Stora Enso Eesti AS
Registrisse kantud 11511985Stora Enso Eesti AS (registrikood 11511985) on 2008. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala puidu saagimine ja hööveldamine (EMTAK 16111). 2025. aasta müügitulu oli 179 875 119 eurot ja puhaskasum 11 516 110 eurot, bilansimaht 212 825 250 eurot. Juhatuse liige on Kati Kilk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.06.2008 (18 a 4 k) · Tartu mnt 63, Tallinn, 10115
Registriandmed KMKR EE101239097 · osakapital 20 806 884 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101239097
- Osakapital
- 20 806 884 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Puidu saagimine ja hööveldamine
- Tegevusload
- 3 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 2024: 13,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,2 % | 2024: 13,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,3 % | 2024: 86,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −3,7 % | 2024: −12,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 179 875 119 | 186 776 377 | 213 225 105 | 287 812 952 | 239 884 283 | 170 550 995 | 189 675 284 |
| Puhaskasum | 11 516 110 | 25 931 728 | 35 906 090 | 22 527 433 | 22 798 455 | 7 233 383 | 2 519 435 |
| Käibevara | 95 430 401 | 100 049 018 | 94 709 991 | 95 415 128 | 88 033 709 | 57 423 918 | 65 034 431 |
| Põhivara | 117 394 849 | 116 795 137 | 116 500 565 | 101 652 543 | 99 301 440 | 99 668 006 | 100 541 245 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 212 825 250 | 216 844 155 | 211 210 556 | 197 067 671 | 187 335 149 | 157 091 924 | 165 575 676 |
| Kohustised kokku | 26 978 382 | 30 021 167 | 23 425 359 | 31 880 860 | 30 047 549 | 19 064 269 | 17 126 812 |
| Omakapital | 185 846 868 | 186 822 988 | 187 785 197 | 165 186 811 | 157 287 600 | 138 027 655 | 148 448 864 |
| Kasumimarginaal | 6,4 % | 13,9 % | 16,8 % | 7,8 % | 9,5 % | 4,2 % | 1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 95 430 401 € · 44,8 %
- Põhivara 117 394 849 € · 55,2 %
- Lühiajalised kohustised 26 978 382 € · 12,7 %
- Omakapital 185 846 868 € · 87,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 55,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
16111 Puidu saagimine ja hööveldamine põhitegevus 98 976 820 €
-
02201 Metsavarumine 41 094 305 €
-
16261 Taimsest biomassist tahkekütuste tootmine 28 162 285 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 11 254 969 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 386 740 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 151 438 € | 2 217 979 € | 50 931 376 € | 460 |
| II kv 2026 | 2 254 307 € | 2 373 242 € | 56 741 821 € | 455 |
| I kv 2026 | 207 776 € | 2 054 486 € | 45 552 842 € | 457 |
| IV kv 2025 | 2 231 968 € | 2 362 959 € | 55 200 049 € | 460 |
| III kv 2025 | 0 € | 2 349 730 € | 48 904 960 € | 470 |
| II kv 2025 | 2 442 924 € | 2 576 888 € | 62 520 490 € | 476 |
| I kv 2025 | 3 845 266 € | 2 166 133 € | 50 189 532 € | 475 |
| IV kv 2024 | 1 939 562 € | 2 043 808 € | 62 489 034 € | 469 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 717 146 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 739 326 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 977 125 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 091 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (3)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/523689 · alates 14.02.2025 · kuni 07.02.2029
-
Keskkonnaluba Kadastiku tee 1L.ÕV/320550 · alates 10.10.2025
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Viljandi mnt 23L.ÕV/317482 · alates 24.09.2009
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus 185 846 868 €
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 11 516 110 €
- 2. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 179 875 119 €
- 2. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 16) 212 825 250 €
- 11. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · 250 ja rohkem töötajat 12,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 645 | 1 603 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kuusalu Vallavalitsus · maksed 372 €
- Kõrgem Kunstikool Pallas · maksed 273 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubstoraenso.com · veebileht blokeerib automaatse lugemise
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.12.2025Muutmiskanne Ä 10119229 / 28
-
15.12.2025Muutmiskanne Ä 10119229 / M24
-
20.03.2024Muutmiskanne Ä 10119229 / 27
-
06.02.2024Muutmiskanne Ä 10119229 / 26
-
29.01.2024Muutmiskanne Ä 10119229 / M23
-
01.12.2023Muutmiskanne Ä 10119229 / 25
-
07.11.2023Muutmiskanne Ä 10119229 / M22
-
25.10.2023Muutmiskanne Ä 10119229 / 24
-
11.07.2023Muutmiskanne Ä 10119229 / M21
-
29.05.2023Muutmiskanne Ä 10119229 / M20
-
08.05.2023Muutmiskanne Ä 10119229 / 23
-
25.04.2023Muutmiskanne Ä 10119229 / M19
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 30.04.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |