Seire OÜ
Registrisse kantud 11568471Seire OÜ (registrikood 11568471) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2024. aasta müügitulu oli 8 799 eurot ja puhaskasum 163 eurot, bilansimaht 6 750 eurot. Juhatuse liige on Tanel Kersna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.01.2009 (17 a 9 k) · Kompanii tn 2, Tartu linn, 51004
Registriandmed KMKR EE101272782 · osakapital 40 500 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101272782
- Osakapital
- 40 500 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 2023: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,7 % | 2023: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,4 % | 2023: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,8 | 2023: 27,8 |
| Müügitulu kasv | −28,4 % | 2023: −31,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −8,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 799 | 12 284 | 18 002 | 13 138 | 7 105 | 13 520 |
| Puhaskasum | 163 | 35 | 412 | 858 | -1 255 | -197 |
| Käibevara | 4 889 | 3 696 | 3 348 | 2 991 | 2 120 | 3 028 |
| Põhivara | 1 861 | 2 308 | 2 756 | 2 950 | 2 999 | 3 194 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 750 | 6 004 | 6 104 | 5 941 | 5 119 | 6 222 |
| Kohustised kokku | 716 | 133 | 268 | 517 | 553 | 401 |
| Omakapital | 6 034 | 5 871 | 5 836 | 5 424 | 4 566 | 5 821 |
| Kasumimarginaal | 1,9 % | 0,3 % | 2,3 % | 6,5 % | -17,7 % | -1,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 889 € · 72,4 %
- Põhivara 1 861 € · 27,6 %
- Lühiajalised kohustised 716 € · 10,6 %
- Omakapital 6 034 € · 89,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 189 € | 0 € | 1 477 € | 0 |
| II kv 2026 | 141 € | 0 € | 2 417 € | 0 |
| I kv 2026 | 187 € | 0 € | 3 892 € | 0 |
| IV kv 2025 | 248 € | 0 € | 1 995 € | 0 |
| III kv 2025 | 48 € | 0 € | 1 150 € | 0 |
| II kv 2025 | 347 € | 0 € | 2 299 € | 0 |
| I kv 2025 | 238 € | 0 € | 2 694 € | 0 |
| IV kv 2024 | 42 € | 0 € | 1 350 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 63 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 492 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Taivo Tihhanov
- Serious Business OÜ Osanik
- Haptic Pulse OÜ Osanik
- 5stars OÜ Juhatuse liige
-
Tanel Kersna
- Ambsonic OÜ Osanik
- Cryptonym OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubithaldus.net · veebileht ei vastanud 21.09.2026
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20042956 / 7
-
06.12.2021Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20042956 / M11
-
16.01.2019Muutmiskanne Ä 20042956 / 6
-
09.01.2019Muutmiskanne Ä 20042956 / M6
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 20042956 / 5
-
03.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20042956 / M3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20042956 / 4
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20042956 / 3
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20042956 / 2
-
08.01.2009Esmakanne Ä 42956
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 29.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |