KJ Trading OÜ
Registrisse kantud 11726504KJ Trading OÜ (registrikood 11726504) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 64991). 2025. aasta müügitulu oli 113 eurot ja puhaskasum -205 989 eurot, bilansimaht 7 839 719 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: KAAMOS HOLDING OÜ. Ettevõttel on osalus 28 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Mait Mengel, Jürgen Mikk Jõeleht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.09.2009 (17 a 0 k) · Veskiposti tn 2, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE102454318 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102454318
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -182 291,2 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,1 % | 2024: 23,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 2024: 58,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 17,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -205 989 | 981 342 | 7 654 | 457 902 | 1 026 509 | 105 086 | 1 915 143 |
| Käibevara | 115 447 | 476 266 | 356 449 | 181 615 | 234 890 | 203 655 | 523 041 |
| Põhivara | 7 724 272 | 6 713 540 | 5 578 611 | 5 267 841 | 5 149 150 | 2 786 850 | 2 494 655 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 839 719 | 7 189 806 | 5 935 060 | 5 449 456 | 5 384 040 | 2 990 505 | 3 017 696 |
| Kohustised kokku | 3 818 860 | 2 962 958 | 2 689 554 | 2 211 604 | 2 083 018 | 715 992 | 848 269 |
| Omakapital | 4 020 859 | 4 226 848 | 3 245 506 | 3 237 852 | 3 301 022 | 2 274 513 | 2 169 427 |
| Kasumimarginaal | -182 291,2 % | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 115 447 € · 1,5 %
- Põhivara 7 724 272 € · 98,5 %
- Lühiajalised kohustised 61 911 € · 0,8 %
- Pikaajalised kohustised 3 756 949 € · 47,9 %
- Omakapital 4 020 859 € · 51,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 859 € | 1 559 € | 2 534 € | 0 |
| II kv 2026 | 846 € | 0 € | 5 699 € | 0 |
| I kv 2026 | 24 € | 0 € | 20 627 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 63 439 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 475 € | 0 € | 750 € | 0 |
| II kv 2025 | 43 738 € | 0 € | 148 708 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 750 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 750 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 953 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 520 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 112,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 845 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaido Jõeleht
- OÜ Kaamos Ehitus Tegelik kasusaaja
- Revali Residentsid OÜ Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Kaamos Kinnisvara Tegelik kasusaaja
- Vikimõisa Arenduse OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ KESA-AGRO Osanik
- OÜ Tammsaare Ärikeskus Tegelik kasusaaja
- METSATERVENDUSE OSAÜHING Tegelik kasusaaja
- Kaamos Energy OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: KAAMOS HOLDING OÜ
- Kaamos Group OÜ Osanik
-
Jürgen Mikk Jõeleht
- Sihtasutus Kaamose Kasvufond Tegelik kasusaaja
- OÜ Jürgen Holding Tegelik kasusaaja
-
Mait Mengel
- Osaühing Senatore Juhatuse liige
- Risingsun OÜ Juhatuse liige
- Rannamõisa OT OÜ Tegelik kasusaaja
- Ojara OT OÜ Tegelik kasusaaja
- Paldiski OT OÜ Tegelik kasusaaja
- Midget VC OÜ Juhatuse liige
- Rehe OT OÜ Tegelik kasusaaja
- Mezaparks OT OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (28)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kaamos Haldus OÜ | 100 % | 2 560 € | 02.09.2023 | 12 000 €2025 |
| Kaamos SPV2 OÜ | 100 % | 2 500 € | 06.02.2024 | 900 €2025 |
| Kodupargi OÜ | 100 % | 2 560 € | 02.09.2023 | 414 703 €2025 |
| Kaamos L48 OÜ | 85 % | 2 125 € | 11.09.2026 | – |
| OÜ Futurereservs | 80 % | 2 000 € | 01.09.2023 | – |
| SubZero Capital OÜ | 70 % | 1 750 € | 01.09.2023 | – |
| Cieceres OT OÜ | 65 % | 1 625 € | 03.09.2025 | – |
| Kopli OT OÜ | 42,44 % | 1 095 € | 02.09.2023 | – |
| RAIKU Packaging OÜ | 29,64 % | 1 837 € | 20.05.2026 | 27 272 €2025 |
| Paldiski OT OÜ | 26,09 % | 720 € | 25.06.2026 | 0 €2025 |
| Juglas OT OÜ | 26,08 % | 652 € | 25.06.2026 | – |
| Rehe OT OÜ | 25,68 % | 772 € | 30.06.2026 | 0 €2025 |
| Kokneses OT OÜ | 22,50 % | 576 € | 02.09.2023 | – |
| Järveotsa OT OÜ | 19,84 % | 610 € | 02.07.2026 | – |
| Astangu OT OÜ | 18,32 % | 458 € | 25.06.2026 | – |
| Kadaka OT OÜ | 15,48 % | 387 € | 25.06.2026 | – |
| Raunas OT OÜ | 15 % | 600 € | 01.09.2023 | – |
| Mezaparks OT OÜ | 13 % | 325 € | 01.09.2023 | – |
| Ojara OT OÜ | 11,61 % | 325 € | 26.08.2025 | 0 €2025 |
| Rannamõisa OT OÜ | 3,64 % | 100 € | 30.08.2024 | 2 000 €2025 |
Lisaks veel 8 osalust.
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (7)
-
Kaamos Holding OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (62)
Näita kõiki (62)
-
Kaamos Haldus OÜ 100 %
-
Kaamos SPV2 OÜ 100 %
-
Kodupargi OÜ 100 %
-
Kaamos L48 OÜ 85 %
-
OÜ Futurereservs 80 %
-
-
SubZero Capital OÜ 70 %
-
Cieceres OT OÜ 65 %
-
Kopli OT OÜ 42,44 %
-
RAIKU Packaging OÜ 29,64 %
-
Paldiski OT OÜ 26,09 %
-
-
Juglas OT OÜ 26,08 %
-
Rehe OT OÜ 25,68 %
-
Kokneses OT OÜ 22,50 %
-
Järveotsa OT OÜ 19,84 %
-
Astangu OT OÜ 18,32 %
-
Kadaka OT OÜ 15,48 %
-
Raunas OT OÜ 15 %
-
Mezaparks OT OÜ 13 %
-
Ojara OT OÜ 11,61 %
-
Rannamõisa OT OÜ 3,64 %
-
-
FoodDocs OÜ 1,71 %
-
FuseBox OÜ 1,15 %
-
Remato Solutions OÜ 0,78 %
-
Shroomwell Group OÜ 0,54 %
-
MultiCharge OÜ 0,53 %
-
Punch Club OÜ 0,48 %
-
R8 Technologies OÜ 0,20 %
-
Bolt Technology OÜ 0,08 %
-
LEI 25490059HAUIMSYOHR22
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Finants ja kindlustus (EMTAK 64) 62 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 275 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Saaremaa Muuseum · maksed 275 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.06.2026Muutmiskanne Ä 10133623 / 12
-
28.06.2024Muutmiskanne Ä 10133623 / 11
-
28.06.2024Muutmiskanne Ä 10133623 / M3
-
07.01.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10133623 / 10
-
19.06.2020Muutmiskanne Ä 10133623 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10133623 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10133623 / 7
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10133623 / 6
-
31.03.2017Muutmiskanne Ä 10133623 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10133623 / 4
-
13.09.2011Muutmiskanne Ä 10133623 / 3
-
31.08.2011Muutmiskanne Ä 10133623 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |