CXO OÜ
Registrisse kantud 11628954CXO OÜ (registrikood 11628954) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 709 319 eurot ja puhaskasum 75 597 eurot, bilansimaht 215 568 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kairit Tammoja, Silja Mikli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.04.2009 (17 a 6 k) · Akadeemia tn 3, Tartu linn, 51003
Registriandmed KMKR EE101291226 · osakapital 4 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101291226
- Osakapital
- 4 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 2024: 6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 64,1 % | 2024: 103,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,7 % | 2024: 30,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +8,7 % | 2024: +1,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 709 319 | 652 664 | 645 342 | 530 932 | 434 779 | 432 660 | 391 223 |
| Puhaskasum | 75 597 | 43 927 | 97 505 | 65 986 | 58 746 | 36 853 | 11 869 |
| Käibevara | 215 568 | 138 789 | 200 411 | 152 616 | 152 105 | 102 398 | 70 420 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 215 568 | 138 789 | 200 411 | 152 616 | 152 105 | 102 398 | 70 420 |
| Kohustised kokku | 97 574 | 96 392 | 84 940 | 72 958 | 78 432 | 51 471 | 51 687 |
| Omakapital | 117 994 | 42 397 | 115 471 | 79 658 | 73 673 | 50 927 | 18 733 |
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 6,7 % | 15,1 % | 12,4 % | 13,5 % | 8,5 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 215 568 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 97 574 € · 45,3 %
- Omakapital 117 994 € · 54,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 84 429 € | 52 911 € | 178 449 € | 11 |
| II kv 2026 | 79 150 € | 48 814 € | 170 403 € | 12 |
| I kv 2026 | 103 441 € | 51 761 € | 175 079 € | 12 |
| IV kv 2025 | 83 907 € | 54 314 € | 169 759 € | 12 |
| III kv 2025 | 90 498 € | 57 497 € | 187 241 € | 12 |
| II kv 2025 | 86 761 € | 55 970 € | 183 090 € | 12 |
| I kv 2025 | 90 209 € | 50 361 € | 173 129 € | 12 |
| IV kv 2024 | 77 349 € | 49 457 € | 165 095 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 28 143 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 17 637 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 47,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 59 483 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 083 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mobi Solutions OÜ
- Bolt Technology OÜ Osanik
- 1oT OÜ Osanik
- MobiGW OÜ Osanik
- UpSteam Eesti OÜ Osanik Maksuvõlg
- Digital Sputnik Lighting OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Mobi Solutions OÜ Osanik
- MobiSpace OÜ Osanik
- OÜ PoCo SPV1 Osanik
-
Kairit Tammoja
- Osaühing Miss Mary of Sweden Juhatuse liige
- Intimax OÜ Juhatuse liige
- OÜ Kaimari Trade Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Andrekse Tulevik Juhatuse liige
- Sihtasutus TULEVIKU KOOL Juhatuse liige
-
Silja Mikli
- MobiGW OÜ Tegelik kasusaaja
- Mobi Solutions OÜ Juhatuse liige
- MobiSpace OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marek Kiisa
- Astrec Baltic OÜ Tegelik kasusaaja
- Superangel OÜ Tegelik kasusaaja
- Astrec Data OÜ Tegelik kasusaaja
- Astrec Invest OÜ Juhatuse liige
- Palo Alto Club OÜ Juhatuse liige
- Dynaplay Estonia OÜ Juhatuse liige
- Kiisa Grupp OÜ Juhatuse liige
- ASTREC Osaühing Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Marina Kähr
- OÜ Tiigiveere Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 12.04.2018
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| CXO OÜ | 15 % | 600 € | 09.04.2026 | 709 319 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (6)
-
Mobi Solutions OÜ 20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 32. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 69) 1 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 000 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 5 000 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.11.2025Muutmiskanne Ä 10128201 / 15
-
11.09.2023Muutmiskanne Ä 10128201 / 14
-
17.09.2020Muutmiskanne Ä 10128201 / 13
-
17.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10128201 / 12
-
05.09.2019Muutmiskanne Ä 10128201 / 11
-
06.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10128201 / 10
-
13.11.2018Muutmiskanne Ä 10128201 / 9
-
18.09.2018Muutmiskanne Ä 10128201 / 8
-
12.04.2018Muutmiskanne Ä 10128201 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10128201 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10128201 / 5
-
02.06.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10128201 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 11.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |