OÜ Lutsu
Registrisse kantud 11538562OÜ Lutsu (registrikood 11538562) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tääksi küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 50 310 eurot ja puhaskasum 25 eurot, bilansimaht 67 964 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivar Lohu. Juhatuse liige on Aivar Lohu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.10.2008 (18 a 0 k) · Lutsu, Tääksi küla, 70402
Registriandmed KMKR EE101305293 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101305293
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,8 % | 2024: -0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,5 % | 2024: 6,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +4,0 % | 2024: −16,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 310 | 48 379 | 58 106 | 53 123 | 35 421 | 88 120 | 81 805 |
| Puhaskasum | 25 | -8 | -126 | -636 | -77 | 114 | 185 |
| Käibevara | 43 089 | 24 876 | 33 597 | 76 617 | 17 543 | 36 449 | 39 819 |
| Põhivara | 24 875 | 25 375 | 27 148 | 32 663 | 42 088 | 64 775 | 64 508 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 67 964 | 50 251 | 60 745 | 109 280 | 59 631 | 101 224 | 104 327 |
| Kohustised kokku | 64 924 | 47 236 | 57 722 | 106 131 | 55 846 | 97 362 | 100 579 |
| Omakapital | 3 040 | 3 015 | 3 023 | 3 149 | 3 785 | 3 862 | 3 748 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 0,0 % | -0,2 % | -1,2 % | -0,2 % | 0,1 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 089 € · 63,4 %
- Põhivara 24 875 € · 36,6 %
- Lühiajalised kohustised 49 796 € · 73,3 %
- Pikaajalised kohustised 15 128 € · 22,3 %
- Omakapital 3 040 € · 4,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 36,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 23 132 €
-
42211 Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus 15 379 €
-
02201 Metsavarumine 11 799 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 205 € | 0 € | 9 706 € | 3 |
| II kv 2026 | 877 € | 0 € | 26 168 € | 3 |
| I kv 2026 | 192 € | 0 € | 6 834 € | 3 |
| IV kv 2025 | 306 € | 0 € | 12 471 € | 3 |
| III kv 2025 | 1 163 € | 679 € | 17 323 € | 3 |
| II kv 2025 | 1 956 € | 1 352 € | 13 998 € | 4 |
| I kv 2025 | 1 503 € | 1 377 € | 7 034 € | 2 |
| IV kv 2024 | 2 005 € | 1 956 € | 9 821 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 68 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 235 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLutsu, Tääksi küla, 70402
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 374 | 3 482 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool · maksed 2 222 €
- Viljandi Kutseõppekeskus · maksed 152 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20042335 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20042335 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20042335 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20042335 / 3
-
19.12.2011Muutmiskanne Ä 20042335 / 2
-
08.10.2008Esmakanne Ä 42335
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |