Cotze OÜ
Registrisse kantud 11373454Cotze OÜ (registrikood 11373454) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Silla küla, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 58 297 eurot ja puhaskasum 2 222 eurot, bilansimaht 72 237 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Karin Vääna. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Karin Vääna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2007 (19 a 5 k) · Jõekalda tee 36, Silla küla, 86604
Registriandmed KMKR EE101201711 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101201711
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,8 % | 2024: -5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,3 % | 2024: -4,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,2 % | 2024: 91,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,9 | 2024: 4,9 |
| Müügitulu kasv | +4,0 % | 2024: −10,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 297 | 56 036 | 62 602 | 58 610 | 54 100 | 49 667 | 53 292 |
| Puhaskasum | 2 222 | -2 924 | 3 207 | 20 776 | 2 187 | 347 | 2 229 |
| Käibevara | 33 239 | 30 337 | 38 123 | 33 885 | 8 665 | 5 901 | 3 740 |
| Põhivara | 38 998 | 40 218 | 38 061 | 39 090 | 102 300 | 69 280 | 71 388 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 72 237 | 70 555 | 76 184 | 72 975 | 110 965 | 75 181 | 75 128 |
| Kohustised kokku | 5 669 | 6 210 | 8 913 | 8 839 | 67 601 | 34 000 | 34 130 |
| Omakapital | 66 568 | 64 345 | 67 271 | 64 136 | 43 364 | 41 181 | 40 998 |
| Kasumimarginaal | 3,8 % | -5,2 % | 5,1 % | 35,4 % | 4,0 % | 0,7 % | 4,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 239 € · 46,0 %
- Põhivara 38 998 € · 54,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 669 € · 7,8 %
- Omakapital 66 568 € · 92,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus põhitegevus 42 821 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 12 994 €
-
96999 Muu mujal liigitamata teenindus 2 481 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 797 € | 5 445 € | 35 337 € | 4 |
| II kv 2026 | 1 754 € | 1 153 € | 9 847 € | 5 |
| I kv 2026 | 2 337 € | 1 461 € | 9 424 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 009 € | 2 330 € | 9 562 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 533 € | 2 182 € | 24 710 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 468 € | 1 370 € | 14 364 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 504 € | 1 513 € | 10 682 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 186 € | 2 217 € | 10 458 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 266 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 815 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 779 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 873 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Karin Vääna
- Tõstamaa Hambaravi OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Tõstamaa Käsitöökeskus Tegelik kasusaaja
- Pärnu linn, Tõstamaa alevik, Nooruse tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Tõstamaa Hambaravi OÜ | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 112 699 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Tõstamaa Hambaravi OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJõekalda tee 36, Silla küla, 86604
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 495 | 2 988 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Pärnu Linnavalitsus · maksed 1 495 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30033501 / 10
-
26.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30033501 / 9
-
11.02.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30033501 / 8
-
29.11.2021Muutmiskanne Ä 30033501 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30033501 / 6
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 30033501 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30033501 / 4
-
08.09.2015Muutmiskanne Ä 30033501 / 3
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 30033501 / 2
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 30033501 / M1
-
04.05.2007Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 108331 / 3
-
30.04.2007Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 33501
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |