Osaühing Termeston
Registrisse kantud 11426601Osaühing Termeston (registrikood 11426601) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Vasalemma alevik, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 521 533 eurot ja puhaskasum -8 697 eurot, bilansimaht 177 976 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lea Tõnismäe. Juhatuse liige on Lea Tõnismäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.09.2007 (19 a 0 k) · Kadaka tn 2, Vasalemma alevik, 76101
Registriandmed KMKR EE101180696 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101180696
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,7 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -14,1 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,6 % | 2024: 32,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −3,1 % | 2024: −3,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 521 533 | 538 392 | 557 626 | 540 432 | 534 450 | 482 317 | 426 485 |
| Puhaskasum | -8 697 | 5 973 | -28 151 | -41 043 | -2 347 | 23 691 | 12 559 |
| Käibevara | 72 387 | 60 053 | 45 382 | 40 743 | 80 302 | 62 255 | 48 330 |
| Põhivara | 105 589 | 157 299 | 218 244 | 283 033 | 164 003 | 192 235 | 225 568 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 177 976 | 217 352 | 263 626 | 323 776 | 244 305 | 254 490 | 273 898 |
| Kohustised kokku | 116 361 | 147 040 | 199 287 | 231 286 | 111 119 | 118 957 | 162 056 |
| Omakapital | 61 615 | 70 312 | 64 339 | 92 490 | 133 186 | 135 533 | 111 842 |
| Kasumimarginaal | -1,7 % | 1,1 % | -5,0 % | -7,6 % | -0,4 % | 4,9 % | 2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 72 387 € · 40,7 %
- Põhivara 105 589 € · 59,3 %
- Lühiajalised kohustised 80 733 € · 45,4 %
- Pikaajalised kohustised 35 628 € · 20,0 %
- Omakapital 61 615 € · 34,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 665 € | 18 569 € | 144 283 € | 5 |
| II kv 2026 | 16 838 € | 17 451 € | 143 024 € | 5 |
| I kv 2026 | 18 118 € | 18 998 € | 138 912 € | 5 |
| IV kv 2025 | 16 900 € | 17 445 € | 114 498 € | 5 |
| III kv 2025 | 18 089 € | 18 963 € | 126 841 € | 5 |
| II kv 2025 | 15 504 € | 16 051 € | 153 969 € | 5 |
| I kv 2025 | 13 107 € | 13 737 € | 122 632 € | 4 |
| IV kv 2024 | 14 059 € | 14 827 € | 121 897 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 888 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 190 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 48 094 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 381 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKadaka tn 2, Vasalemma alevik, 76101
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.09.2025Muutmiskanne Ä 10112263 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10112263 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10112263 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10112263 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10112263 / 4
-
30.12.2011Muutmiskanne Ä 10112263 / 3
-
05.10.2007Muutmiskanne Ä 112263 / 2
-
21.09.2007Esmakanne Ä 112263
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 13.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |