DataShift OÜ
Registrisse kantud 11724356DataShift OÜ (registrikood 11724356) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 22 159 322 eurot ja puhaskasum 13 879 262 eurot, bilansimaht 47 809 628 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Dmitri Maksim, Valentina Punger. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2009 (17 a 0 k) · F. R. Kreutzwaldi tn 4, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE101385721 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101385721
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 62,6 % | 2024: 51,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,9 % | 2024: 31,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,0 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,8 | 2024: 4,7 |
| Müügitulu kasv | −11,8 % | 2024: −9,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 159 322 | 25 111 242 | 27 707 655 | 19 977 644 | 15 279 292 | 11 156 947 | 8 399 857 |
| Puhaskasum | 13 879 262 | 12 977 517 | 21 276 159 | 14 503 360 | 9 003 947 | 7 888 520 | 3 426 719 |
| Käibevara | 6 876 074 | 5 276 165 | 10 727 979 | 5 781 024 | 6 535 571 | 4 925 141 | 3 835 808 |
| Põhivara | 40 933 554 | 37 039 567 | 34 360 711 | 23 474 867 | 16 227 423 | 10 957 171 | 6 106 960 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 809 628 | 42 315 732 | 45 088 690 | 29 255 891 | 22 762 994 | 15 882 312 | 9 942 768 |
| Kohustised kokku | 1 442 816 | 1 156 182 | 5 888 580 | 1 420 871 | 1 517 253 | 1 748 045 | 522 080 |
| Omakapital | 46 366 812 | 41 159 550 | 39 200 110 | 27 835 020 | 21 245 741 | 14 134 267 | 9 420 688 |
| Kasumimarginaal | 62,6 % | 51,7 % | 76,8 % | 72,6 % | 58,9 % | 70,7 % | 40,8 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 865 180 | 25 774 674 | 33 756 976 | 19 975 244 | 21 295 925 | 12 307 156 | 10 446 669 |
| Puhaskasum | 14 653 325 | 15 364 214 | 22 108 983 | 12 299 968 | 10 938 150 | 6 840 451 | 3 639 047 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 51 950 241 | 45 478 974 | 48 605 885 | 34 971 265 | 25 740 326 | 17 310 092 | 12 426 499 |
| Kohustised kokku | 1 914 182 | 1 424 240 | 8 897 287 | 7 460 581 | 2 615 530 | 3 230 973 | 2 012 890 |
| Omakapital | 50 036 059 | 44 054 734 | 39 708 598 | 27 510 684 | 23 124 796 | 14 079 119 | 10 413 609 |
| Töötajaid | 56 | 62 | 67 | 67 | 77 | 59 | 63 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 876 074 € · 14,4 %
- Põhivara 40 933 554 € · 85,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 434 816 € · 3,0 %
- Pikaajalised kohustised 8 000 € · 0,0 %
- Omakapital 46 366 812 € · 97,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused põhitegevus 21 172 887 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 817 746 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 141 827 € | 519 878 € | 6 556 486 € | 54 |
| II kv 2026 | 1 578 570 € | 490 404 € | 7 082 464 € | 54 |
| I kv 2026 | 1 448 972 € | 544 777 € | 6 946 999 € | 55 |
| IV kv 2025 | 946 676 € | 491 100 € | 6 564 165 € | 54 |
| III kv 2025 | 979 525 € | 488 897 € | 6 703 746 € | 53 |
| II kv 2025 | 1 462 489 € | 455 302 € | 5 709 101 € | 53 |
| I kv 2025 | 921 541 € | 519 425 € | 3 869 777 € | 53 |
| IV kv 2024 | 1 573 404 € | 495 463 € | 3 577 345 € | 59 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 380 609 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 173 293 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 185 495 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 171 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aleksandr Kostin
- Wallester AS Tegelik kasusaaja
- Develora OÜ Tegelik kasusaaja
- KSTN KAPITAL OÜ Osanik
- PG Inkasso OÜ Osanik
- PG SPORT Tegelik kasusaaja
- Moncera OÜ Tegelik kasusaaja Kustutatud registrist
- PLACET GROUP OÜ Juhatuse liige
- Momenterra OÜ Tegelik kasusaaja
-
Sergei Astafjev
- Wallester AS Juhatuse liige
- ESIA Kapital OÜ Tegelik kasusaaja
- Develora OÜ Tegelik kasusaaja
- PG Inkasso OÜ Tegelik kasusaaja
- Moncera OÜ Tegelik kasusaaja Kustutatud registrist
- Wallester Group OÜ Juhatuse liige
- OÜ Wallester Founder Capital Tegelik kasusaaja
- PLACET GROUP OÜ Tegelik kasusaaja
-
Dmitri Maksim
- Develora OÜ Juhatuse liige
- Civilis Õigusbüroo OÜ Tegelik kasusaaja
- Viimsi vald, Lubja küla, Alajaama tee 3 korteriühistu Juhatuse liige
- Tallinna Hoiu-Laenuühistu Juhatuse liige
-
Valentina Punger
- Osaühing Sipro Osanik
- Punger Law Firm OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Develora OÜ | 100 % | 16 505 112 € | 21.11.2025 | 708 277 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Develora OÜ 100 %
Skeem
LEI 254900TC6O1RTZC12845
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 3,0 %
- 4. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 13 879 262 €
- 6. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 46 366 812 €
- 7. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 247 844 €
- 7. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · 50–249 töötajat 62,6 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 536 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Töötukassa · maksed 1 536 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubWe deliver software, CRM, UX design, and cloud hosting to accelerate your digital growth.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.11.2025Muutmiskanne Ä 10134082 / 16
-
01.10.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10134082 / 15
-
18.11.2024Muutmiskanne Ä 10134082 / 14
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134082 / 13
-
05.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10134082 / 12
-
06.07.2022Muutmiskanne Ä 10134082 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134082 / 10
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134082 / 9
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10134082 / 8
-
21.05.2014Muutmiskanne Ä 10134082 / 7
-
07.01.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10134082 / 6
-
08.05.2012Muutmiskanne Ä 10134082 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 12.09.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.11.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 27.07.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 13.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |