Künka OÜ
Registrisse kantud 11377771Künka OÜ (registrikood 11377771) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Väike-Kamari küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 108 515 eurot ja puhaskasum -12 697 eurot, bilansimaht 121 169 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tiit Žukovitš. Juhatuse liige on Tiit Žukovitš. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.05.2007 (19 a 4 k) · Künka, Väike-Kamari küla, 48030
Registriandmed KMKR EE101151340 · osakapital 8 947 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101151340
- Osakapital
- 8 947 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,7 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,9 % | 2024: 1,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,8 % | 2024: 95,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −10,8 % | 2024: −2,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 515 | 121 656 | 124 475 | 94 917 | 117 655 | 89 861 | 96 048 |
| Puhaskasum | -12 697 | 2 198 | 10 958 | 7 740 | 25 501 | -23 503 | -12 000 |
| Käibevara | 13 254 | 18 703 | 33 355 | 15 503 | 25 403 | 11 879 | 15 100 |
| Põhivara | 107 915 | 115 719 | 98 323 | 106 799 | 92 584 | 81 959 | 100 317 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 121 169 | 134 422 | 131 678 | 122 302 | 117 987 | 93 838 | 115 417 |
| Kohustised kokku | 5 122 | 5 678 | 5 132 | 6 714 | 10 139 | 11 492 | 9 568 |
| Omakapital | 116 047 | 128 744 | 126 546 | 115 588 | 107 848 | 82 346 | 105 849 |
| Kasumimarginaal | -11,7 % | 1,8 % | 8,8 % | 8,2 % | 21,7 % | -26,2 % | -12,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 254 € · 10,9 %
- Põhivara 107 915 € · 89,1 %
- Lühiajalised kohustised 5 122 € · 4,2 %
- Omakapital 116 047 € · 95,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 85 628 €
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd 15 830 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 651 € | 3 892 € | 48 763 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 269 € | 2 685 € | 28 194 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 975 € | 3 163 € | 20 956 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 908 € | 3 402 € | 35 557 € | 1 |
| III kv 2025 | 6 924 € | 3 402 € | 28 095 € | 1 |
| II kv 2025 | 9 398 € | 3 098 € | 66 747 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 287 € | 3 059 € | 16 274 € | 1 |
| IV kv 2024 | 6 386 € | 3 167 € | 32 503 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 217 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 297 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 254 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKünka, Väike-Kamari küla, 48030
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 005 | 1 544 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põltsamaa Vallavalitsus · maksed 3 460 €
- Põltsamaa Vallavara OÜ · maksed 546 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20038708 / 6
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20038708 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20038708 / 4
-
01.08.2011Muutmiskanne Ä 20038708 / 3
-
07.09.2007Muutmiskanne Ä 38708 / 2
-
23.05.2007Esmakanne Ä 38708
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |