Wallester AS
Registrisse kantud 11812882Wallester AS (registrikood 11812882) on 2009. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 66199). 2025. aasta müügitulu oli 27 924 302 eurot ja puhaskasum 2 990 152 eurot, bilansimaht 66 415 347 eurot. Juhatuse liikmed on Dmitri Logvinenko, Sergei Astafjev, Fred Sooläte. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.12.2009 (16 a 10 k) · Ahtri tn 6, Tallinn, 10151
Registriandmed KMKR EE101933911 · osakapital 981 900 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101933911
- Osakapital
- 981 900 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 2024: 13,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,7 % | 2024: 38,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,8 % | 2024: 11,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +62,8 % | 2024: +87,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +144,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 924 302 | 17 150 525 | 9 140 830 | 3 940 772 | 790 267 | 317 380 | 251 549 |
| Puhaskasum | 2 990 152 | 2 363 628 | -635 349 | -400 095 | -960 327 | -1 839 966 | -1 379 154 |
| Käibevara | 61 160 188 | 50 844 021 | 21 333 223 | 8 086 874 | 1 282 529 | 1 531 278 | 1 217 013 |
| Põhivara | 5 255 159 | 3 138 918 | 3 040 549 | 1 400 651 | 774 218 | 700 707 | 1 843 899 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 415 347 | 53 982 939 | 24 373 772 | 9 487 525 | 2 056 747 | 2 231 985 | 3 060 912 |
| Kohustised kokku | 57 264 197 | 47 821 941 | 20 576 402 | 7 009 806 | 1 178 933 | 893 844 | 382 805 |
| Omakapital | 9 151 150 | 6 160 998 | 3 797 370 | 2 477 719 | 877 814 | 1 338 141 | 2 678 107 |
| Kasumimarginaal | 10,7 % | 13,8 % | -7,0 % | -10,2 % | -121,5 % | -579,7 % | -548,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 61 160 188 € · 92,1 %
- Põhivara 5 255 159 € · 7,9 %
- Lühiajalised kohustised 57 264 197 € · 86,2 %
- Omakapital 9 151 150 € · 13,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 491 715 € | 1 511 198 € | 1 623 535 € | 167 |
| II kv 2026 | 1 584 448 € | 1 513 347 € | 2 372 203 € | 174 |
| I kv 2026 | 1 532 198 € | 1 458 530 € | 2 381 003 € | 187 |
| IV kv 2025 | 1 324 146 € | 1 246 750 € | 1 933 662 € | 169 |
| III kv 2025 | 1 178 972 € | 1 105 752 € | 1 726 692 € | 148 |
| II kv 2025 | 1 018 818 € | 997 111 € | 1 183 537 € | 138 |
| I kv 2025 | 878 506 € | 882 746 € | 581 847 € | 132 |
| IV kv 2024 | 784 100 € | 734 416 € | 1 174 607 € | 113 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 497 238 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 503 733 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 91,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 541 178 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 801 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Sergei Astafjev
- DataShift OÜ Tegelik kasusaaja
- ESIA Kapital OÜ Tegelik kasusaaja
- Develora OÜ Tegelik kasusaaja
- PG Inkasso OÜ Osanik
- Moncera OÜ Tegelik kasusaaja Kustutatud registrist
- PLACET GROUP OÜ Osanik
- Wallester Group OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Wallester Founder Capital Tegelik kasusaaja
-
Aleksandr Kostin
- DataShift OÜ Osanik
- Develora OÜ Tegelik kasusaaja
- KSTN KAPITAL OÜ Osanik
- PG Inkasso OÜ Osanik
- PG SPORT Tegelik kasusaaja
- Moncera OÜ Tegelik kasusaaja Kustutatud registrist
- Wallester Group OÜ Juhatuse liige
- Momenterra OÜ Juhatuse liige
-
Rein Ojavere
- Osaühing Front Consulting Juhatuse liige
-
Andrei Gornostajev
- Eticte OÜ Tegelik kasusaaja
-
Fred Sooläte
- Training Endurance OÜ Juhatuse liige
-
Dmitri Logvinenko
- DL Capital OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 49 tk
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 92,1 %
- 2. Suurimad juhatused · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 5 tk
- 4. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 27 924 302 €
- 4. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Finants ja kindlustus (EMTAK 66) 66 415 347 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2026Muutmiskanne Ä 10139100 / 53
-
24.08.2026Muutmiskanne Ä 10139100 / 52
-
21.07.2026Muutmiskanne Ä 10139100 / 51
-
06.07.2026Muutmiskanne Ä 10139100 / M27
-
06.06.2026Muutmiskanne Ä 10139100 / 50
-
15.09.2025Muutmiskanne Ä 10139100 / 49
-
12.10.2023Muutmiskanne Ä 10139100 / 48
-
06.10.2023Muutmiskanne Ä 10139100 / M24
-
03.10.2023Muutmiskanne Ä 10139100 / 47
-
20.09.2023Muutmiskanne Ä 10139100 / 46
-
08.08.2023Muutmiskanne Ä 10139100 / 45
-
15.11.2022Muutmiskanne Ä 10139100 / 44
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 13.08.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |