Eletrade OÜ
Registrisse kantud 11474066Eletrade OÜ (registrikood 11474066) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektri- ja sidevõrkude ehitus (EMTAK 42221). 2025. aasta müügitulu oli 323 510 eurot ja puhaskasum 1 504 eurot, bilansimaht 392 512 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anželika Volkova. Juhatuse liige on Anželika Volkova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2008 (18 a 7 k) · Kraavi tn 81, Tallinn, 11215
Registriandmed KMKR EE101228558 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101228558
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 2024: 30,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2024: 13,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 2024: 97,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23,3 | 2024: 32,9 |
| Müügitulu kasv | +19,0 % | 2024: −9,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 323 510 | 271 844 | 301 357 | 357 972 | 344 203 | 227 627 | 257 897 |
| Puhaskasum | 1 504 | 83 381 | 106 645 | 168 319 | 169 345 | 95 780 | 91 425 |
| Käibevara | 356 894 | 639 319 | 556 183 | 494 808 | 365 883 | 230 200 | 168 484 |
| Põhivara | 35 618 | 15 834 | 28 409 | 29 763 | 37 509 | 30 168 | 17 811 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 392 512 | 655 153 | 584 592 | 524 571 | 403 392 | 260 368 | 186 295 |
| Kohustised kokku | 15 288 | 19 433 | 16 124 | 24 217 | 9 631 | 14 447 | 14 821 |
| Omakapital | 377 224 | 635 720 | 568 468 | 500 354 | 393 761 | 245 921 | 171 474 |
| Kasumimarginaal | 0,5 % | 30,7 % | 35,4 % | 47,0 % | 49,2 % | 42,1 % | 35,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 356 894 € · 90,9 %
- Põhivara 35 618 € · 9,1 %
- Lühiajalised kohustised 15 288 € · 3,9 %
- Omakapital 377 224 € · 96,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 9,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 111 € | 5 371 € | 42 010 € | 2 |
| II kv 2026 | 26 255 € | 4 476 € | 119 004 € | 2 |
| I kv 2026 | 11 049 € | 4 675 € | 75 096 € | 2 |
| IV kv 2025 | 24 066 € | 5 204 € | 158 513 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 257 € | 5 147 € | 66 630 € | 2 |
| II kv 2025 | 85 811 € | 3 932 € | 59 508 € | 2 |
| I kv 2025 | 17 342 € | 5 917 € | 25 282 € | 2 |
| IV kv 2024 | 25 772 € | 7 717 € | 151 224 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 704 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 790 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 14 003 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 721 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKraavi tn 81, Tallinn, 11215
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.11.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10116574 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10116574 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10116574 / 9
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10116574 / 8
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10116574 / 7
-
24.09.2013Muutmiskanne Ä 10116574 / 6
-
16.09.2013Muutmiskanne Ä 10116574 / M3
-
07.03.2012Muutmiskanne Ä 10116574 / 5
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 10116574 / M2
-
18.02.2011Muutmiskanne Ä 10116574 / 4
-
16.02.2011Muutmiskanne Ä 10116574 / M1
-
24.03.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 116574 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |