Agrone OÜ
Registrisse kantud 11407992Agrone OÜ (registrikood 11407992) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tähtvere küla, tegevusala peakontorite tegevus (EMTAK 70101). 2025. aasta müügitulu oli 2 590 153 eurot ja puhaskasum -2 032 407 eurot, bilansimaht 53 647 201 eurot. Ettevõttel on osalus 11 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Raul Jeets, Margus Muld, Ats Albert. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.08.2007 (19 a 1 k) · Roheline tn 16, Tähtvere küla, 61410
Registriandmed KMKR EE101228626 · osakapital 479 410 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101228626
- Osakapital
- 479 410 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Peakontorite tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -78,5 % | 2024: -63,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -43,3 % | 2024: -21,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,7 % | 2024: 13,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | +14,7 % | 2024: +17,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 590 153 | 2 258 802 | 1 925 847 | 1 277 926 | 1 147 069 | 1 081 227 | 864 518 |
| Puhaskasum | -2 032 407 | -1 435 782 | -2 656 920 | -444 557 | 6 575 460 | -526 215 | 112 299 |
| Käibevara | 20 028 428 | 15 325 338 | 9 998 906 | 8 748 523 | 10 456 161 | 8 593 724 | 7 953 432 |
| Põhivara | 33 618 773 | 35 794 597 | 35 744 674 | 37 616 542 | 35 447 339 | 33 132 789 | 33 095 609 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 53 647 201 | 51 119 935 | 45 743 580 | 46 365 065 | 45 903 500 | 41 726 513 | 41 049 041 |
| Kohustised kokku | 48 953 561 | 44 393 888 | 37 581 751 | 35 546 316 | 34 312 154 | 36 710 627 | 35 506 940 |
| Omakapital | 4 693 640 | 6 726 047 | 8 161 829 | 10 818 749 | 11 591 346 | 5 015 886 | 5 542 101 |
| Kasumimarginaal | -78,5 % | -63,6 % | -138,0 % | -34,8 % | 573,2 % | -48,7 % | 13,0 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 947 514 | 40 752 966 | 37 131 173 | 39 250 219 | 26 187 218 | 23 038 316 | 19 013 848 |
| Puhaskasum | 6 902 100 | 4 970 428 | -953 083 | 4 257 394 | 7 996 221 | 2 706 431 | 7 997 409 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 92 709 699 | 87 162 955 | 81 064 708 | 76 306 112 | 71 987 469 | 83 174 008 | 74 171 646 |
| Kohustised kokku | 45 629 816 | 46 985 172 | 45 857 353 | 39 940 029 | 38 767 841 | 58 726 047 | 52 622 077 |
| Omakapital | 47 079 883 | 40 177 783 | 35 207 355 | 36 366 083 | 33 219 628 | 24 447 961 | 21 549 569 |
| Töötajaid | 273 | 251 | 263 | 243 | 246 | 238 | 243 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 028 428 € · 37,3 %
- Põhivara 33 618 773 € · 62,7 %
- Lühiajalised kohustised 45 750 077 € · 85,3 %
- Pikaajalised kohustised 3 203 484 € · 6,0 %
- Omakapital 4 693 640 € · 8,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 62,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 62 388 € | 105 438 € | 1 359 357 € | 5 |
| II kv 2026 | 0 € | 83 206 € | 923 513 € | 5 |
| I kv 2026 | 0 € | 87 645 € | 4 370 832 € | 5 |
| IV kv 2025 | 0 € | 87 078 € | 7 062 531 € | 7 |
| III kv 2025 | 0 € | 104 996 € | 7 500 835 € | 7 |
| II kv 2025 | 0 € | 94 555 € | 7 271 552 € | 8 |
| I kv 2025 | 0 € | 138 906 € | 7 075 607 € | 7 |
| IV kv 2024 | 0 € | 84 575 € | 6 039 891 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 20 796 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 35 146 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 169,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 453 119 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 13 518 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margus Muld
- osaühing Põlva Agro Juhatuse liige
- Vändra OÜ Juhatuse liige
- Peri Põllumajanduslik OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Hummuli Agro Juhatuse liige
- AS VIREEN Tegelik kasusaaja
- Väimela Põllumajanduse Osaühing Juhatuse liige
- Miiaste Põllumajanduslik OÜ Juhatuse liige
- osaühing Vändra Vara Juhatuse liige
-
Raul Jeets
- osaühing Põlva Agro Tegelik kasusaaja
- Vändra OÜ Tegelik kasusaaja
- Peri Põllumajanduslik OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Hummuli Agro Tegelik kasusaaja
- Gardest OÜ Tegelik kasusaaja
- Tehase Auto OÜ Osanik
- Eesti Muna OÜ Tegelik kasusaaja
- Väimela Põllumajanduse Osaühing Tegelik kasusaaja
-
Ats Albert
- osaühing Põlva Agro Juhatuse liige
- Vändra OÜ Juhatuse liige
- Peri Põllumajanduslik OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Hummuli Agro Juhatuse liige
- Eesti Muna OÜ Juhatuse liige
- Väimela Põllumajanduse Osaühing Juhatuse liige
- Miiaste Põllumajanduslik OÜ Juhatuse liige
- Muuland 2 OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: AGRONE OÜ
- osaühing Põlva Agro Osanik
- Vändra OÜ Osanik
- Peri Põllumajanduslik OÜ Osanik
- Osaühing Hummuli Agro Osanik
- Eesti Muna OÜ Osanik
- Väimela Põllumajanduse Osaühing Osanik
- Miiaste Põllumajanduslik OÜ Osanik
- osaühing Vändra Vara Osanik
-
Falber Investments OÜ
- Reku Farmid OÜ Osanik
- GRE Holding OÜ Osanik
- Muuland Investeeringute OÜ Osanik
- Gardum OÜ Osanik
- Bestmilk OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 02.10.2022
Osalused teistes ettevõtetes (11)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Eesti Muna OÜ | 100 % | 2 500 € | 05.12.2025 | 4 672 953 €2025 |
| Miiaste Põllumajanduslik OÜ | 100 % | 29 880 € | 05.12.2025 | 1 701 202 €2025 |
| Osaühing Hummuli Agro | 100 % | 83 085 € | 05.12.2025 | 9 525 755 €2025 |
| OSAÜHING PÕLVA JÕUSÖÖT | 100 % | 31 960 € | 05.12.2025 | 36 000 €2025 |
| osaühing Vändra Vara | 100 % | 11 520 € | 05.12.2025 | 1 107 667 €2025 |
| Peri Põllumajanduslik OÜ | 100 % | 125 328 € | 05.12.2025 | 9 685 622 €2025 |
| Reku Autod OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 174 589 €2024 |
| Väimela Põllumajanduse Osaühing | 100 % | 127 823 € | 05.12.2025 | 2 130 962 €2025 |
| Vändra OÜ | 100 % | 415 164 € | 03.09.2026 | 11 743 842 €2025 |
| osaühing Põlva Agro | 96,56 % | 65 396 € | 12.01.2026 | 12 182 561 €2025 |
| Agrone OÜ | 9 % | 43 146 € | 05.12.2025 | 2 590 153 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
Osalused ja nende osalused (10)
-
Eesti Muna OÜ 100 %
-
Osaühing Hummuli Agro 100 %
-
OSAÜHING PÕLVA JÕUSÖÖT 100 %
-
osaühing Vändra Vara 100 %
-
Peri Põllumajanduslik OÜ 100 %
-
Reku Autod OÜ 100 %
-
Vändra OÜ 100 %
-
osaühing Põlva Agro 96,56 %
Skeem
LEI 9845003FIFBAE37DA428
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Tartu linn 2 032 407 €
- 7. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 6 tk
- 10. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 259 015 €
- 20. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 53 647 201 €
- 30. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 2 590 153 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.06.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20039300 / 24
-
02.01.2024Muutmiskanne Ä 20039300 / 23
-
07.07.2023Muutmiskanne Ä 20039300 / 22
-
03.07.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20039300 / 21
-
16.12.2022Muutmiskanne Ä 20039300 / 20
-
02.10.2022Muutmiskanne Ä 20039300 / 19
-
16.09.2022Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20039300 / 18
-
08.09.2022Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 20039300 / M4
-
01.07.2021Muutmiskanne Ä 20039300 / 17
-
19.02.2021Muutmiskanne Ä 20039300 / 16
-
12.10.2020Muutmiskanne Ä 20039300 / M3
-
27.08.2020Muutmiskanne Ä 20039300 / 15
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 12.03.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 21.02.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 31.01.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |