Zero Management OÜ
Registrisse kantud 12764978Zero Management OÜ (registrikood 12764978) on 2014. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 37 726 eurot ja puhaskasum 27 521 eurot, bilansimaht 139 007 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Maisa. Ettevõttel on osalus 12 ettevõttes. Juhatuse liige on Jüri Maisa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.12.2014 (11 a 10 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 72,9 % | 2023: 55,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,9 % | 2023: 34,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,4 % | 2023: 88,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +28,8 % | 2023: +12,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +18,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 726 | 29 286 | 25 997 | 5 000 | 0 | 16 455 |
| Puhaskasum | 27 521 | 16 105 | 11 855 | 5 385 | 0 | 2 549 |
| Käibevara | 9 007 | 2 366 | 0 | 5 000 | 204 | 0 |
| Põhivara | 130 000 | 50 000 | 30 000 | 23 884 | 12 556 | 22 556 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 139 007 | 52 366 | 30 000 | 28 884 | 12 760 | 22 556 |
| Kohustised kokku | 57 881 | 6 261 | 0 | 10 739 | 0 | 9 796 |
| Omakapital | 81 126 | 46 105 | 30 000 | 18 145 | 12 760 | 12 760 |
| Kasumimarginaal | 72,9 % | 55,0 % | 45,6 % | 107,7 % | – | 15,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 007 € · 6,5 %
- Põhivara 130 000 € · 93,5 %
- Lühiajalised kohustised 57 881 € · 41,6 %
- Omakapital 81 126 € · 58,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Maisa
- Orientum OÜ Juhatuse liige
- Osaühing JM KAPITAL Juhatuse liige
- Red Car OÜ Juhatuse liige
- Kalastus.eu Männiku OÜ Juhatuse liige
- NordReal OÜ Juhatuse liige
- NordLine Ehitus OÜ Juhatuse liige
- Arilkos OÜ Juhatuse liige
- Nordic Apartments OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (12)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Alpenekt OÜ | 100 % | 10 000 € | 07.11.2024 | 0 €2025 |
| Arilkos OÜ | 100 % | 10 000 € | 09.05.2023 | 18 696 €2024 |
| Arletis OÜ | 100 % | 10 000 € | 12.01.2024 | 0 €2025 |
| Emricet OÜ | 100 % | 10 000 € | 19.11.2024 | 0 €2025 |
| GreenView OÜ | 100 % | 10 000 € | 17.06.2024 | 0 €2025 |
| Mytribe OÜ | 100 % | 10 000 € | 19.12.2023 | 0 €2025 |
| Noatek Management OÜ | 100 % | 10 000 € | 27.03.2025 | 2 628 €2025 |
| Nordelain OÜ | 100 % | 10 000 € | 28.12.2024 | 324 €2025 |
| NordLine Ehitus OÜ | 100 % | 10 000 € | 19.06.2024 | 34 719 €2024 |
| North Management OÜ | 100 % | 10 000 € | 12.05.2017 | 0 €2025 |
| Silumium OÜ | 100 % | 0 € | 07.12.2023 | 0 €2025 |
| Werdelain OÜ | 100 % | 10 000 € | 08.09.2023 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (13)
-
Alpenekt OÜ 100 %
-
Arilkos OÜ 100 %
-
Arletis OÜ 100 %
-
Emricet OÜ 100 %
-
GreenView OÜ 100 %
-
Mytribe OÜ 100 %
-
Noatek Management OÜ 100 %
-
Nordelain OÜ 100 %
-
NordLine Ehitus OÜ 100 %
-
North Management OÜ 100 %
-
Silumium OÜ 100 %
-
Werdelain OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.06.2024Muutmiskanne Ä 10203229 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10203229 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 10203229 / 4
-
08.12.2017Muutmiskanne Ä 10203229 / 3
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10203229 / 2
-
08.12.2014Esmakanne Ä 10203229
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 13.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |