OÜ TEMPRAT
Registrisse kantud 11413113OÜ TEMPRAT (registrikood 11413113) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 169 166 eurot ja puhaskasum -37 017 eurot, bilansimaht 36 023 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Süüne Mäll. Juhatuse liige on Süüne Mäll. Maksuvõlg on 500,00 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.08.2007 (19 a 2 k) · Kaluri tn 2, Tartu linn, 51004
Registriandmed KMKR EE101168867 · osakapital 25 564 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101168867
- Osakapital
- 25 564 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -21,9 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -154,2 % | 2024: 17,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,6 % | 2024: 73,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | −31,0 % | 2024: −16,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −16,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 166 | 245 288 | 292 007 | 286 105 | 325 455 | 423 486 | 555 251 |
| Puhaskasum | -37 017 | 10 557 | 24 668 | -3 367 | -56 258 | -10 905 | 61 527 |
| Käibevara | 24 443 | 61 845 | 67 371 | 45 692 | 51 782 | 104 761 | 162 545 |
| Põhivara | 11 580 | 21 519 | 24 361 | 46 932 | 52 680 | 40 293 | 15 201 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 36 023 | 83 364 | 91 732 | 92 624 | 104 462 | 145 054 | 177 746 |
| Kohustised kokku | 12 024 | 22 348 | 41 273 | 66 833 | 75 304 | 59 638 | 81 425 |
| Omakapital | 23 999 | 61 016 | 50 459 | 25 791 | 29 158 | 85 416 | 96 321 |
| Kasumimarginaal | -21,9 % | 4,3 % | 8,4 % | -1,2 % | -17,3 % | -2,6 % | 11,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 443 € · 67,9 %
- Põhivara 11 580 € · 32,1 %
- Lühiajalised kohustised 12 024 € · 33,4 %
- Omakapital 23 999 € · 66,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 508 € | 2 358 € | 33 679 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 738 € | 2 220 € | 44 048 € | 2 |
| I kv 2026 | 2 190 € | 2 170 € | 32 396 € | 2 |
| IV kv 2025 | 3 545 € | 2 211 € | 44 330 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 929 € | 2 211 € | 38 663 € | 2 |
| II kv 2025 | 4 122 € | 2 106 € | 54 095 € | 2 |
| I kv 2025 | 3 429 € | 2 052 € | 39 196 € | 2 |
| IV kv 2024 | 5 213 € | 1 870 € | 63 034 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 169 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 786 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 67,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 226 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 500,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Süüne Mäll
- Tiamat Consult OÜ Tegelik kasusaaja
- Defiron OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 500 €
-
04.12.2023Muutmiskanne Ä 20056403 / 7
-
17.11.2023Muutmiskanne Ä 20056403 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20056403 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20056403 / 4
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 20056403 / 3
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20056403 / 2
-
14.10.2013Muutmiskanne Ä 20056403
-
01.06.2011Muutmiskanne Ä 30034148 / 4
-
22.07.2010Muutmiskanne Ä 30034148 / 3
-
19.04.2010Muutmiskanne Ä 30034148 / 2
-
09.04.2010Muutmiskanne Ä 30034148 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |