Nexd OÜ
Registrisse kantud 11514601Nexd OÜ (registrikood 11514601) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 2 179 300 eurot ja puhaskasum 181 007 eurot, bilansimaht 3 190 297 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Ott Heidmets, Anne Öösike Niit. Maksuvõlg on 49 170,83 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.07.2008 (18 a 3 k) · Jõe tn 2a, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE101292801 · osakapital 11 426 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101292801
- Osakapital
- 11 426 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 2024: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,1 % | 2024: 1,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,1 % | 2024: 74,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +10,7 % | 2024: +23,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +28,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 179 300 | 1 969 514 | 1 597 431 | 1 328 502 | 1 015 705 | 629 724 | 735 549 |
| Puhaskasum | 181 007 | 22 828 | -102 188 | 72 325 | 282 894 | -265 225 | -628 151 |
| Käibevara | 664 349 | 731 452 | 695 761 | 697 487 | 604 583 | 594 672 | 715 930 |
| Põhivara | 2 525 948 | 2 455 305 | 2 270 418 | 2 172 870 | 1 913 656 | 1 598 715 | 1 197 702 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 190 297 | 3 186 757 | 2 966 179 | 2 870 357 | 2 518 239 | 2 193 387 | 1 913 632 |
| Kohustised kokku | 635 831 | 813 297 | 852 022 | 654 012 | 374 219 | 474 261 | 867 532 |
| Omakapital | 2 554 466 | 2 373 460 | 2 114 157 | 2 216 345 | 2 144 020 | 1 719 126 | 1 046 100 |
| Kasumimarginaal | 8,3 % | 1,2 % | -6,4 % | 5,4 % | 27,9 % | -42,1 % | -85,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 664 349 € · 20,8 %
- Põhivara 2 525 948 € · 79,2 %
- Lühiajalised kohustised 635 831 € · 19,9 %
- Omakapital 2 554 466 € · 80,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 79,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 2 166 729 €
-
70101 Peakontorite tegevus 12 571 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 138 824 € | 153 592 € | 803 877 € | 16 |
| II kv 2026 | 108 601 € | 123 436 € | 532 474 € | 17 |
| I kv 2026 | 118 858 € | 130 686 € | 550 064 € | 19 |
| IV kv 2025 | 115 786 € | 128 883 € | 642 092 € | 18 |
| III kv 2025 | 111 905 € | 122 313 € | 622 593 € | 18 |
| II kv 2025 | 127 954 € | 141 436 € | 772 464 € | 17 |
| I kv 2025 | 123 122 € | 129 415 € | 714 010 € | 19 |
| IV kv 2024 | 130 213 € | 136 367 € | 748 434 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 46 275 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 51 197 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 267 959 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 154 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 49 170,83 €
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 4 918,37 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Urmas Lilleorg
- OÜ AGE REKLAAM Tegelik kasusaaja
- MIXD Meedia OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Division OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Creative Fuel OÜ Tegelik kasusaaja
- Gravity Stars OÜ Juhatuse liige
- Creative Officer OÜ Osanik
- Osaühing Nõupadi Osanik
- Gravity Partners OÜ Juhatuse liige
-
Ott Heidmets
- Airiin OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Eesti Noorsooprojekt Tegelik kasusaaja
- Other Consulting OÜ Osanik
- Poit Trading OÜ Tegelik kasusaaja
- B&H INDUSTRIES OÜ Muu roll
-
Gravity Partners OÜ
- Gravity Stars OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Nexd OÜ Maksuvõlg | 10,61 % | 1 212 € | 03.07.2019 | 2 179 300 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Gravity Partners OÜ 12,14 %
-
Oakil OÜ 3,77 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 17 päeva
- 8. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 62) 7 tk
- 29. Suurimad maksuvõlad · Info ja side (EMTAK 62) 49 171 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 23 389 | 13 519 |
| Toetused kokku | 23 389 | 13 519 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 23 389 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 49170.83 €
-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
28.01.2025Muutmiskanne Ä 10119540 / 36
-
27.06.2024Muutmiskanne Ä 10119540 / 35
-
03.11.2022Muutmiskanne Ä 10119540 / 34
-
09.12.2021Muutmiskanne Ä 10119540 / M13
-
09.12.2021Muutmiskanne Ä 10119540 / 33
-
01.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10119540 / 32
-
28.05.2021Muutmiskanne Ä 10119540 / 31
-
05.02.2021Muutmiskanne Ä 10119540 / 30
-
25.01.2021Muutmiskanne Ä 10119540 / M12
-
20.01.2021Muutmiskanne Ä 10119540 / M11
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |