Autolink Group AS
Registrisse kantud 11508948Autolink Group AS (registrikood 11508948) on 2008. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Paldiski linn, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 23 132 808 eurot ja puhaskasum 6 644 988 eurot, bilansimaht 55 389 003 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kristjan-Jaak Reigo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.06.2008 (18 a 4 k) · Lõunasadama tee 6, Paldiski linn, 76806
Registriandmed KMKR EE101234584 · osakapital 350 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101234584
- Osakapital
- 350 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,7 % | 2024: 53,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,7 % | 2024: 57,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,3 % | 2024: 44,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +24,7 % | 2024: +37,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 132 808 | 18 552 376 | 13 488 632 | 9 393 307 | 9 012 484 | 23 859 632 | 8 394 076 |
| Puhaskasum | 6 644 988 | 9 887 535 | -29 009 | 17 862 | 510 992 | – | 1 205 870 |
| Käibevara | 3 982 026 | 3 877 795 | 3 502 488 | 3 201 195 | 1 790 863 | – | 1 899 276 |
| Põhivara | 51 406 977 | 34 761 364 | 26 897 298 | 30 259 898 | 26 019 626 | – | 19 817 736 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 389 003 | 38 639 159 | 30 399 786 | 33 461 093 | 27 810 489 | 20 538 741 | 21 717 012 |
| Kohustised kokku | 31 383 145 | 21 278 289 | 22 926 451 | 25 958 749 | 20 326 006 | – | 15 198 997 |
| Omakapital | 24 005 858 | 17 360 870 | 7 473 335 | 7 502 344 | 7 484 483 | – | 6 518 015 |
| Kasumimarginaal | 28,7 % | 53,3 % | -0,2 % | 0,2 % | 5,7 % | – | 14,4 % |
2020: avaandmetes on aruandest ainult müügitulu, varad ja töötajate arv.
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 56 442 985 | 56 081 559 | 59 141 473 | 36 948 845 | 28 074 523 | 23 859 632 | 22 708 586 |
| Puhaskasum | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku) | 50 120 337 | 40 077 283 | 38 481 159 | 34 290 870 | 25 986 502 | 20 538 741 | 1 906 799 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | – | – | – | – | – | – | – |
| Töötajaid | 328 | 194 | 181 | 130 | 136 | 122 | 106 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 982 026 € · 7,2 %
- Põhivara 51 406 977 € · 92,8 %
- Lühiajalised kohustised 10 883 005 € · 19,6 %
- Pikaajalised kohustised 20 500 140 € · 37,0 %
- Omakapital 24 005 858 € · 43,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 24 608 982 €
-
52261 Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine 24 323 980 €
-
49201 Kauba raudteevedu 7 510 023 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 202 882 € | 204 507 € | 5 691 754 € | 67 |
| II kv 2026 | 222 943 € | 191 124 € | 6 412 014 € | 68 |
| I kv 2026 | 231 496 € | 242 652 € | 4 719 886 € | 64 |
| IV kv 2025 | 0 € | 175 929 € | 8 067 368 € | 66 |
| III kv 2025 | 324 001 € | 243 085 € | 8 569 308 € | 61 |
| II kv 2025 | 144 830 € | 147 324 € | 8 654 717 € | 52 |
| I kv 2025 | 0 € | 160 877 € | 8 458 574 € | 52 |
| IV kv 2024 | 144 644 € | 153 869 € | 7 861 374 € | 56 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 67 627 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 68 169 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 897 251 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 957 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Nurmetalo
- Hansa Shipping AS Tegelik kasusaaja
- CF&S Estonia AS Tegelik kasusaaja
- Kunda Sadam AS Tegelik kasusaaja
- ESTEVE AS Tegelik kasusaaja
- WALLENIUS SOL OÜ Tegelik kasusaaja
- HS Kamelia OÜ Tegelik kasusaaja
- HS Krislin OÜ Tegelik kasusaaja
- PROLIS Grupp OÜ Juhatuse liige
-
Tõnis Pohla
- Hansa Shipping AS Tegelik kasusaaja
- CF&S Estonia AS Tegelik kasusaaja
- Kunda Sadam AS Tegelik kasusaaja
- ESTEVE AS Tegelik kasusaaja
- Tarplani Kaubanduse Osaühing Tegelik kasusaaja
- HS Kamelia OÜ Tegelik kasusaaja
- HS Kristel OÜ Tegelik kasusaaja
- Baltic Maritime Logistics Group AS Tegelik kasusaaja
-
Kristjan-Jaak Reigo
- Autolink Paldiski OÜ Juhatuse liige
- OÜ KJR Tegelik kasusaaja
- MTÜ Kaberneeme Jahimeeste Selts Tegelik kasusaaja
- OÜ Auto247 Osanik
- BethyBella OÜ Tegelik kasusaaja
- EKNORD INTERIORS OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Autolink Paldiski OÜ | 100 % | 4 000 € | 27.12.2024 | 344 125 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Autolink Paldiski OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Lääne-Harju vald 134 tk
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 6 644 988 €
- 2. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Lääne-Harju vald 55 389 003 €
- 2. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Lääne-Harju vald 23 132 808 €
- 3. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 24 005 858 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubThe Multipurpose WordPress & WooCommerce Theme that helps you build ANY type of website in no time. Design visually with the best Live Builder for WordPress you ever met.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10118872 / 21
-
30.11.2022Muutmiskanne Ä 10118872 / M6
-
28.04.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10118872 / 20
-
07.04.2020Muutmiskanne Ä 10118872 / 19
-
18.12.2019Muutmiskanne Ä 10118872 / 18
-
12.12.2019Muutmiskanne Ä 10118872 / M5
-
31.05.2018Muutmiskanne Ä 10118872 / M4
-
24.04.2018Muutmiskanne Ä 10118872 / 17
-
12.04.2018Muutmiskanne Ä 10118872 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10118872 / 16
-
07.12.2017Muutmiskanne Ä 10118872 / 15
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10118872 / 14
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |