Spacedrip OÜ
Registrisse kantud 16064338Spacedrip OÜ (registrikood 16064338) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata erimasinate tootmine (EMTAK 28991). 2025. aasta müügitulu oli 1 243 807 eurot ja puhaskasum -472 040 eurot, bilansimaht 1 328 422 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Joonatan Oras. Maksuvõlg on 70 152,11 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.09.2020 (6 a 0 k) · A. Lauteri tn 5, Tallinn, 10114
Registriandmed KMKR EE102332647 · osakapital 3 565 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102332647
- Osakapital
- 3 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -38,0 % | 2024: -126,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -170,1 % | 2024: -161,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,9 % | 2024: 45,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +55,6 % | 2024: −20,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 243 807 | 799 410 | 1 005 271 | 113 800 | 2 330 |
| Puhaskasum | -472 040 | -1 011 571 | -358 448 | -227 822 | -86 106 |
| Käibevara | 320 463 | 518 233 | 1 060 228 | 336 879 | 220 215 |
| Põhivara | 1 007 959 | 862 306 | 736 711 | 480 409 | 57 351 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 328 422 | 1 380 539 | 1 796 939 | 817 288 | 277 566 |
| Kohustised kokku | 1 050 986 | 753 938 | 158 767 | 87 768 | 261 172 |
| Omakapital | 277 436 | 626 601 | 1 638 172 | 729 520 | 16 394 |
| Kasumimarginaal | -38,0 % | -126,5 % | -35,7 % | -200,2 % | -3 695,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 320 463 € · 24,1 %
- Põhivara 1 007 959 € · 75,9 %
- Lühiajalised kohustised 637 428 € · 48,0 %
- Pikaajalised kohustised 413 558 € · 31,1 %
- Omakapital 277 436 € · 20,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 75 738 € | 29 096 € | 296 066 € | 13 |
| II kv 2026 | 60 199 € | 59 631 € | 517 994 € | 13 |
| I kv 2026 | 25 390 € | 58 427 € | 117 646 € | 12 |
| IV kv 2025 | 140 752 € | 81 153 € | 376 109 € | 12 |
| III kv 2025 | 20 565 € | 42 974 € | 15 211 € | 12 |
| II kv 2025 | 108 579 € | 61 536 € | 442 772 € | 12 |
| I kv 2025 | 102 696 € | 91 776 € | 344 187 € | 10 |
| IV kv 2024 | 76 987 € | 82 600 € | 40 950 € | 14 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 246 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 699 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 98 689 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 435 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 70 152,11 €
- 29.09.2026 40 945,83 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Multiplier OÜ
- Toggl OÜ Osanik
- Xolo OÜ Osanik
- Salv Technologies OÜ Osanik
- Qminder OÜ Osanik
- EigenKapital OÜ Osanik
- Laagri Eluringi Kinnisvara OÜ Osanik
-
Omanikukonto: EigenKapital OÜ
- Xolo OÜ Osanik
- Roofit Solar Energy OÜ Osanik
- Salv Technologies OÜ Osanik
- OÜ Bone Broth Factory Osanik
- Hepta Insights OÜ Osanik
- Minudoc OÜ Osanik
- Qminder OÜ Osanik
- Annemõisa Kinnisvara OÜ Osanik
-
Metna OÜ
- Venten OÜ Osanik
- Alenat Laast OÜ Osanik
-
HTB INVESTEERINGUTE OÜ
- Roofit Solar Energy OÜ Osanik
- Bisly OÜ Osanik
- Kodasema OÜ Osanik
- Kodea OÜ Osanik
- OÜ Puupank Osanik
- OÜ FEDS Investeeringud Osanik
- Esna Mõis OÜ Osanik
- Sunly Innovation 2 OÜ Osanik
-
Singelton OÜ
- Roofit Solar Energy OÜ Osanik
- guavaHR OÜ Osanik Maksuvõlg
- Kungla kodu OÜ Osanik
- Memberse OÜ Osanik
- mbuzi24 OÜ Osanik
-
Kelnase Holding Company OÜ
- Roofit Solar Energy OÜ Osanik
- Bisly OÜ Osanik
- Optigon OÜ Osanik
- Remato Solutions OÜ Osanik
- Reverse Resources OÜ Osanik Maksuvõlg
- GScan OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- yuMuuv OÜ Osanik
-
Siim Kangur
- Osaühing Matsimoka Osanik
- Si Vis Pacem OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: Kuus Õuna OÜ
- Jobbatical OÜ Osanik Maksuvõlg
- eAgronom OÜ Osanik
- osaühing Elvior Osanik
- Botastico OÜ Osanik
- Fanvestory OÜ Osanik
-
Taavi Hallimäe
- IseKallur OÜ Osanik Maksuvõlg
- Dekolabor OÜ Tegelik kasusaaja
- Ayren Holding OÜ Osanik
-
Aktsiaselts Vestman Energia
- Piibeleht Mets OÜ Osanik
- OÜ Piibeleht Arendus Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Eziil Production Intelligence OÜ Osanik
- Vestman Solar OÜ Osanik
- Rexplorer OÜ Osanik
- Põllumaahalduse OÜ Osanik
- Sunly Innovation OÜ Osanik
-
Sinrob OÜ
- GScan OÜ Osanik
- MultiCharge OÜ Osanik
- PowerUp Fuel Cells OÜ Osanik Maksuvõlg
- Frankenburg Technologies OÜ Osanik
- Airi Holding OÜ Osanik
- Sinrob Commercial OÜ Osanik
- DefCAP 2 OÜ Osanik
-
CACM OÜ
- GScan OÜ Osanik
- MultiCharge OÜ Osanik
- PowerUp Fuel Cells OÜ Osanik Maksuvõlg
- Sentris Advisory OÜ Osanik
- OÜ Nordic Stream Group Osanik
- DefCAP3 OÜ Osanik
- OÜ OpEMS Osanik
- ProkaitanSystems OÜ Osanik
-
Omanikukonto: Tansaniit OÜ
- OÜ GlobalReader Osanik
- Smart Load Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- Taskulaod OÜ Osanik
- Lendurai OÜ Osanik
- Teamscope OÜ Osanik
- Normalic OÜ Osanik
-
Hannes Tamjärv
- Kodasema OÜ Juhatuse liige
- Kodea OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Puupank Tegelik kasusaaja
- Rocca al Mare Kooli Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- OÜ FEDS Investeeringud Tegelik kasusaaja
- HTB INVESTEERINGUTE OÜ Tegelik kasusaaja
- Esna Mõis OÜ Tegelik kasusaaja
- Kodasema International OÜ Tegelik kasusaaja
-
Raul Parusk
- Kodea OÜ Juhatuse liige
- SULVANIUS INVEST OÜ Osanik
-
SULVANIUS INVEST OÜ
- Kodea OÜ Osanik
-
Aktsiaselts Kinnisvara Info
- Ralf Racing OÜ Osanik
- Bidrent OÜ Osanik
-
Jan Tomingas
- Tuleviku Hariduse SA Juhatuse liige
- HaJaTo OÜ Juhatuse liige
-
John Antony Longhurst
- Taskulaod OÜ Tegelik kasusaaja
- Difrotec OÜ Osanik
- Traxby OÜ Osanik
- Tansaniit OÜ Osanik
- Buildit Creative Invest OÜ Osanik Likvideerimisel
- Buildit Invest OÜ Osanik
-
Rait Udumäe
- Rudu OÜ Juhatuse liige
- Hoog engineering OÜ Osanik
- Raasiku vald, Aruküla alevik, Sügise põik 4 korteriühistu Juhatuse liige
-
Marian Metsar
- Superchill OÜ Tegelik kasusaaja
-
Joonatan Oras
- Strategic Communications OÜ Osanik
- H2O OÜ Juhatuse liige
- OÜ Massimo Investments
-
MSM OÜ
- H2O OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| H2O OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (19)
-
VHRH OÜ 62,23 %
-
Multiplier OÜ 3,02 %
-
EigenKapital OÜ 3,02 %
-
Sinrob OÜ 2,37 %
-
Aktsiaselts Kinnisvara Info 1,53 %
-
Singelton OÜ 1,53 %
-
MSM OÜ 1,32 %
-
Aktsiaselts Vestman Energia 1,27 %
-
Kuus Õuna OÜ 0,79 %
-
Kelnase Holding Company OÜ 0,63 %
-
CACM OÜ 0,60 %
-
SULVANIUS INVEST OÜ 0,60 %
-
Metna OÜ 0,60 %
-
Tansaniit OÜ 0,48 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
H2O OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad maksuvõlad · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 70 152 €
- 2. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 772 390 €
- 3. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 17 päeva
- 7. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 472 040 €
- 12. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 28) 55,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 429 879 | 261 549 |
| Müük avalikule sektorile | 342 511 | 342 511 |
| Toetused kokku | 429 879 | 261 549 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 429 879 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 342 511 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 552 437 € ilma raamlepinguteta-
Viimsi Vallavalitsus · 17.09.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.02.2026Muutmiskanne Ä 50156172 / 15
-
23.01.2026Muutmiskanne Ä 50156172 / 12
-
23.01.2026Osanike muutmine Ä 50156172 / 13
-
23.01.2026Muutmiskanne Ä 50156172 / 14
-
31.03.2025Muutmiskanne Ä 50156172 / 11
-
23.12.2024Muutmiskanne Ä 50156172 / 10
-
14.06.2024Muutmiskanne Ä 50156172 / 9
-
22.05.2024Muutmiskanne Ä 50156172 / M2
-
21.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50156172 / 8
-
27.12.2023Muutmiskanne Ä 50156172 / 7
-
22.12.2023Muutmiskanne Ä 50156172 / 6
-
22.12.2023Osanike muutmine Ä 50156172 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |