Kalutar OÜ
Registrisse kantud 11616879Kalutar OÜ (registrikood 11616879) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Sikana küla, tegevusala piimakarjakasvatus (EMTAK 01411). 2025. aasta müügitulu oli 843 887 eurot ja puhaskasum 328 079 eurot, bilansimaht 2 934 439 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Karama. Juhatuse liige on Tarmo Karama. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2009 (17 a 6 k) · Saksatoa, Sikana küla, 87627
Registriandmed KMKR EE101286655 · osakapital 18 534 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101286655
- Osakapital
- 18 534 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Piimakarjakasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 38,9 % | 2024: 28,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,8 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,1 % | 2024: 79,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,7 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +10,3 % | 2024: −11,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 843 887 | 765 172 | 859 949 | 812 802 | 537 995 | 442 363 | 492 046 |
| Puhaskasum | 328 079 | 215 672 | 103 224 | 290 488 | 171 292 | 108 095 | 43 208 |
| Käibevara | 750 275 | 611 273 | 520 663 | 604 044 | 710 929 | 603 746 | 550 087 |
| Põhivara | 2 184 164 | 1 981 981 | 1 873 904 | 1 790 309 | 1 546 405 | 1 465 809 | 1 381 243 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 934 439 | 2 593 254 | 2 394 567 | 2 394 353 | 2 257 334 | 2 069 555 | 1 931 330 |
| Kohustised kokku | 555 253 | 542 147 | 559 132 | 661 422 | 814 890 | 813 403 | 828 331 |
| Omakapital | 2 379 186 | 2 051 107 | 1 835 435 | 1 732 931 | 1 442 444 | 1 256 152 | 1 102 999 |
| Kasumimarginaal | 38,9 % | 28,2 % | 12,0 % | 35,7 % | 31,8 % | 24,4 % | 8,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 750 275 € · 25,6 %
- Põhivara 2 184 164 € · 74,4 %
- Lühiajalised kohustised 158 439 € · 5,4 %
- Pikaajalised kohustised 396 814 € · 13,5 %
- Omakapital 2 379 186 € · 81,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 74,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 229 € | 4 431 € | 49 652 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 4 971 € | 49 154 € | 3 |
| I kv 2026 | 46 920 € | 7 483 € | 231 651 € | 3 |
| IV kv 2025 | 26 082 € | 10 814 € | 185 639 € | 4 |
| III kv 2025 | 17 992 € | 10 471 € | 267 529 € | 7 |
| II kv 2025 | 0 € | 8 410 € | 224 119 € | 5 |
| I kv 2025 | 28 018 € | 12 363 € | 198 785 € | 4 |
| IV kv 2024 | 26 690 € | 11 441 € | 178 598 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 743 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 477 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 25,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 551 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 840 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Karama
- Monastery HVTK OÜ Osanik
- Saksatoa OÜ Tegelik kasusaaja
- Deimark Solution OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Karama Lihaveis OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSaksatoa, Sikana küla, 87627
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutus Pullilauda pumplaL.VV/328386 · alates 20.10.2020
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 38,9 %
- 12. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 328 079 €
- 18. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Põhja-Pärnumaa vald 2 379 186 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 988 | 84 535 |
| Toetused kokku | 988 | 84 535 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 988 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30037757 / 12
-
26.10.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30037757 / 11
-
11.05.2020Kommertspandi muutmiskanne K 30037757 / 9
-
11.05.2020Kommertspandi muutmiskanne K 30037757 / 10
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 30037757 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30037757 / 7
-
04.03.2016Kommertspandi avamiskanne K 30037757 / 6
-
19.02.2016Kommertspandi avamiskanne K 30037757 / M2
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 30037757 / 5
-
16.07.2013Kommertspandi avamiskanne K 30037757 / 4
-
08.02.2012Muutmiskanne Ä 30037757 / 3
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 30037757 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |