Muutmiskanne Ä 10106156 / 23
-
23.10.2023Muutmiskanne Ä 10106156 / 22
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10106156 / 21
-
01.11.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10106156 / 20
-
17.02.2022Muutmiskanne Ä 10106156 / 19
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.05.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 12.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 08.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |