Orientum OÜ
Registrisse kantud 11503556Orientum OÜ (registrikood 11503556) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 390 777 eurot ja puhaskasum -6 877 eurot, bilansimaht 265 560 eurot. Juhatuse liikmed on Marko Maisa, Jüri Maisa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.05.2008 (18 a 5 k) · Männiku tee 104a, Tallinn, 11216
Registriandmed KMKR EE101236333 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101236333
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,8 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -115,5 % | 2024: 15,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,2 % | 2024: 5,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +0,7 % | 2024: +18,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 390 777 | 387 880 | 326 672 | 210 902 | 155 784 | 135 069 | 1 163 |
| Puhaskasum | -6 877 | 2 035 | 2 104 | -2 384 | 425 | 8 | -242 |
| Käibevara | 227 904 | 187 157 | 132 384 | 110 680 | 89 884 | 104 664 | 3 328 |
| Põhivara | 37 656 | 40 158 | 50 845 | 50 893 | 54 245 | 41 118 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 265 560 | 227 315 | 183 229 | 161 573 | 144 129 | 145 782 | 3 328 |
| Kohustised kokku | 259 605 | 214 483 | 172 432 | 152 880 | 140 368 | 142 446 | 0 |
| Omakapital | 5 955 | 12 832 | 10 797 | 8 693 | 3 761 | 3 336 | 3 328 |
| Kasumimarginaal | -1,8 % | 0,5 % | 0,6 % | -1,1 % | 0,3 % | 0,0 % | -20,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 227 904 € · 85,8 %
- Põhivara 37 656 € · 14,2 %
- Lühiajalised kohustised 259 605 € · 97,8 %
- Omakapital 5 955 € · 2,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus põhitegevus 366 238 €
-
79121 Reisikorraldajate tegevus 14 748 €
-
82991 Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused 6 477 €
-
77211 Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent 3 314 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 584 € | 3 550 € | 163 068 € | 3 |
| II kv 2026 | 7 528 € | 3 723 € | 177 497 € | 4 |
| I kv 2026 | 15 214 € | 3 697 € | 171 393 € | 3 |
| IV kv 2025 | 10 020 € | 3 914 € | 122 215 € | 3 |
| III kv 2025 | 15 263 € | 3 895 € | 156 664 € | 3 |
| II kv 2025 | 8 042 € | 3 094 € | 152 007 € | 3 |
| I kv 2025 | 7 585 € | 2 956 € | 116 717 € | 3 |
| IV kv 2024 | 7 037 € | 4 068 € | 127 040 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 528 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 183 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 54 356 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 759 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 300,00 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Maisa
- Osaühing JM KAPITAL Juhatuse liige
- Kalastus.eu Männiku OÜ Juhatuse liige
- Nordic Apartments OÜ Juhatuse liige
- Noatek Management OÜ Juhatuse liige
- Nutividin OÜ Tegelik kasusaaja
- MarConsept OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Roheline Konn Juhatuse liige
-
Hero Capital OÜ
- Osaühing JM KAPITAL Osanik
- Kalastus.eu Männiku OÜ Osanik
-
Jüri Maisa
- Osaühing JM KAPITAL Juhatuse liige
- Red Car OÜ Juhatuse liige
- Kalastus.eu Männiku OÜ Tegelik kasusaaja
- NordReal OÜ Juhatuse liige
- Zero Management OÜ Juhatuse liige
- NordLine Ehitus OÜ Juhatuse liige
- Arilkos OÜ Tegelik kasusaaja
- Nordic Apartments OÜ Juhatuse liige
-
MarConsept OÜ
- Kalastus.eu Männiku OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Hero Capital OÜ 50 %
-
MarConsept OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 147 | 3 151 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Keskkonnaamet · maksed 1 184 €
- Kaitsevägi · maksed 415 €
- Põllumajandus- ja Toiduamet · maksed 280 €
- Eesti Maaülikool · maksed 142 €
- Tallinna Ehituskool · maksed 126 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
03.12.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10118242 / 11
-
13.01.2022Muutmiskanne Ä 10118242 / M1
-
13.01.2022Muutmiskanne Ä 10118242 / 10
-
13.05.2020Muutmiskanne Ä 10118242 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10118242 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10118242 / 7
-
17.02.2017Muutmiskanne Ä 10118242 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10118242 / 5
-
08.09.2011Muutmiskanne Ä 10118242 / 4
-
11.02.2009Muutmiskanne Ä 118242 / 3
-
25.06.2008Muutmiskanne Ä 118242 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |